• Martin

    Jaký používáte pojištění na cesty do zahraniční? Mám si prodloužit AlpinVerain (což jsem prošvih) nebo má někdo vyzkoušený nějaký lepší. Potřebuji nejen na kolo, ale i na SNB, vodu a pod. Díky za tipy.

    0 0
    • blue  

      na nase cesty na bike do zahranici jsme se vzdycky pojistovali u Generali… jestli je lepsi, to ale nastesti vyzkouseny nemame :-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • krolebole  

      Oživím staré téma. Zítra jedu neplánovaně na Slovensko na lyže a potřebuji si rychle ještě dnes sjednat cestovní pojištění přes SMS. Jenže tyto pojištění se vztahujou jen na turistické cesty a já nevím, jestli do zahrnujou i lyžování. Tak například UNIQA nabízí toto: http://www.uniqa.cz/…ms/index.jsp . Zde je smlouva http://www.uniqa.cz/…1–334291.pdf . Pojištění zahrnuje zimní sporty, ale extrémní sporty ne. A ted kam lyžování patří? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky

      0 0
      • felix.org  

        Proč přes sms? Stačí přes net a zaplatit kartou.

        0 0
        • krolebole  

          Protože vyjíždím zítra v 6 ráno a přes online bankovnictví už bych to nestil.S kartou moc neplatím, takže s ní nemám zkušenosti..Jak bych to mohl zaplatit kartou, aniž bych musel do nejaké pobočky? Jde to nějak online? Asi blbý dotaz, ale fakt s tím nemá zkušenosti..

          0 0
          • felix.org  

            Mám zkušenosti jen u ČP. Je tam možnost zaplatit kartou online. Na konci sjednání pojištění zadáš do formuláře (tuším České spořitelny pro platby na internetu) číslo karty a kód ze zadní strany karty a provede se platba jak v obchodě. Peníze má pojišťovna ihned, takže pojištění bude od zítřka platné. Přijde ti mailem i potvrzení o tom, že peníze dostali a jsi tak pojištěnej.

            0 0
            • krolebole  

              Tak nakonec jsem zjistil, že mi stačí běžné turistické pojištění, které zahrnuje zimní sporty. Připojištění zimních sportů je určeno pro sjezdové lyžování a snowboarding na vyznačených sjezdovkách a trasách, běh na lyžích, bruslení, rychlobruslení, jízda na bobech, skibobech a sportovních saních. Zvládl jsem preš SMS, u UNIQUI to vyšlo na polovinu než u ČP. Ale moc díky za pomoc.

              0 0
            • lubor123  

              CP ma smysl jen ve 2 pripadech. bud mas nekoho uvnitr firmy a naklika ti maximalni bonusy hned od zacatku a dostanes se tak pod nobidky konkurence. pripadne pres maklere co dohodi velky objemy a prevezme administrativu, pak se dostanes zhruba na ceny konkurence po smlouvani, kdyz te neznaji.

              jinak platba prevodem na ucet je otresne pomala. u narazovych akci typu prodlouzeni sluzebky/dovolene na posledni chvili. vetsina pojistek je platna az po pripsani na ucet a prodluzujes treba posledni den v noci – coz uz je kolikrat pri prestupech a zmeskanych letech i po konci pojisteni a jeste pridas cekani na zuctovani/zpra­covani/pripsa­ni…

              jinak priklady, kde radsi nic nepojistovat:

              direct – reklama 30% sleva z pojistne castky. nikde neuvedeno, ze plati pouze prvni rok ani pri sjednani na webu ani ve smlouve. automaticka obnova smlouvy – podminky navyseni, ktere zruseni te 30% slevy porusuje.

              alianz – podle alianzu doslo k rustu cen stavebnich praci a je duvod valorizovat pojistnou castku. alianz tvrdi, ze podle informaci zverejnenych CSU. takze na webu CSU co si na webu kazdy dohleda dochazi od 2009 k poklesu.

              0 0
      • felix.org  

        Slovensko

        0 0
      • Palo TT  

        Vyuzivam Union poistovnu.

        http://www.union.sk/, http://www.smspoistenie.sk/

        Platim u nich aj kartov cez web, samotnu platbu na union.sk maju poriesenu cez portal tatrabanky.

        Skus pozriet cesku verziu tu (nemam skusenost).

        http://www.unionpojistovna.cz/

        0 0
    • alinceb  

      Využiju thread – nemáte tip na solidní pojištění na hory? Chci pojištění úrazu/léčení+od­povědnost, které bude obsahovat i SNB ve snowparku a za nějaké solidní peníze. Koukal sem na „Lyže a snowboard“ od ČP, které se dá celkem dobře přenastavit, ale to je jen turistické a na snowpark se asi nevztahuje…:(

      0 0
      • drbo  

        generali sportovec

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • alinceb  

          Dík za dobrej tip. Zatím mi nejlíp vycházela Uniqa, ale Generali je cenově mnohem lepší…:)

          0 0
          • alinceb  

            Tak vše je jinak. Nakonec jsem pojistil u Allianz – pojištění pro jednoho na 8dní za 334Kč s neomezeným krytím léčebných výloh, 10mil. na způsobenou škodu na zdraví a 5mil. na způsobenou škodu na majetku. Úrazy při SNB skokách v rámci vyznačených tras (i snowpark) jsou pojištěné v základu.

            0 0
            • drbo  

              letenka z jakekoliv nadmorske vysky v tom je taky ;-) ?

              0 0
    • michalrysina  

      Zeptam se ví někdo jestli kryje cestovní pojištění u generali cyklistiku v pripade urazu? Samozrejme po znacenejch trasach. Freride nemyslim. Nebo aspon jak je to u jinych bank? Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.