komplet čierne oblečenie na bike

13 nepřečtených
  • jonti

    Chcem si kúpi? čiernu zimnú bundu nyna, mam teraz čierne nohavice, budem mat čiernu bundu a mám čierny bike. Myslíte si že je to nebezpečné z dovodu zlej viditelnosti na ceste(pár reflexných pásov to má) alebo že je to zlé z iného dovodu? Nebavi ma uz chodit pestrofarebny

    0 0
    • enjoy  

      ja bych si taky pripadal jak trotl v pestrobarevnym.no hele v zime treba bude snih zejo,hterej je navic vetsinou bilej,takze pohoda:-).no a kdyztak voz i pres den blikacku.

      0 0
    • thulio  

      ja chodim tiez v ciernom a nemam ani ja a dufam, ze ani vodici problem . ked je sero alebo tma mam blikacku a na biku reflexne nalepky.

      0 0
      • Dumbo  

        ja chodim tiez v ciernom komplet raz za čas… na ma to vyhodu ze budes mat večšiu výhrevnost na slniečku… :-)

        0 0
    • rock  
      1. Za šera a za tmy je stejně vidět JENOM ten reflexní proužek bez ohledu na barvu zbytku
      2. Souhlasím s enjoyem – cítil bych se jak trotl v kanárkovém
      0 0
      • Meesha  

        JENOM? Takze je oranzova videt stejne jako treba zluta, oranzova nebo cervena??? To asi nee…

        0 0
        • Meesha  

          Jejda, co sem to vyplodil…? Tou prvni oranzovou sem samozrejme myslel cernou…

          0 0
        • rock  

          Je úplně fuk, jestli v šeru nebo za tmy rozpoznám postavu v oranžovém na vzdálenost 30m nebo postavu v černém na 20m, když už na okraji světelného kužele mých potkávaček (řekněme 60m) mu začaly zářit reflexní proužky. A pokud je natolik světlo, že si ten dotyčný nerozsvítil (1/2 roku to má povinně), nemá co hledat za volantem, pokud je schopen přehlídout pohybující se postavu u krajnice. A pokud už by nastala taková záhadná situace, že za bílého dne pojede poslepu, tak by ho neviděl, ani kdyby měl růžový dres se zelenými puntíky …

          P.S.: Nevyjádřil jsem se prve přesně, takže opakuji: PŘI POUŽITÍ reflexních proužků (nebo blikačky) nezáleží na barvě oblečení.

          0 0
          • Meesha  

            Samozrejme, reflexni casti budou svitit stejne na cerny jako na oranzovy bunde, ale nerikej mi, ze je za sera cerna videt stejne jako oranzova atd. :-)

            0 0
            • rock  

              Za světla je to jedno a za šera / tmy jdou vidět mnohem dřív reflexní prvky nebo blikačka – takže je to zase jedno … nemám co dodat …

              0 0
            • jonti  

              ja ked sme s kamaratom sli o nieco neskor domov, bez blikacky, tak bol velky rozdiel medzi mojim bielym a jeho jasne zelenym dresom, co sa tyka viditelnosti, ale tan bolo vidiet podobne ako tmavo modry. Takze biela je asi najlepsie :) ale kto by to pral. Videli ste uz niekto cisto bielu zimnu bundu?

              0 0
      • JirkA  

        Tak to je kravina.Tohle muze snad platit jen za uplne tmy, ale za sera, deste atd. je barevne obleceni videt MNOHEM lepe nez cerne.Takze z hlediska bezpecnosti to urcite vhodne neni.

        0 0
    • jonti  

      takze dakujem vsetkym, zajtra idem kupit http://www.nyna.sk/index.php?… celočiernu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.