• kankrlicek

    Nazdar kluci hradecky! Porad tady ctu, o prazsky sekci a ten pragocentrismus me irituje :) Co kdybychom zalozili sekci pardubicko-hradeckou alias hradecko-pardubickou? Oba nazvy jsou rovnocenne, v zajmu vyrovnanosti prispevku by mely byt pravidelne stridany! :) Pro zacatek navrhuji nedeli 23. 1. treba v 11 hodin na Kolibe. Mohli byste s brachou protahnout starika :) (ale opatrne!) Tak piste, piste i ostatni bike-foristi HK, Pce.

    0 0
    • kankrlicek  

      Tucne pismo melo byt jen v 1. odstavci :)

      0 0
    • Jogador  

      Já, jakožto pražák, se ** nepřidávám:) **

      0 0
    • Pekáček  

      Proč se to jmenuje PEKACEK!!?? Já s tím nemám nic společnýho! Tím spíš, že do konce měsíce mám od doktora zakázaný kolo.

      0 0
      • kankrlicek  

        Máš! Jsi z Hradce a nikoho jinýho jsem neznal, a tak jsem se otočil na tebe! :) To jsem asi malinko zvoral

        0 0
        • Pekáček  

          Stačilo napsat něco o hradečácích :o) nebo vyjmenovat víc nicků, takhle to vypadá, že mě tu probíráte :o)))

          0 0
          • kankrlicek  

            No jo, omlouvam se :), ale někdo by za to dal ja nevim co, aby ho ostatni probirali :)

            0 0
    • rhuman  

      ja jsem pro, hradec. ale tehle prvni termin asi nestiham :( btw. je to uzavreny pro bike-foristy?

      0 0
      • Jogador  

        Zeptej se Pekáčka, ten to vede:)

        0 0
      • davidak  

        hele, je možný že jsem tě viděl někdy měsíc před vánocema jezdit po zadním kole z obrubníku u benzinky? jel jsem kolem do carrrefouru a rb mi uvízlo v hlavě. teď vidim, že jsi hk…

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Tož… snad někdy v brzký budoucnosti. Kdybych jela teď, tak vy byste byli už dááávno doma a já teprv někde v polovině cesty. :-)
      pardubická holka :-)

      0 0
      • kankrlicek  

        Ale neee, vzdycky nekdo pocka :) Tak v nedeli

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Příští víkend mám být na školení. :-( Pokusím se to šéfovi rozmluvit. Ale fakt jezdím hodně pomalu. Pochopila bych, kdybyste nečekali.. stejně jsem zvyklá jezdit sama, nechci nikoho omezovat. A navíc si zvykám na nový kolo. A bojím se, že byste mě kvůli RST vidli roztrhali. :-)

          0 0
          • Pekáček  

            Až na to v únoru sednu, nebudu stíhat já tobě :o)

            0 0
          • Jogador  

            No jo, rozrhali, protože ti s pevnou vidlí nebudou stíhat:)

            0 0
          • Lister  

            Hele to máme dvě společný věci. RST a ježdění pomalu – hlavně proto, že na RST to rychle ani nejde :-) Jinak s H ani P nejsem tak se taky nehlásím. Až se založí ještě pár klubů tak by mohl admin vypsat první celonárodní bike-forum šampionát. Dopředu se hlásím jako časoměřič :-) Bajkům zdar a bajkerkám zvláš?.

            0 0
            • McBlacky  

              ale jde to na rst rychle, jenom je to dost o hubu…

              0 0
              • enjoy  

                ze rupne nebo ze spatne funguje?

                0 0
                • McBlacky  

                  já zkoušel jen dvě, nerupla žádná, no nebudu tě napínat sametovej chod to teda nebyl :-) ale prej už 2004 dělali nějaký funkční gammy, ale nehodlám to testovat

                  0 0
                  • enjoy  

                    no,v terenu kolikrat staci kdyz se ta vidle zanoruje a vynoruje(rozumnou rychlosti:-)),pak se to da,si myslim.

                    0 0
              • kámen úrazu1  

                Někdy to jde i mnohem rychleji než na dobrých vidlích, ne? Hlavně směrem dopředu a dolů… :-)

                0 0
          • fousac  

            bud rada, ze aspon v necem budes eXtra… to mi pripomelo ted ruskou sibir.. sami chrti a ja na potvore s 130/100 zdvihu (cili asi jako polovina startujicich dohromady)… no taky sem byl za exota… :))

            0 0
            • enjoy  

              to je porad reci jak je full bezvadnej a kdyz se ti to hodi tak se na to vymlouvas:-)

              0 0
              • fousac  

                ja se nevymluvam, ja si tu akci sporadane odjel.. jen sem proste nezapad..

                0 0
    • Beeda  

      Jsem pro navstivit nekdy HK-Pard krajany aspon na uzemi vejodstvi, dojedu tak do Chlumce :-) B.

      0 0
    • zirecek  

      Ja se pridavam, jakozto studujici biker v Pardubkach. Rivalita P a HK me nebere, takze se to muze jmenovat jak chce, :-). Holt nekdo ma krematoriu, nekdo zase dobre navrzenou urbanistickou a dopravni sit od Gocara, :o).

      0 0
      • kámen úrazu1  

        No bodej?… my máme krematorium právě kvůli tomu, že nemáme Gocarovu dopravní sí?. :-)

        0 0
        • zirecek  

          Ale rovina je tu deprimujici, kdyz teda opomenu velehoru Kunku… .

          0 0
          • Lister  

            Tohle mě deptalo v Olomouci. Díky bohu, že už tam nemusím. Díky bohu za hory, i když je tu kosa :-)

            0 0
          • kámen úrazu1  

            To jo. Ještě že jsou blízko Železný hory. Ale teď tam nejezdím, jsem ráda, že se doplazím k Bohdanči nebo na Přelouč. Ztratila jsem to, no, jak se tomu říká…jo, kondici, nenašla jsem ji ani pod postelí, tak už mě fakt nenapadá, kde by mohla být. Nebo že bych ji ani nikdy neměla? :-)

            0 0
          • fousac  

            Kunka je dobrej dirt, ale nejak se nenasel, kde ma dopad.. ;)))

            0 0
        • Daum  

          Muzou vubec holky hrat piskvorky? Ja neznam ani jednu, ktera to umi. (A jednou jsem vyhral na pet krizku :) To je jen takovej dotaz…

          0 0
          • enjoy  

            hele to ja taky.ale ta holka po me ocividne jela.bylo to na zakladce a ona mela tak 90 kilo:-))

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Asi jo, mně to ještě nikdo nezakázal. A jestli se poznáme, už nebudeš moci říkat, že neznáš ani jednu holku, která pišky umí. :-)

            0 0
            • Daum  

              OK :) Ja jako uz taky parkrat prohral s holkou (beda mi). Jenze vetsinou to byla oboustranna nepozornost a divili jsme se oba. :) Ale jinak to je jasny, vzdycky jsou nejaky vyjimky, kazdej ma neco…

              0 0
            • Daum  

              A sakra. To jsem nevedel ze se piskvorky hrajou taky zavodne. Dobra dobra… ja jsem ale amater, takze se mnou bys ani hrat nesmela. Ze jo.

              0 0
              • kámen úrazu1  

                :-)) Já se turnajům vyhýbám jak čert kříži, chodím jen povzbuzovat. Soustředit se půl, celý den na pořadí tahů se mně nechce. A jinak… prohrát může kdokoliv s kýmkoliv, i skoroprofíci (což já nejsem) se začátečníkem.

                0 0
    • fousac  

      navrhuji usporadat druzbu.. zabavime save chatu a hned to mame do HK-P/P-HK co by kamenem_urazu dohodil.. ;)))

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Není ta chata vo fous dál? :-)

        0 0
        • fousac  

          Kunka nadohled.. do HK 25 kilaku, to je po ranu na zahrati.. a kdyz, tak se to holt soupne bliz chlumci.. ta rovina je tam vsude stejne rovna.. ;))

          0 0
      • SELMIRA  

        družbu s Pekáčkem? Chocho, to je nápad! Už na tom pracuju druhej rock. ;o]

        0 0
    • kankrlicek  

      To je sice moc hezky, co jste tu napsali, ale… Vyhovuje datum a cas a kdo pojede?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kankrlicek  

      Me chyta nerv! Urbanice, Selmira, piskvorky ci co, ale jestli nekdo pojede, to se nedozvim! :)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.