• majo

    Ježíško mi sľúbil nové sedlo, mám si vybra? medzi Fizik Dolomity a Nisene, poraďte Vaše skúsenosti. Bude to na bike, ročne 5500 – 6000 km.

    0 0
    • wroum  

      nejspis jenom ty vis co je pro tvou prdel dobre.

      moje si na Nisena nemuze stezovat.

      0 0
    • Daf  

      Obe jsou to rovna sedla. Nisene je tvrdej, Dolomity zase docela meke sedlo. Zalezi co preferujes.

      0 0
    • gaston  

      ja mam dolomity a jsem v celku spokojenej jen se asi poohlednu po necem malinko trvdsim, lae jak bylo receno jen tvoje prdel vi

      0 0
    • Lance  

      S tim druhym sedlem posli prosim jeziska za mnou.

      0 0
    • Meesha  

      Jezdil sem rok a pul Dolomiti a bylo v pohode, zadny problemy nebyly. Pripadalo mi to jako dost pohodlny sedlo – az do ty doby nez sem poridil SLR :-))

      0 0
    • Jogador  

      Mám Nisene, mám ho na biku, a uplně v poho, jen na delších tratích po silnicích a dlouhých kopcích mě začíná bolet zadek:)

      0 0
    • rasto  

      San Marco Race Gel ;-)

      0 0
      • LUKAS  

        doporucuji Fizika Gobi – jeste lepsi nez Nisene…

        0 0
        • wroum  

          v cem je lepsi? to, ze ti pasuje na prdel lip, neznamena, ze je lepsi.

          0 0
    • LUKAS  

      doplneni pro ty mene agresivni: pokud vasemu pozadi vyhovuje Nisene, s nejvetsi pravdepodobnosti bude Gobi jeste lepsi (pohodlnejsi)…

      0 0
    • Tommy  

      Dolomity jsem měl, teď mám Nisene Ti a fakt ten Dolomity je proti Nisenu matrace ( je pohodlnější )jinak jsem rozdíl nepoznal – než jsem u tohohle sedla zůstal, vyzkoušel jsem fakt asi 6 různých sedel od všeho možného ( tvarem a pohodlím se tomu nejvíc blížilo nějaké Velo asi za 300,–, ale provedením to byl pěkněj shit – proto ten F:izik

      0 0
    • rock  

      Moje zkušennost s Nisenne Ti:

      • První polovinu roku jsem se na kolo dostal jen sporadicky, odpovídalo by to tak do 1500 km/rok – sedlo příliš tvrdé, nepohodlné, bolel mne zadek
      • Od srpna mám trošilinku více času, pokud bych tak jezdil celý rok, bylo by to cca 3500–4000 km/rok. Sedlo je úplně v pohodě, ani nevím, že ho mám

      Z toho mi vyplývá, že při Tebou najetých kilometrech bych z Nisenne neměl strach …

      0 0
      • milhaus  

        měl jsem Dolomiti a jse rád že ho už nemám.tři roky jsem s tím bojoval a furt mě bolala prdel. Teď mám wtb nebo jak se to jmenuje za poloviční cenu a je super.Ale moc nejezdím, jen rekreačně a váha mě moc netrápí.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.