• kubrt

    Ahoj vsichni, nemuzete mi nekdo priblizit, kde najdu v Brne obchod Sirera,

    popripade s jakymi cyklo obchody mate dobre zkusenosti – jde mi hlavne o hadry a sedla (tentokrat). jako nebrnensky bych poprosil take o adresy.

    Diky vsem

    Kubrt

    0 0
    • gomolka  

      Širer je na Vídeňské, musíš jet kolem Carrefouru a souběžne s dálnicí … je to takovej žlutej barák cca 1km za carrefourem.

      0 0
    • mastihuba  

      šírer je na vídeňské ul. za Carefurem z Brna směr Pohořelice (Vídeň). Je nutný sjet z hlavní čtyřproudovky na vedlejší silnici, projet rovně kolem benzinky u Carefuru a zhruba po 300m to je. Mě osobně ten kšeft ale ničím nezaujal.

      0 0
      • kubrt  

        A kterej je v Brne lepsi?

        0 0
        • bikerGT  

          No k těm nejlevnějším patří RK Cyklos (Jiráskova), Pavka (Stejskalova). Nepatří k těm největším s velkým sortimentem, ale vždy co jsem potřeboval, byli schopni zajistit.

          0 0
          • Jester  

            No ja pridam jeste HAPE (Stefanikova), XCR (Spitalka) a jestli chces hadry tak i Hobby Sport (Veveri).

            0 0
            • Ceslo  

              Jeste pridam XCR – Svorada (na Spitalce) a kousek od tam na Krenove je dalsi dobry obchod, bohuzel neznam jmeno. Taky rad chodim do Rocky-bike (ulice kolma na Lidickou za Slovanem).

              0 0
              • Karaya  

                Na Krenove je to VeloHanak – taky dobry, ale osobne jsem nejvic spokojenej v RK Cyklos a v kamennym obchodu BikeZone (Kr.pole – Strelnice)

                0 0
          • Aiax  

            RK cyklos je opravdu dobrej. Jinak pokud nemuzu neco sehnat od Shimana, tak to vetsinou sezenu ve Velu Hanák. V XCR jsem kupoval jen sedlovku od eleven a vse v pohode. U Sirera jsem byl okukovat Meridy a je to doopravdy tam co pisou vyse :-).

            0 0
          • Paja  

            To jsou ted my dva nejnavstevovanejsi ksefty, predevsim RK Cyklos – levny, ochotni borci, sezenou, objednaji, u Pavky se da narazit na prevapive levny veci (naopak jejich servis uz nekolik lidi nedoporucovalo).

            0 0
        • mastihuba  

          je tu ještě nějakej fanda toho kšeftu aby ste mě vysvětlili co je na něm tak dobrýho?

          0 0
    • MartinXC  

      Není to špatný, ale po řadě zkušeností typu „objedu 5–7 osvědčených obchodů a uvidím co mají“ nakupuju radši po netu nebo v Praze

      0 0
    • Steel  

      No jinak ještě jeden celkem fajn bikeshop je bikezone (www.bikeone.cz). Mají dobré ceny, ale taky jak v čem, většinou se to dá.. Je to v podstatě eshop, ale mají kamenný obchod na Purkyňově vedle Technického muzea- konečná 13. Takový nízký dlouhý barák.

      0 0
    • Siddha  

      zdar nevite nahodou nekdo, kde v Brne a blizkem okoli prodavaji Superiory? V Brne je s nima dost divny…

      0 0
      • Lišák  

        Míval je Štroblík v takovým malým krámku na Hybešce (kousek před Václavskou-je to krámek v zatáčce). Už sem tam dlouho nebyl, tak nevím, jestli nezměnil repertoár.

        0 0
      • Máca  

        Např.:Cyklos Brno Vodní 13, BRNO, kontakt. osoba: P.Záděra, tel.: 05/4321 1331, Cyklosport Palackého ul., BRNO, kontakt. osoba: P.Kočař, tel.: 05/492 436 75,

        http://www.superior.cz/prodejci.php

        0 0
        • Lišák  

          V Cyklosu sem včera kupoval špicu do zadního kola, ale Superiorů sem si nějak nevšim. Nejvíc Author, Merida něco od GT, Mongoose. Ale možná sem si nevšim.

          0 0
      • Andrew  

        taky dole na Královopolské kousek nad křižovatkou s Horovou je malej kšeftík a maj je tam vystavený. Nikdy jsem ale nebyl vevnitř

        0 0
        • Jester  

          Jo to je fakt, maj je vzdycky ve vyloze, kdyz jezdim kolem, ale taky jsem vevnitr nikdy nebyl.

          0 0
        • Siddha  

          nevis tel. cislo?

          0 0
          • Andrew  

            nevím. taky bych musel hledat. dokonce mám pocit, že už jsem ho jednou hledal a nebyl jsem úspěšnej ale je to už nějakou dobu takže je to jenom pocit. Dokonce si myslím, že tam mají otevřeno jen do 17. Jednou jsem šel kolem, chtěl nakouknout a smůla. Zavřeno

            0 0
      • Santus  

        Posledni dobou obiham ksefty a vybiram kolo, ale Superiory mam dojem ze jsem nikde nevidel. Minulej rok je prodaval chlapik v cykloprodejne v Turanech. Mel tam sice levnejsi modely, ale rikal ze je mozny objednat a ma je do 2dnu.

        0 0
    • kubrt  

      Diky vsem, nakonec jsem nakoupil u Hanaka :)

      0 0
    • Pa.T2  

      Zdravím, po 6 letech bych rád oživil toto téma a zeptal se místních i těch, kteří ví, kde se tu v Brně dá nakoupit dobré cyklo oblečení, konkrétně teda potřebuji nové tretry. Díky za tipy:)

      0 0
      • jIrI___  

        Největší výběr je asi u Šírera a třeba v Hape zas mívají pěkné výprodejové ceny. A samozřejmě Hanák, ale tam zas treter tuším nějak extra široký výběr zrovna není.

        0 0
      • bagr84  

        Nejvetsi vyber asi Sirer, Cykloworld (? nevim, dlouho sem nebyl), Cyklos vodni, Hobbysport (Veveri), Svorada. Ale spis nez o mnozstvi je to o tom jakou znacku hledas.

        0 0
        • Pa.T2  

          No právě v Cyklowordu už jsem byl a nic moc, celkem mě to zklamalo:( Ohledně značky, teď mám NW, šel bych ale rád do spešlů:)

          0 0
      • alinceb  

        Oblečení a boty jak bylo řečeno v Hobby Sportu na Grohově nebo u Šírera mají docela výběr Spešlů. Záleží, jakou hledáš cenovou relaci. V RK Cyklosu mají nějaké výprodejovky za fajn ceny, ale spíš nižší a starší modely…

        0 0
        • Pa.T2  

          Ty spešly by šly, stavím se tam:) Ohledně ceny – tak kolem 3000. To by se už mělo dat sehnat něco slušnějšího..

          0 0
          • alinceb  

            Jen jestli nemáš auto, tak to bude složitější se tam dostat…šalina tam teď možná nejezdí:( Pokud jo, tak je to 2ka směr Modřice a vystoupíš na Moravanských lánech. Pokud šalina nejezdí, tak se dá ještě busem k Futuru a pak kiláček pěšky…;)

            0 0
            • Pa.T2  

              jn, teď je to samá výluka :/ ale díval jsem se na DPMB a 2 by mít výluku neměla. Při nejhorším se projdu ten kiláček pešky. ten Hobby sport mám tady za rohem, takže pohoda. Zatím dík:)

              0 0
          • Trey  

            Spešl Comp jsem měl vybraný v Helia Sportu za 2550 (oproti běžným 3 litrům). Ale už jsou to tak dva měsíce, takže otázka jestli nějaký ještě budou mít.

            0 0
          • mastihuba  

            to by sis měl pohnout než tam budou jen Meridy :D

            0 0
      • Kubas.1  

        já sem vybíral u šírera a hanáka, oba mají celkem slušnej výběr bot ;-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Pa.T2  

        Tak jsem zajel k Šírerovi. Pěkný obchod, výběr taky. Byl jsem rozhodnutý koupit Specialized Comp, ale v černé barvě neměl mou velikost. Zajel jsem do Cyklosu, a byl jsem nakonec rád, že je u Šírera neměly, protože tu měly slevy na všechny tretry, Specialized Comp slevněný z asi 3190 nebo 3090? netuším.. na 2190! Dobrá práce:)

        0 0
        • jIrI___  

          Jak se ti v Cyklosu líbil přístup prodavačů?

          0 0
          • Pa.T2  

            Ale jo, v poho:) Přišel jsem, prohlídl tretry, pak šel za prodavačem požádat o velikost, zkoušel jsem dvoje, ochota byla. Zaplatil kartou, bylo mi poděkováno a bylo:) Proč se ptáš?:)

            0 0
            • jIrI___  

              Protože Cyklos je (nejen) z mého pohledu v přístupu prodavačů k zákazníkovi jeden z nejhorších shopů v Brně. Ale už jsem tam dlouho nebyl, tak se třeba zlepšili.

              0 0
              • Pa.T2  

                Jako je fakt, že kdybych za prodavačem nepřišel, tak tam jsem asi ještě teď:D Na druhou stranu zase nemám rád obchody, kde stojí prodavač opodál a sleduje, co si vybíráš.

                0 0
    • martinnecas  

      Doporučuji cyklo obchod a e-shop PalaSPORT ve Šlapanicích.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.