• JR

    Mohl byste mi nekdo poradit stranky, kde bych mohl podrobneji nastudovat serizeni kufru na mtb tretre. Vim, ze zakladem je zkouseni, ale take vim, ze existovaly urcite tabulky vzdalenosti od spicky boty ve vztahu k velikosti boty. K cyklistice se vracim po delsim case a kufry k poslednim (silnicnim) tretram jsem pridelaval s pravitkem v ruce kladivkem a hrebicky (to si jiste malokdo z Vas pamatuje :-)) – proto ta mozna hloupa otazka.

    0 0
    • Daf  

      Je to proste. Nejsirsi cast chodidla ma byt presne nad osou pedalu. Tomu take odpovida nastaveni kufru.

      0 0
    • MARIN  

      stred pedalu by mel byt pod nejvetsim.hlav­nim.prvnim :) kloubem palce u nohy a stranove nastaveni je jen otazkou zkouseni

      0 0
    • onegear  

      Ja mam nejvetsi potize pri ladeni pozice s vroubky na spodni strane kufru – po utazeni si vymacknou dulky v podrazce a posunout pote kufr o fous stranou je neresitelny problem.

      Nevyberes si – bud pri ladeni malo utahnout a nevypnes botu, nebo utahnout a jiz neposunes kufr.

      0 0
      • McBlacky  

        a co méně utáhnout a povolit nastavení vyhazování pedálu…

        0 0
        • marhi  

          Upřímnou soustrast, já s tím laboroval celou zimu. Naštěstí člověk opět zvítězil nad hmotou. Někdy pomůže ty šrouby dotahovat s citem a nastřídačku.

          0 0
          • enjoy  

            s kufry jsem laboroval asi pul hodiny a bylo to:-) v krame mi rekli kde by meli byt a pak uz jenom stacilo si je natocit trochu do V a je to ne?:-)

            0 0
            • marhi  

              Ha Ivan. Taky jsem někde četl že by měli být mírně do V. Trochu paty k sobě. A přesně opačně mě to vyhovuje. Od sebe a pak babo raď

              0 0
              • enjoy  

                me to vecko neprislo nijak divne.kdyz se podivam jak mam chodidla kdyz stojim,tak jsou hodne mirne do V,nekdo ma vecko jak hovado,toho bych chtel videt na naslapech:-).tak jsem to proste nastavil trosku do V a je to,ale prava noha chtela vic.

                0 0
                • marhi  

                  V pravačce je asi zakopaný pes. Přesně ta strana mi dělala problémy. Furt mi to kroutilo koleno. Ze zoufalství jsem to odměřoval několika pravítky. Blbý bude až se se mnou rozloučí kufry ( červené look.) Podruhý se asi jen tak netrefím.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.