Problém s kotoučem a platničkama

13 nepřečtených
  • liki

    Kúpil som new kotouč a new platničky. Najprv som mal problém nahodi? prasátko na kotúč, ako keby boli platničky moc široké. Pochvíli som to tam nasadil, ale dos? platničky treli o kotouč. Pár krát som otočil koleso, pozrem na kotouč avidim nejakú tmavú tenkú čiaru.Otočím ešte pár krát a čiara sa strojnásobí. Čo to má znamena? pri new platničkách a new kotouči? Viete mi poradi?? dik

    0 0
    • Jogador  

      Tak předtim,než mě nazveš debilem, a pošleš někam, tak napiš, jakou máš brzdu, aspon jako jestli hydry nebo mechaniky, pak napiš, že platničky jsi myslel asi destičky,že:) Ta čára, když je černá, nemyslíš tím vryp,že ne…

      0 0
    • Gumicuk  

      Nezmackl jsi nahodou mezi desticky a kotouc nejakou mouchu?

      0 0
      • JohnLee  

        Krev je cervena a streva svetly…i kdyz krev muze byt tmava…ale ktera moucha by litala v takovy kose?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Snad to vymenoval doma, ne?

          0 0
          • JohnLee  

            Ty mas doma mouchy? Jedine ze by se narodila ta moucha doma…to je pak ale domaci mazlicek…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Popravde jsem docela dlouhy cas myslel, ze mouchy jsou domaci zvirata, protoze venku jsem je nevidel zato v dome jich bylo plno. Proc by se taky vyrabely placacky :) Az ve vyssich patrech paneloveho domu jsem si uvedomil, ze vyskyt much v domacnosti neni jev samozrejmy. A kdyz ted nejakou doma nacapu, tak honem s ni mezi desticky a hezky naporcovat v kotouci. Podle stejneho receptu se vari i veverky:)

              0 0
              • JohnLee  

                :)) jeste ze mam zelvu,ta se mezi desky nevleze…:)

                V sobotu nejedes nahodou do Brna na tu akcicku?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  V sobotu by asi bylo dobry, kdybych se ukazal na SportPrague (spis teda Sirenna:o) a na nedeli uz mam plan, tak se mi nechce tam jet na otocku. I kdyz nikdy nerikej nikdy:)

                  0 0
    • liki  

      Mám mechaniku shimano. Kotúč 160mm. Žádna mucha tam není na to som si dával pozor. Dnes som si všimol že kotúč je hore na kraji velmi zodraní po celej dåžke. Ako sa to mohlo sta?, veď tie platničky-destičky sú úplne nalepené na kotúči takže sa to nedá ani poriadne nastavi?.

      0 0
      • Jogador  

        u mechanik jde povolením lanka ty blatničky od sebe vzdálit, bud mas povolování na pace,i na prasatku a poku je vše povolené,tak uvolni lanko,trochu ho povol a znovu našroubuj… Jinak tomu dalšímu nerozumim,asi to neni v češtině…:)

        0 0
        • cabbage  

          blatníčky se nastavujou vestinou uplne jinak, a neni k tomu potreba zadna paka ani prasatko:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.