• Marosh

    http://www.alr7al.net/…q61/BIKE.zip

    … chvilku jsem rano dokonce premejslel, jestli to bylo vcera vazne tak hrozny, ze jeste nejsem zcela pri smyslech. :)

    0 0
    • Luke  

      co to je za plochodrážníka? si spletl dráhu ne?

      0 0
      • till  

        To nemoh bejt plocodraznik, tuten zatacel i doprava!!!:-)

        0 0
    • till  

      Tak to je docela hukot!:-)

      0 0
    • CZiko  

      pjekne:) myslím si,že kdyby si tam někde rozdbil hubu a přejely ho zhruba 3 auta tak už by takový machr nebyl:)

      0 0
    • Meesha  

      No, ale musite uznat, ze to ma docela zmakly ne? :-) Zajimala by me jeho spotreba plastu…

      0 0
    • mosquito  

      parada … ale nechapu jakej tam je povrch, zda se ze jede docela rychle, ale vetsinou neslape, a pritom na tom klouze jak na lede ?!

      0 0
      • jihra  

        Já bych si tipnul, že Arabové měli zrovna náledí (u nich asi hodně řídký jev), tak si to užívali.

        0 0
      • rock  

        Nepřipadá mi to jak led, to by auta měla mnohem větší problémy, žádné z nich tam smyk nedostalo …

        0 0
        • mosquito  

          presne tak… kdyby tam bylo takovy naledi, tak by zejmena lidi kteri snih vidi 1× rocne urcite ani nejezdili auty

          napadl me drobny poustni pisek na asfaltu, ale porad se mi to zda jako dost malo kluzky na takovy drifty

          ted sathuju dalsi videa z toho webu, ono to vypada ze to delaji i s auty podle obrazku co sem videl

          0 0
      • pos3k  

        no nekdy staci mokro a hladkej povrch vozovky )spesl jemne kamenivo a asfalt) a jede to jak das.Takove vozovky se uz i vyskytujou a je to sranda za mokra pro mobilisty :-)

        0 0
      • MaPa  

        Nemusí bejt led, nemusí být písek, stačí naolejovat gumy a je to. Už se mi to stalo v autě – na pumpě byla rozlitá nafta a při nájezdu na dálnici jsme šli do hodin (směrem do tý dálnice). Krve by se ve mně nedořezal a kdybych z toho nebyl tak hotovej a nebylo to v Rakousku tak jim tam jdu rozmlátit hubu.

        0 0
        • blue  

          jo jo, taky je dobra nafta na podrazkach spolu s gumou na pedalech…

          0 0
        • Marosh  

          Nevim jestli to je zase takova machrovina. Kdyz mas silnou zadokolku, tak to neni zase takovej problem utrhnout. Ale v plnym provozu bych to nedelal… to mi prijde jako zhovadilost. Neco jinyho je takhle blbnout na letisti nebo treba na Strahove na parkovisti. :)

          0 0
          • FunTom  

            Silná zadokolka = Škoda 105 :) (ale v zatáčkách lítá taky pěně)

            0 0
        • FunTom  

          Chlapci asi moc pařily Need for Speed Underground a driftování se jim zalíbylo. A já si myslel, že je blbost, aby auto takhle ulítávalo.

          0 0
          • McBlacky  

            no takovej underground II je pěkný maso, od rána jsem tomu dal už 10 hodin :-) ten arab – určitě má slicky s těma to taky jde skoro samo…

            0 0
            • JohnLee  

              Taky tak…:)

              0 0
            • FunTom  

              Underground II – to mě zajímá. Šipky na mý klávesce už dlouho nedostali pořádnej záhul. A navíc se bíží dlouhý zimní večery (a bohužel taky zkouškový období).

              0 0
      • Twisp  

        no nevim jeslti ste si toho vsimli ale on se necha roztlacit od toho bilyho auta a pak ta silnice se mi zda mokra – soudim podle odrazu brzdovych svetel od silnice. Mozna ze ty silnice na rusnych mistech kropi aby tam nebyla takova prasnost.

        0 0
      • enjoy  

        tohle je uplne jednoduchy,staci jenom trosku cvyku.si vsimnete jak je prevazeny dopredu,to pak ke smyku ani nepotrebujete brzdu.ukazoval mi to kdysi kamos.ale teda nebylo to pri takovy rychlosti.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Uz sem se lek, ze bys neco neumel s prstem v nose :)))

          0 0
          • Pavlos  

            Treba psat?

            0 0
          • enjoy  

            nauc se cist troubo:-).kde pisu ze to umim a ze jsem to nekdy zkousel?:-))

            0 0
            • mosquito  

              oni muzou delat kraviny a riskovat se zivotem – je to asi jedna z mala veci ktery si muzou uzit .. pak tam reknes krivy slovo ostatni vythnou AK47 a ses jasnej :))

              0 0
    • TinkTink  

      Podle myho ho mozna roztahlo auto a na mokru s hladkyma plastema…staci :-))

      0 0
  • M1R3K  

    ani v teplejsich krajinach uplne normalni, ze jim tam klouzou silnice??? ja byl na krete, a ta cesta, co tam vedla byla celkem nebezpecna i pro chodce…(slo se sklouznout)..za deste jsem to tam nastesti nevidel.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.