• kankrlicek

    Dneska na svihu jsem utrpel peknou tlamu :). Nastesti bez nasledku na telesne schrance. Ke konci jsem si chtel trosku zprijemnit nudny trenink, zavrel jsem vidli a pekne se do toho oprel :) Po druhem ,,opreni" jsem vytahl telo pedalu z osy, slapl si na zem, sel jsem okamzite na zem na bok. A protoze bylo sucho, tak jsem se moc nesmekal, ale skoro okamzite zustal stat. Jeste ze jsem mel helmu, prda to byla fakt pekna, chvili jsem zustal sedet na zemi a jen jsem trepal hlavou :) Domu jsem dojel pekne pomaloucku a docela jsem si pripadal jak na koni – musel jsem mackat nohy k sobe (chodidla), aby me porad nesklouzaval pedal z osy :) Byl to slehac, neco podobneho se mi stalo uz podruhe, poprve nejak bez nasledku. Tentokrat me nic nevarovalo, zadny vakl, nic a najednou tlama. Na obranu slehacu musim rict, ze jsem ho ani jednou nanamazal (chudak), ale to jsem nedelal, ani kdyz jsem vozil neco od SH. Ale opravdu helma me ,,pripravila" aspon od velmi pekneho silnicniho liseje! – to pro zarputile odmitace helmy :)

    0 0
    • Jogador  

      Jo, asi máme týden blbec,já za poslední týden sletěl třikrát, a pokaždé na ledu, ale karbonová stavba zatim drží, ale už jsem koukal, že je poškrábaná:(Asi je měkčí,než zem. SPD jsem snad ještě nemazal, a že by se mi rozpadly,no, možná právě,kdybych je rozdělal:)

      0 0
    • Pekáček  

      Ty jo! Doufám že helmě po takovým pádu dáš sbohem a pořídíš si novou. Nepraskla? Skoro bych se divil kdyby ne. No a s těma pedálama docela koukám. Zůstanu u Šitmána páč je vozím dlouho (krom blbé zkušenosti s Ritchey Comp V3) a nikdy se mi něco podobného nestalo (?uk ?uk). Co kolo a kliky, kontrolovals to? Hlavně že seš celej.

      0 0
    • Vrci  

      No tak pod ten tejden blbec se taky podepíšu. Já se smotal na běžkách. Na první pohled bezpečnej sjezd do protisvahu, ale jak tam bylo vyplužený koryto a ledovka tak jsem chytil špičkou o nějakej zmrazek nebo rýhu a už jsem se válel bylo to i s kotoulem. Bolí mě všechny svaly na krku a rameno.

      Pro toho, kdo jel Šumaváka – sjezd na Zlatej studni.

      0 0
      • beatrix  

        Jo,jo ja taky pekny…kilometrovej sjezd po poli…v 10cm bahne…ani to nejelo…a kdyz sem dojel za zatacku…tlama do toho bahna…cesta uzavrena…tak sem ten kilak v tom zasranym bahne spinavej jak prase bojoval zpatky nahoru…ale aspon sem padl do mekkyho…:-)

        0 0
        • wraftler  

          cesta bola uzavrena? to akoze zavorou? ja si nemyslim ze som naky rebel, ale asi by som to skusil podliezt:)

          0 0
    • Siddha  

      ble, tak to nezavidim, slehace asi teda nechcu, ja dneska jel pres mesto, po zatecenym sjezdu z nadjezdu, vedle me dve auta, jak je to nad zemi tak to namrza, ustrelil me zadek, ustal sem to, ale…

      0 0
      • jihra  

        Jo pánové, to chce gumy s hřebama a žádný led vás nemůže překvapit.

        0 0
        • McBlacky  

          upřímě řečeno letos bych je využil zatím jen jednou (cca 1200km/ 18 vyjížděk)…

          0 0
    • miťo  

      No to koukam clovece! Hlavne ze se ti nic nestalo! Radej nemyslet, kdyby jelo neco za tebou.

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Kankrlíčku, to máš z toho, že nejezdíš se mnou. Naučila bych Tě jezdit pěkně pomalu, žádné „opírání se“ do toho. :-)

      Hlavně, že jseš v pořádku.

      0 0
      • kankrlicek  

        No, ono se mi nic nestalo hlavne z toho duvodu, ze jsem opravdu jel pomalu. Pred vjezdem do toho kopecku je pravouhla zatacka na hodne uzkou silnicku mezi domy. Bez chodniku. Takze v okamziku ,,selhani techniky" jsem mohl mit tak 25km/h :) Vsechno je dobry, ale uz se poohlizim po novych pedalech.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Tak to odvolávám, moje pomalé ježdění by Tě nemuselo ochránit před pádem (taky jsem se dneska podívala na asfalt).

          Má to dvě výhody… mám důvod koupit si novou přilbu už dneska, a ne až za pár měsíců, jak jsem původně plánovala. A konečně se dostanu k dlouho odkládané návštěvě optika, musí mně narovnat ohlé brejličky. :-)

          0 0
    • Daf  

      Teda jak muzes ty slehace jeste obhajovat. To zes je jeste nemazal prece nesouvisi s tim ze by se pedal samovolne nemel rozpadnout. Pro me by to teda byl dost padnej duvod zmenit znacku.

      0 0
    • rasto  

      to ty brdo moh ses hezky dolamat :-/ co slehace? budes reklamovat? koliks na nich najel? to je pomalu na zalobu!!

      0 0
      • kankrlicek  

        Zkusim dohledat papiry. Plus je, ze zase vim, jaky to je, kdyz ti prdne klika:) Taky byla sranda, jak jsem hledal ten kus pedalu a teprve po chvili me doslo, ze ho mam nacvakly na noze :) Najeto moc nebylo, tyhle jsem sundal ze zimaku a tam byly nove. Tak mozna 2000km, ale skoro 2 roky.

        0 0
    • martt  

      mne sa pred par rokmi na cestaku (silnicke) zlomila kluka Sachs New Success. To bol svojho casu najlepsi typ od Sachsa, konkurencia Dura Ace. Nastastie sa mi nic nestalo.

      Zarazilo ma, ze ked som sa stazoval u Sachsa, mi odpovedali, ze je to zavodna kluka a nie je na taku zivotnost projektovana. Mala 5 rokov a asi 15 tisic km.

      0 0
      • Pekáček  

        Jaká byla ta klika? Oni dělali takový dost hubený kliky a širokým a plochým pavoukem, myslím že je dělala firma Thun, pak přišly kliky co vypadaly jak stará Campa Athena a skutečně byly dělaný u Campy. Robustní klika a robustním pavoukem co se směrem k převodníku zužoval. Tož který to byly?

        0 0
        • martt  

          bola to ta kluka od Firmy Thun s oznacenim Sachs

          0 0
          • martt  

            este by som doplnil. Praskla lava kluka, takze nie ta s pavukom. Prave som startoval z krizovatky, plny zaber postojacky na klukach, este som tahal za riaditka, bol som prvy a nechcel som aby ma auta predbehli a vtedy sa kluka zrazu zlomila v strede asi v polovicke. Predpokladam, ze tlak na pedal v tom okamziku mohol byt tak 200kg – mam 100kg a bol to prvy zaber naplno z miesta takze okrem mojej vahy posobila aj zotrvacnost tela.

            Ale aj tak by to ta kluka mala vydrzat. Ten bike je sice cestak ale obcas s nim skacem na obrubnik a vtedy musi byt sila este vacsia ale rozlozena na obe kluky.

            0 0
    • Jenda  

      no tak to jsi dopadl jeste dost dobre, stejnou situaci jsem videl kdyz chlapik ve sjezdu v Dolomitech po sotolince pribrzdil pred louzi a pak se do toho oprel tim vyrval tu slapku z osy a asi v 35 sel rovnou na kebuli – no helma nasrac on asi 2 min v bezvedomi. Blby bylo ze to bylo na zajezdu adventura a o delal ridice takze i po tomhle otresu mozku ridil (snad nikdy jsem se v buse tak nebal) a navic idiot nemel zdravotni pojisteni!

      0 0
    • enjoy  

      uff,jeste ze nemam slehace.

      0 0
      • kankrlicek  

        A helmu? Vis, ono když se v padu zastavis (na ledu to klouze vic – tam to nehrozi), tak je to dost rychle zpozdovani a krk ti tu hlavu neudrzi. Prima zkusenost. Nemit helmu, tak bych tou hlavou moc neklepal, ale asi bych tam lezel, dokud by me nezvedli :)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • -b-n-x-  

          jaxe rika: speed doesn't kill. decelaration, however, is another matter.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Nektery lidi se musej predvadet za kazdou cenu. http://www.rajsmichu.cz/…r_brzdit.jpg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.