• chobot

    tak co,jezdíte i v těhle „mrazech“ do práce/školy?myslím pravidelně/den­ně,nebo si říkáte,že MHD to jistí?

    0 0
    • sraldo lattrinny  

      Furt pryč, jsem mimo dostřel MHD.

      0 0
    • rasto  

      mam to 30 km. rano –10, zatim neriskuju. pockam si na rannich –4 :-)

      0 0
    • Charles  

      MHD??? nee…, to bych musel mit kolo nepojizdny. a dokad mraz na tech 5–6 km zadrzi rukavice, neni co resit. a az nezadrzi, vezmu expedicni :-)

      0 0
      • chobot  

        taky znám jednoho co má kolo nepojízdný.za chvílu se přiřítí a vyhodí mě od komplu.ajaj buli buli

        0 0
    • Vilém  

      Ja jo.Mam to jen 7km,to se da vydrzet.Navic jsem zabalenej jak snehulak.MHD nenavidim:)

      0 0
      • satan123  

        já jezdím do školy protože nerad chodím ale mám to jen 1km ale kolo je kolo!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!

        0 0
    • Jenda  

      copak mraz ten by se mozna jeste nejak prezil spis me vadi ta tma. Preci jenom mam to 37 km a domu porad do tahu a proti vetru takze i kdyz se urvu pred patou tak bych dojel krute za tmy a to mi trochu vadi. Ale ted si polepim kolo jak Las Vegas a chci od brezna zvolna zacit. Jeste uvidim co na to kolena:-)

      0 0
    • thulio  

      ja by som aj chodil na bike-u do prace ale posledne rana cca –20 mi vsunu do ruky kluce od auta a uz je po rannom bike-ovani :)
      ked je do –10 auto neriesim / mam to len 8km /

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse