• kralovek

    Tak se takhle vcera uz za tmy vracim z vyletu. Z tech koncin mi vede domu jen jedna dost velika silnice … v nedeli vecer navic s dost drsnym provozem. Najednou takovy divny klaxon za mnou … radsi jsem se neohlizel, bylo to dost o hubu. Zachhvilku zas a za dalsi chvilku vedle me na motorce cetnik mava rukou rychlejc rychlejc. Nejak jsem netusil ktera bije … no tak dobre … rozslapu to na 35. Cetnik mi porad dycha za krk a za chvili zase … rychlejc rychlejc !!! … vymackam ze sebe co to da az na 40 (bike po rovine). Tahle to drtim jeste asi 2 km, az prijedu tam, kde konecne muzu odbocit na klidnejsi silnici. Tam si me zastavil a pta se jetli jsem se nahodou nezblaznil jezdit na kole, po tme v tak hustym provozu. Tak rikam … a co muzu delat kdyz tu zadna jina cesta nevede (je to neco jako silnice 1. tridy) . Pak mi jeste rek ze tam maj spoustu nehod, tak jeli za mnou (byli 2) aby me ochranili. Priste at tudyma radsi touhle dobou nejezdim.

    No bylo to docela zajimavy … z pocatku jsem netusil co po me chtej kdyz se objevili vedle me. No asi je poslechnu.

    0 0
    • MartinXC  

      Neměli SPZ ze Saint Tropez ? :-)

      0 0
      • kralovek  

        hehe … nene … byli mistni, tedy 06 :o) Ty slusive bezove oblecky s cernym hrncem na hlave uz bohuzel nenosej … ted jsouu to takove modre monterky :o)

        0 0
    • Lada1  

      a neplácal tě po zadku při tom ??

      0 0
    • enjoy  

      nedokazu si predstavit ze by me plicajt na motorce hecoval abych jel rychlejc…:-))

      0 0
      • kralovek  

        Ja si to taky nedokazu predstavit, ale vim uz jak to vypada :o))). No je fakt ze jsem zprvu netusil o co mu jde tak jsem chtel zastavit, coz se mu evidentne nelibilo … no tak jsem pro zmenu pridal.

        0 0
        • enjoy  

          by me zajimalo kdybys jel na casovkarskym specialu a rozjel to treba na 70km/h,jestli by mu to uz bylo dost:-)

          0 0
          • kralovek  

            myslim ze by byl spokojenejsi … cim jedes rychlejc, tim je to bezpecnejci

            0 0
    • kralovek  

      Jo a to jsem mel v predu svetlo + blikacku, vzadu blikacku a na batohu povesenou tu zlutou vestu s reflexnima pruhama

      0 0
    • jakub  

      no vidis jakou mame starost a vi furt jenom nadavate :-)))))))))))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        …, ale tohle byli Frantici a navic ho vyhnali ze silnice, kde mohl jet, misto toho, aby ho ochranili pred zlobry v plechovych kocarech. Nj. mas pravdu to je jako tady. Pravo kyje a tesaku. Ale k tomu vas neni potreba :)

        0 0
        • kralovek  

          Ale one me nevyhnali, ja bych tam odbocil i sam. Druhy breh te reky je uz bezpecny. Pravo vvjezdu jsem mel, ale ten den to fakt bylo o drzku … mysleli to se mnou dobre. Akorat se budu muset poohlidnout jak se odtamtud dostat priste. Jisty zpusob tam je, ale znamena to znovu jet prez hory a to je v noci po 100km a radove km prevyseni docela namahavy.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To nema cenu, kdyz ty je porad obhajujes :)

            0 0
            • kralovek  

              no tak dobre. Onehda jsme jeli s kamoskou v aute, ona ridila, telefon u ucha kdyz najednou proti nam se vynorili policajti (ne cetnici). Videli ji velice dobre (asi z 1m) otocili se za plneho provozu na plne care a stalo nas to 35€. A pak maj jit prikladem ;o)

              spokojenej? ;o)

              0 0
              • vlk  

                z 1 km, mohli jste mobil schovat a tvrdit, že se drbala za uchem :o))

                0 0
    • JMT  

      NO TY VOLE !!! to byc do fizlu nerek, ale holt ne vsichni sou svine a najdou se mezi nima i ty dobry :-) Policie CR ma u me bod k dobru :-)

      0 0
      • blue  

        Policie CR? :-)))) ta by ho sejmula na miste :-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak ho zase rychle vygumuj a napis si minus oproti francouzkym cetnikum :) A sobe jedno maly za negramotnost :))

        0 0
      • kralovek  

        Ale kde pak, ten bodik dej francouzskym cetnikum. Nase svestky s tim nemaj nic spolecnyho

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.