• pojistovak

    Přestěhoval jsem se a hledám spřízněné duše z Ústí a okolí, najde se někdo?

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Seppy  

      to zalezi na tom jestli ti neni 50, nebo taky na tom co jezdis =) jinak v UL je to rekl bych nejvetsi bida, sem odtud… tedy pobliz…

      0 0
      • pojistovak  

        No, je mi 33, jezdím na MTB a původně jsem bikoval v beskydech. NEvím jak bída, ale kopce se mi tady líbí…

        0 0
        • LukasX  

          a co te primelo z beskyd do usti? Ja jsem letos na podzim absolvoval cestu opacnou, z decina na vsetin ;o) A nemuzu si to tady vynachvalit (zatim spis teda na bezkach ;o)

          0 0
          • pojistovak  

            Ženská:-)) Ale nebylo to přímo, spíše s dvouletým mezipřistáním v Praze. Vsetín je super, vybral sis dobře:-))

            0 0
            • RUMcajs  

              vyber si mail

              0 0
            • LukasX  

              vidis, me zenska dotahla zase na vsetinsko ;o) Takova dobra vymena geneticke informace. Taky sem mel mezipristani v praze, BRRRR uz NIKDY! :o) Ale na kole je dobre i na ustecku .. konkretne kolem decina jsem ztravil na kole cele mladi a jeste tam mam spousty mezirek ;o)

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • pos3k  

      projdi si sekci users

      0 0
    • Twisp  

      ja, Pietro UL, Rumcajs – ten nas ale za chvili opusti, scret … a dalsi o kterych nevim Se jmenovanyma jezdim … pripoj se

      0 0
      • pojistovak  

        No, připojim se rád:-)) Dám po stěhování dohromady kolo a můžem:-))

        0 0
      • RUMcajs  

        P.S. Nemám rakovinu, ani špatnou pilotáž biku, jen mi na stole leží letenka do Corku. Někde na novýho bika vydělat musím :-)

        0 0
        • pavitas  

          covece respekt, ty si docela muz cinu. pred par dny si tu spekuloval, ze nekam zmizis, a dneska uz mas letenku…

          0 0
        • Twisp  

          je ja netusil ze to tak vyzni promin … :)

          0 0
        • dada  

          tomu rikam paradox…od ledna bude kamos v Corku lecit rakovinu…

          0 0
      • scret  

        ja se ted flakam:-)kdyz nejsem v praci,tak jsem v bazenu anebo nekde venku,ale zufuss.Na zimu si vzdycky davam pohov,to abych byl na jare poradne nadrzenej…(na kolo!) Bike zatim odpociva,ale jaro se uz blizi:)

        0 0
    • MARIN  

      nejsem zrovna z Usti ale silnice tam krizuju a teren v horach nad Teplicema taky

      0 0
    • SELMIRA  

      UnL …myslíš na vyjíždky na kánoi?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • RFK  

      Ja sem taky z Aussigu .. Je to spatny mesto s nadhernym okolim.. Jen bydlim na Dobeticich a mam trauma z navratu odkudkoliv, protoze ten krpal na zaver tripu je desnej..

      0 0
      • Luka  

        tak to ti nezavidim… fiha!…

        0 0
      • RUMcajs  

        Kecas! Vracej se od Erbenovy vyhlidky :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • scret  

        Ja z KB…

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • dada  

        jj to moc dobře znám ale podle mě je to lepší než obráceně-když se zpotíš na závěr tak to neva…kudy jezdíš? já nakonec nejradši z předmostí rovnou na mariánku tou cestou nad důlcema, je to taková rychlá smrt, ale hlavně tam nejezděj auta… (ještě rychlejší smrt je ulice Na Schodech-to sem vyjel jednou a fakt sem málem umřel) zdar dada

        0 0
        • RFK  

          Mno.. Kolem rozhlasu jsem to zkusil jen jednou, jeste na Semikovi a to sem si v polovine kopce malem primotal jazyk do retezu (a ne ze bych jazyk mel tak dlouhej). Az se naucim jezdit do kopce, tak uz budu cysklista :) Zatim jsem desna lemra lina …

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • RUMcajs  

          Mno, ulici na Schodech jsem dva roky jezdil do prace jak dolu, tak nahoru. V rani tme 60tkou, odpoledne znacne pomaleji.

          Jendou me tam nedherne prekvapil vykop ve spodni casti a plastikove cerveno bile pasky pres cestu. Neubrzdil jsem, tak to vyresil mensi skok asi v 50km/h a ty pasky, to bylo jen takove lehke polechtani :-)

          Kolemjdouci obcan nechapal, ja uz pro zmenu nebyl ospaly…

          Jinak kamos tam v zime jel na Rockmachine Adrenaline 5000, jeste mel V brzdy, nejak to neubrzdil, tak prolitnul silnici a skocil tu zidku u parkoviste co je za silnici. Zastavil prej hotelu Bohemia :-)

          0 0
          • scret  

            hehe,ja jsem ted vystrasil souseda z baraku kdyz jsem vletel na divocakovi do podchodu na „Benesak“:))))) ten koukal jak z jara:)))))

            0 0
          • dada  

            jo tak to je dobrá story. znám lidi co se tam různě zklouzávali autem na letnákách ale s tím rockmašínem to musela bez slušná ruská ruleta…škoda že z toho není vídeo…

            0 0
        • scret  

          Na schodech to je v poho ulice,ikdyz musim priznat ze po 60km svihu ji jezdim uz na krev:))) Ale perfektne se jezdi dolu kdyz je mokra:)))))))))))ty kosticky tak baajecne klouzou.....:))))

          0 0
          • Twisp  

            kde je kua ulice na schodech ? Uz budu z usti skoro rok ..tak se nediv :)

            0 0
            • scret  

              No ta ulice hnedle vedle „narodaku“.

              0 0
            • RUMcajs  

              Prikra ulice mezi narodakem a mensim parkovistem, dlazdena, vede na Skrivanek a v dolni polovine je schodiste na obou stranach.

              V pulce je „zlom“ s odvodnovacim kanalem. Taky Cesky rozhlas je na ni.

              78km/h jsem tam jel nevjvic, 44×11 prevody, brzdna draha s 525kou vepredu 20m, preletnout rodla nemozne.

              0 0
              • scret  

                78km/h??? No ale RUMe ze ty jsi byl driv rybar?:))))))T­aaaakovooouhle rybu…:)))))) To jednou musime schvalne prubnout!:)) Jak na XC tak na divocakach!:))) Spolu najednou,to bude mazes!:))) No vlastne ty budes mit integralu a brneni,tak to budu v nevyhode…:)

                0 0
                • RUMcajs  

                  Pocitej, ze jsem tamtudy jezdil dva roky, tak byla vymakana technika a vim, kde se da nejdale brzdit, abych neskoncil v silnici. Bylo to s 50m rozjezdem z te silnice nahore.

                  0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
          • dada  

            nemachruj…kdybys měl 95kg tak bys mluvil jinak :)

            0 0
            • scret  

              haha:)) to neni argument!:)) clovek musi mit nohy nalitany na svoji vahu!:)) to bych mohl rict taky ze kdybych mel nohy silny jak 90kg chlap tak mi to jezdi lip.....no ale nemam…:)) je to jenom o jezdeni a jezdeni a jezdeni…na coz bohuzel mam posledni dobou nulovej cas:((((

              0 0
              • dada  

                nemas se furt valet v krámě u kompu :)))

                0 0
                • scret  

                  taky bych byl radsi nekde venku!:(

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
    • DW6  

      Zajdi se zeptat k Romesovi(Adá­mek),jezdí každou sobotu,myslim,od 12:30.Ted se vrátí z Maroka.Taky se jezdi od Bike sportu,nevim kdy.

      0 0
    • DW6  

      jedu ve čtvrtek na bika,dam svih cca 5hodin,odjezd by byl treba mezi 9.a 11.hodinou.Jel by někdo?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.