• Kopálista

    Mám jeden dotaz na znalce Krušných hor: Jakou trasou je nejlepší jet na běžkách z Hory Svaté Kateřiny na Klínovec? Jedná se mi o to, aby tam bylo dost sněhu (což je teď asi v pohodě) a prošláplý stopy (aspoň trochu).

    Díky za každou radu.

    0 0
    • MARIN  

      Z kateriny na Klinovec to na bezkach neznam ale na druhou stranu je po cervene TZ stopa slusna tak snad bude i smerem na Klinovec

      0 0
    • Sipal  

      Zdravim, oživím zombii. Poraďte nějaký okruh tak na 3+3 hodiny někde u Božího daru nebo západně od něj. Jdem se ženou, takže spíš pohodu, výhledy, ideálně v půlce s nějakou lepší restauračkou. Díky.

      0 0
      • tom_777  

        ted si trochu rejpnu : vemte si vobčanku a jedte za čáru k němcum:)

        0 0
      • dada  

        s hospodama je to blby…na zapad od bozaku je az svycarna a plesivec z bozaku pozluty je to ale hezkej vylet, smerem na pernink pak neni vubec kde se najist

        fakt je asi nejlepsi to nemecko – muzu doporucit treba henneberghutte – je to z perninku smer na Jeleni

        0 0
    • dada  

      i po peti letech od tvyho dotazu je odpoved stale stejna:

      uplne naprd – v oblasti medence se o stopy nikdo nestara

      0 0
      • tom_777  

        většinou to projedou skůtrem a tak to jde. nemůžeš čekat že tam bude jezdit rolba (i když by to bylo výborný:)

        0 0
        • tom_777  

          tak aktualizace: v okolí Měděnce jsou krásně upravený okruhy na klasiku + stejně dobře upravený napojení na magistrálu – ale tam kde je otevřenej terén, může stopu závát vítr.

          jinak za těch desed dní co jsem tam nebyl, se podmínky o dost zlepšili

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.