• Motorista

    Jak jste asi pochopily z nicku, nejsem priznivcem cyklistiky, ani holeni si nohou. Ale hrozne me zajima jedna vec. Kam az si holite nohy? To si holite i zadek, bricho, podpazdi a ostatni chlupaty casti tela? Nebo mate jen oholeny nohy a chlupatou rit? To bych nekdy chtel videt. Ne ze bych byl obdivovatelem muzskych pozadi, ale tohle musi byt pohled pro bohy… Diky ze nejake odpovedi.

    0 0
    •  

      neholim, to delaj xcckari a silnicari :)))

      0 0
      • pitelboy  

        ja si v lete oholil nohu, abych vedel co je lepsi. uz to neudelam. zustanu u svych chlupatejch noh ! jo a oholil sem si ji az po prdel..

        0 0
      • nemo  

        jezdím XC a neholím se…

        0 0
    • Pavlos  

      Si holim jenom nart (strasne to taha kdyz neoholim)

      0 0
    • blue  

      me by zase hrozne zajimalo, kde ses flakal, kdyz se ve skole probiral muzsky a zensky rod ;-)

      0 0
    • wraftler  

      fuj fuj fuj… raz som si oholil ‚podpazie‘ a bolo to ZLE! od vtedy som zasadny odporca holenia cohokolvek( aj hlavy)… nad nohami som ani nerozmyslal aj ked je pravda ze ked sa mi na chlpy nachyta blato a zaschne tak to taha ale na to srat:)

      0 0
      • blue  

        no vidis, a ja jsem zase zasadni odpurce neoholeneho upoceneho zapachajiciho podpazi :-)))

        btw. oholene prirozeni (a nemusi byt uplne dohola :-) vypada opticky vetsi, mel bys o tom taky uvazovat :-)))

        0 0
        • wraftler  

          to som pocul ale neviem si predstavit ako by som prezil pichanie vyrastajuceho ‚jezka‘… to by bola cista smrt…

          0 0
          • blue  

            da se na to zvyknout a za chvili to nebudes ani vnimat :-)))

            0 0
            • wraftler  

              a co takto si napustit plnu vanu vosku ponoryt sa do toho a potom pozotierat? bol by si jak detska prdelka:)) vratane obocia a mihalnic:)

              0 0
              • McBlacky  

                to by jsi se dřív posral bolestí. ono ten vosk necháš zatuhnout a pak to musíš odtrhat a bolí to víc než se zdá že by mohlo…

                0 0
                • wraftler  

                  hmm tie zenske v reklamach sa netvaria ze by ich to zrovna bolelo… myslim ze sa dokonca usmievaju ::))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    se zeptej nějaké co to zkoušela :-) taky je to o tom jak často se to dělá a jak moc chlupy rostou, ale mám pocit že kdyby to zkusil chlap tak to bude hodně bolestivý… zkus to a pak napiš -)))

                    0 0
                    • wraftler  

                      jasne, vyzeram ako seba triznitel? idem si zagymnastovat do telocvicne:)

                      0 0
            • Air  

              tak nevim… pritelka rika ze to jsou pokazdy muka, kdyz to dorusta :)

              ad vosk – je to prej fakt maso. myslim ze presny vystih je ze to boli vic nez by se to mohlo zdat. ale kdybych tohle podstupoval, tak si asi dam par panacku neceho tvrdsiho… pak by to nebylo tak hrozny :)

              0 0
              • blue  

                mam kamose bejvalyho silnicare, co ho holeni prestalo bavit, tak zacal chodit tak jednou za dva mesice na vosk k nejaky kosmeticce… sice to prej boli vic nez holeni, ale na druhou stranu trvanlivost je prej mnohem delsi a dorustajici chlupy jsou prej jemnejsi

                0 0
                • enjoy  

                  to bude tipuju strejda G:-)

                  0 0
                • Air  

                  jo, to je pravda. proto taky tolik lidi stale podstupuje tyhle muka. chloupky dorustaji mnohem pomaleji a nejsou hrubsi jako pri holeni. ale blby je, ze casto to pry nevezme vsechny a musis to delat na vicekrat

                  0 0
                  • enjoy  

                    jo je to blby,kdyz „musis“(si holit nohy):-)

                    0 0
                    • Air  

                      ja ne, jen co povidaly kamosky kdyz na to prisla rec ;)

                      0 0
              • B0B0  

                Vosk je blbost. Clovek je z toho potom este aj mastny. :-) Spociatku som sa tiez holil ale prakticky na druhy den bolo citit vsade strnisko a to nie fakt bohvieaky pocit. Potom som skusil vosk a nejako ma to neoslovilo. Pinzeta bola jednoducha ale trvalo by to vecnost a tolko casu som tomu zase nechcel venovat. Tak som skusil obycajny najlacnejci epilator aky bol v obchode. To uz bolo lepsie. To som sa s chlpami nemusel bavit aj dva tyzdne co bolo na rozdiel od holenia diametralny rozdiel. Najtazsie je spravit epilaciu na zaciatku. Celkom urcite. To moze naozaj aj poriadne boliet. Da sa to vsak spravit na „etapy“. No ale potom staci raz za tyzden prebehnut epilatorom tych par jemnych chlpkov, co medzitym narastu. Pocit bolesti je vsak uz radovo ovela nizsi. A ked ked mi kamoska pochvali nohy, tak to stoji za to. :-)

                0 0
          • McBlacky  

            copak ty, ale co ona…

            0 0
            • rock  

              No právě, konečně příležitost jí to vrátit …

              0 0
        • Motorista  

          konecne k tematu… A s tim prirozenim mas pravdu. Jednou sem se nechal od pritelkyne ukecat a podstoupil to. Ale ty muka par nasledujicich dnu za to nestoji!!!

          0 0
          • wraftler  

            konecne niekto bez plechovych organov :) uz som si zacinal myslet ze som nenormalny…

            0 0
    • ravo  

      Tomorrow & JARIN never dies…

      0 0
    • Jogador  

      Já? Většinou dokud to nebolí, snažim se to brát co nejvíc, ale většinou s přibívající bolestí ubírám, tak chlupy jdou pryč, ale kůži už tam většinou nechávám…:)

      0 0
    • Radek Broz  

      Normalne jak motoristi;-)

      0 0
      • marhi  

        Vy stím naděláte. Já se holím až tam kde končí trenky. Proč? Páč kdybych to holil jen nad kolena tak v létě v šortkách do vody vypadám jak *******. Ty bukvice jsem už zkousnul. Pytlíka jsem přebrousil jen jednou a víc nikdy. Jako mít v kalthotách ježka. Při kazdým šlápnutí si píchne ( taky blbej nápad mí drahý.) A tím to končí. Pak si už holím jen ksicht. Dělám to čistě účelově a tak jen nezbytně nutně. A na rozdíl od těch co lítají po lese. Na silnici to slunce přes poledne pálí jak k… A zkuste si krém na opalování namazat na hlavu. Plus ty breberky a ten černý humus ze silnice. To otěch pádech a aerodynamice v mým případě nehraje roli.

        0 0
        • rb  

          Ja neholim ani hubu :-)

          0 0
          • Air  

            no to slo videt :))) ja taky radsi chodim se strnistem :)

            0 0
          • sosal  

            Jezisi, ty musis vypadat :)))))

            Promin.Doufam zes pochopil vtip a neurazis se.

            Ja si vydrzim tlamu neholit tak 14 dni. A kdyz mi to uz leze mezi zuby, jde to pryc.

            0 0
            • fousac  

              to je jako s vlasama.. takovej neprijemnej docasnej stav.. nech to rust jeste dyl a zase je to v poho.. hlavne takhle na zimu.. :)))

              0 0
              • Air  

                a nechyta se ti do toho zase jidlo? :D

                0 0
                • fousac  

                  prvni clovek, co te potom vidi, te vetsinou upozorni, ze se do knirku zamotalo kureci stehynko nebo tak neco… :)))

                  0 0
                  • rb  

                    Pánové,že se neholím,nezna­mená,že fous nezkracuju :-)

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                    • fousac  

                      na zimu je to imho velmi prakticke zatepleni… :)))

                      0 0
                      • Lance  

                        A kdy mi to zacne rust?

                        0 0
                        • fousac  

                          to je silne individualni… ja zacal bejt „fousac“ uz asi ve 13 letech, ale treba jeden kamos, temer tricetilety, dosud nevi k cemu je holici strojek… :)))

                          BTW: cim se holite??? je tu jeste nekdo, jako ja, kdo pouziva klasickou starou „kotvu“ ??? :)))

                          0 0
                          • blue  

                            zasadne mokry holeni, elektrice sem nikdy neprisel na chut… ale doba pokrocila, s gilletem mach3 jsem opravdu spokojenej, bez ohledu na reklamy

                            nejvic me stve, ze sem si koupil debilni svetr se zipem ke krku a za dva dny po oholeni se mi to zacina skripat do toho zipu :-)))

                            0 0
                            • rock  

                              Nápodobně, elektrika mne za srdce nechytla (asi jsem neměl možnost vyzkoušet opravdu kvalitní výrobky), takže taky používám kopáček … akorát jsem u konkurence a nedám dopustit na 4-břitý Wilkinson …

                              0 0
                          • Dumbo  

                            ja pouzivam PHILISHAVE na tych 30 chlpov co mi na xichte vyrastie :)

                            0 0
                          • kovar  

                            jakási elektrická Rowenta made in PRC. NA hlavu nástavec na délku 25mm a na hubu bez nástavce to hodí tak 1 mm po oholení a holim to všechno 1× týdně až 14 dní.

                            0 0
                          • náčelník  

                            Kdysi jsem používal zn. CHARKIV a MOSKVA :)

                            0 0
                          •  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                            0 0
    • Motorista  

      up.

      0 0
    • Ve-nO  

      Panove kdo si neholi nohy nohy a závodí je sám proti sobě. Už jen silniční lišej nebo pád s následným nutným kartáčovánim štěrku se zahojí daleko rychleji než s takéma teplákama na nohách…navíc kdo nemá oholený nožky je dycky branej jak čochtan..mimo ivana rybaříka..:)

      0 0
      • prodi  

        Rybařík je taky čochtan :)))

        0 0
      • Beeda  

        a kdo je ma, je zas oholnozka, jo a prej mame prusvytny dresy a mame holit vsechno, sakra do toho nejdu, Savah!:-)B.

        0 0
        • prodi  

          Někde ve Velu psali, že oholeným nohám se přisuzuje asi 3 vteřinová úspora na 40km při rychlosti 40km/h. Si představ, až si někdo oholí třeba podpaží, které má jak netopýr, to pak musí být mazec :)))

          0 0
          • pepino  

            Voholenej yetti (přezdívaný domorodci pak Brutální čivava)běží až o 12km/h rychleji!:-)

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Nevím jestli to bylo taky ve Velu, ale asi ne. Já jsem četl, ž na časovce tě oholené nohy zrychlí o půl sekundy na 1 kilometru…

            0 0
    • pepino  

      K ohryzku.Odshora.

      0 0
    • kusabi  

      litam na silnici-nohy mam oholeny cely, a par dalsich mist na tele :) … podpazi, oblicej a kolem penisu vse je podstatne lepsi nez rosti…nohy-kvuli zraneni, ale i kvuli potu a hmyzu(se sklouze a zlomi si vaz :D)

      jinak vyborne zkusenosti s Veet 4men…doporucu­ju…sice drahy, ale velice dobre fungujici :)

      0 0
      • kubus  

        Ma jeste nekdo nejaky zkusenosti s depilacnima kremama?? Ja si musim holit koleno pac na kazdou sebekratsi vyjizdku musim tejpovat a s jen oholenym kolenem uz si pripadam fakt jak kreten…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          S krémy ne, ale s epilátorem jo. Koupil jsem si jeden společně s mamkou, značka Braun. Rozdíl mezi depilátorem a epilátorem je ten, že depilátor pouze holí a epilátor VYTRHÁVÁ chlupy. Když si s tím holíš nohy poprvé tak je to masakr. Za půl hodiny jsem měl jednu nohu a na druhou jsem neměl odvahu. Tu jsem vzal až druhý den. Když to ale udržuješ a holíš se pravidelně, tak to nic není a nohy jsou hladké a lesklé :)) Ale pozor na trvalé následky, když si s tím budeš holit nohy už pár let, tak chlupů, které ti dorůstají bude asi o polovinu míň. Tak se rozmysli, kdy chceš s cyklistikou seknout, abys neměl nohy oholené napořád… :))

          0 0
          • enrico  

            ak je to pravda, tak si zajtra idem kupit epilator Braun, mam doma Phhilips ale po centimetri depilovania som si povedal že račej umrieť ako toto :-)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              To jsem si taky myslel, ale stojí to za to. Když se ti po holení vyrazí na nohách takové červené pupínky, tak si toho nevšímej, je to normální. Nejlepší je to dělat po umytí, kůže je měkčí a tolik to nebolí. Doporučuji ještě po oholení namazat nohy nějakou mastí ať se kůže trochu zklidní. Jinak je to tady ten: www.elektro-kuchyne.cz/…-solo-22130/

              0 0
          • dieegoo  

            teda ty me dostavas porad vic a vic :D nejdriv tvoje fotka, ted dokonale zkusenosti s depilatory epilatory… jeste necim me prekvapis? :D

            0 0
    • klerik  

      Chlap ma bejt zarostlej. Kuwa, nejsem zadna modelka, abych si holil nohy.

      0 0
      • sun7dots  

        Mas recht. Jak by rekl stewie griffin: It's gay.;)

        0 0
      • pepino  

        A smrdět. A chodit v kůži z medvěda. A nosit kyj. A tahat ženský za vlasy. To každej správnej mačo, kuwa, ví:-)

        0 0
      • fousac  

        rika clovek s vylestenou lebedou… :DDDD

        0 0
    • RUR  

      Hele ja vim, ze je to trochu provokace,ale kdyz uz si holite vsechna ta bizarni mista, holite si taky nekdo oboci:-)))))? Treba pro nizsi odpor vzduchu hlavy:-)))

      0 0
    • pop  

      By mě zajímalo,co vede lidi jako jsi ty,chodit na bike-forum…

      0 0
      • VencaV1  

        Vzdyt tam pise, ze chce videt nejakou vyholenou prdel. :) Akorat se mu jeste nikdo nenabidnul. :(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.