• humbuk

    co myslíte?..bylo bz pobuřující(nejakym zpusobem) vozit na kole fuji dres od looku?…nejezdim totiz za zadnz tym ani spolek..a chci abych aspon trochu ladil s kolem:-) (nejsem narcis..)…

    0 0
    • Ruprecht  

      Pro mě za mě si jezdi třeba ve skafandru :-))))). Navíc po pár kilometrech v bahýnku budeš stejně hnědej jak ti ostatní…:-)

      0 0
    • hydrant  

      Já nejsem narcis, ale ladič určitě ano. LOOK dres bych dal, jedině, když bych na kole něco od looku měl. Ale voz si, co chceš a buď v poho. Na názory ostatních se vybodni. Na můj taky, já jsem vyvoněnej jezdec, jak říká jeden můj kámoš spolujezdec.

      0 0
    • McBlacky  

      když budeš vyhrávat ledaco ti projde. Když ne, nikoho to nezajímá :)

      0 0
      • martt  

        prave vtedy mu to neprejde a bude musiet nosit oddielovy dres so sponzormi

        0 0
        • McBlacky  

          proč? ne každej se musí upsat. Znám dost lidí který jezdí na bednu a nejsou nikde v oddíle a ani nemaj sponzora se smlouvou…

          0 0
          • martt  

            ja zase nepoznam prakticky nikoho, kto by jazdil na bednu napr. v SP XC (slovensky pohar) a nebol v oddiele. Na maratonoch sa kde tu stane, ze je na bedni niekto nelicencovany, napr. vdaka malo jazdiacim zenam sa to celkom casto stava mojej zene. A este aj ona ma oddielovy dres ale bez licencie SZC (iba s licenciou SZOS pre MTBO).

            0 0
            • martt  

              dodal by som, ze na ich oddielovom drese su reklamy sponzorov ovela nenapadnejsie, nez na dresoch, ktore si kupis v obchode a dobrovolne robis reklamu firmam s ktorymi nemas nic spolocne http://www.extremebike.sk/…40403_12.jpg

              0 0
              • Pá-dlista1  

                U vas muzou v poharu jezdit lidi co nejsou v oddile? To je teda bordel.

                0 0
                • martt  

                  mou ale nepocitaju sa do celkovych vysledkov poharu (do rebricku). To iste plati aj pre prvu ligu MTB.

                  Novinkou pre tento rok su licencie SZC pre ktore nemusis byt clenom oddielu.

                  Vznikli ako reakcia na novy SP v maratonoch.

                  Detaily mozes najst v tejto diskusii http://www.extremebike.sk/index.php?…

                  Pod nickom tibini je clovek zodpovedny za MTB na SZC

                  0 0
            • McBlacky  

              já nemyslel poháry at už v XC,MTB,DH,… prostě normální závody kterejch je všude hromada. Spíš mi šlo že dost lidí jezdí velmi slušně a nemá potřebu se organizovat a sponzorovat

              0 0
    • Daf  

      Hele ja jezdim v dresu Scott i Specialized. No a mam GTcko je to uplne v pohode vubec mi to nevadi :)))

      0 0
    • xstefi  

      covece, ja bych prodal tu Fujinu a koupil si cely kolo od Looka, jinak bych v tom teda nevylezl :))) Boze…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Si delas prdel, ale ja se v jinym dresu nemuzu na kolo ani nalogovat :)

        0 0
      • humbuk  

        jo a dík za radu…hned zítra prodavám kolo za 35 a okamžitě kupuju looka nejmin za 120…semstudent a ja na to mam :-)

        0 0
    • humbuk  

      Hoj skafandr by byl lepší…ja byt žiletka :-)

      0 0
    • zwwak  

      Já mám kalhoty Dura Ace a na kole Campu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.