• crazyape

    Poradte nakej DH nebo MX dres levnej tak za 800 a aby byl v kombinaci treba cervene…cerne…se­de..

    0 0
    • Radek Broz  

      Obavam se, ze za ty prachy zadnej nekoupis. Ja budu tak za 14 dni nechavat nejaky vyrabet, tak ti sem kdyztak hodim odkaz, az budou hotovy designy.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • DeX  

        Na kolik vyjde vyroba? A kolik jich musis vzit? Ty ETbikes vypadaji slusne. :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Oni to prave delaji uz od jednoho kusu, takze jsem minule dal kazdymu na zada jmeno nebo i cislo a sobe si udelal jeden uplne jinej. Vyslo to myslim kolem 700. (S tim, ze design jsem delal sam a nezapocitavam ho do ceny;-) ) Ted budu delat jinej strih a material, tak to bude o neco vic.

          0 0
          •  

            hele do toho bych taky sel za ty penize urcite :)

            0 0
          • K2  

            Napiš prosím, z jakého materiálu to budeš mít, jaké s nima máš zkušenosti (kvalita) a co je to za firmu (odkaz, kontakt)

            0 0
    • Tomcat  

      Za 800,– opravdu MX jedině výprodej.

      0 0
    • pepino  

      Nevím, jestli je to přesně ono, já mam totok: http://motokros-e-shop.azonic.cz/…dsdetail.asp?…

      0 0
      • pepino  

        Jo eště,na 178cm vejšku je tak to L.

        0 0
      • pepino  

        A koukam, že sem krapet opožděnej:-)

        0 0
        • Radek Broz  

          jj;-) ja to ozivil, protoze jsem si vzpomnel, ze chtel nekdo videt ty designy, az budou hotovy.

          0 0
          • JohnLee  

            hele a naaahodou v provedeni s kratkym rukavem nebudou? :)))) jinak jsou pekny…

            0 0
            • Radek Broz  

              Budou. Jsi asi desaty clovek, co se na to pta;-) 2× je to zmineno i pod clankem.

              0 0
              • JohnLee  

                viiiiiim,proto ten smajlik…:) kdyby tam nebylo furt to etbikez,tak by se mi libilo…:)

                0 0
    • Kubas.1  

      Trošku to povytáhnem :-)

      k věci: normálně nosím trička, XC dresy, mikiny, atd. v Lku. Teď si chcu kupovat novej dres na FR, a přemýšlím, jestli když vezmu Lko, a narvu pod to ještě krunýř (661 Assault), nebudu vypadat jak nějakej rambo (prostě aby to nebylo moc obtáhlý, mám rád volný věci)… Počítají s tím ti výrobci, nebo si mám vzit radši XL?

      0 0
      • Pedro404  

        Assault mam taky, normálně nosim Mko, dres mam Lko a je to akorát.

        0 0
        • Kubas.1  

          jo, tak dík. Když už seš tady…Má ten Assault odepínací páteřák? dlouhej rukáv to má mít, ale tenhle asi ne, že…:-( nikde sem nenašel nic odepínacího, tak se jenom ujišťuju

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse