• dada

    mám z nich takovou radost že mi to stojí za novej dred i když bych to taky mohl dát do foto

    takže custom záplet made by koloshop ještě jednou moc dík:

    Náby Novatec 711/712 a ostatní DTswiss: 4.2D, revolution 32×2, a 64× rudý alu niple

    kalkulačka mi předpovídala po zvážení náb 1523g takže jako SLRka

    dneska sem je ale při vyzvednutí za syrova (bez upínáků kotoučů atd) zvážil a realita je eště lepší: předek 680g, zadek 818g.......fakt pod 1.5 kg což mi přijde dost khuul

    snad i praxe bude fajn, sedlat je bude zena moje :)

     
    0 0
    • šlapatko  

      Ať slouží.Váze moc nevěřím.Nevím kolik váží náboje Novatec.Mé výplety náby XTR,ráfky Mavic 717 v brake,dráty revolution AL niple 1573g.

      0 0
    • scret  

      aha, tak ty byly pro tvoji zenu?:) vcera jsem tezkal predni kolo:) a to Kaca ani nechtela zadnej elox? myslim na nabach samo…

      0 0
      • dada  

        pachrantě si je vyděl dřiv než já a eště si je znesvětil svym kožním mazem teda!

        aspoň se ti líbily?

        0 0
        • scret  

          voe neser:) libily… teda az na ten DT a Novatec…:)) nee, naby vypadaj slusne a ja radsi Mavic… a bohuzel musim priznat ze Mavic v tomhle trochu zaspal… 717ka ma totiz jenom 17 rafek:( a 719ka je uz tezsi…

          0 0
    • Polka  

      To musely bejt erupce na slunci, ze se jim neco podarilo.

      0 0
    • Pavel100  

      SLR to určitě nebudou:-) Jinak náby dělá taky Token i v červeném eloxu za super peníz…akorát škoda přední náby na 28děr:-(

      0 0
    • pižmoň  

      pekne,urcite dobry pomer cena/vaha

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      mimochodem trochu si rejpnu, ale nikde tu nevidim fotku kol na vaze:)

      0 0
      • dada  

        ani neuvidiš…kvůli tobě sundávat kotouče a kazetu fakt nebudu

        0 0
        • tom_777  

          tak to zvaž komplet jako to teď uváděj v testech ve Velu… tzn. i s pláštěma a dušema

           
          0 0
          • dada  

            další důvod myslet si o Velu svý…dost dobrá kokotina

            0 0
            • Vilém  

              no jestli to neni spis zdechlost z jejich strany. Samo podana tak, ze k tomu maji objektivni duvody:)

              0 0
            • tom_777  

              když dáš na ultralehký náboje 203 kotouče tak bude výsledek nakokot

              právě že výsledná rotující hmota je to co dává smysl, ty kola vozíš komplet ne jen ráfky.

              další kokotina je snižovat váhu nějakejma F Fredama apod…

              0 0
              • MlokCZ  

                Tak rotující hmota, která není moc daleko ose otáčení není tak podstatná, takže 200mm kotouč nebude v tomhle tak hrozný, ale tohle není důvod, proč je to kokotina vážit jako celek.

                Důvodem je to, že se pak ty váhy nedají vůbec porovnávat, to pak musíš přesně studovat jaké konkrétně použili duše, jaké kotouče (a to nejen velikost).

                A pak třeba totožné pláště se liší kus od kusu někdy i velmi (i třeba 100g), takže tím je celé srovnání zcela na dvě věci, když se uvádí celková váha.

                K čemu potom ten údaj je dobrý?

                0 0
                • dada  

                  dáda.

                  0 0
                • tom_777  

                  je to zajímavý, že dvě kola po 12 kg maj na zadním kole rozdíl třeba 400g.

                  Jinak je to zas tak důležitej údaj není. Je to jako když jezděj na supr kolech obtloustlý strejdové a říkaj „ty vole ještě zkusím dát titanový šrouby“ :)

                  0 0
              • dada  

                když budu potřebovat 203 kotouče tak je klidně dám na 240DTčka a nevim proč by to mělo bejt nakokot?

                0 0
    • Singlespeed  

      Jestlipak jsi to vážil i s páskou do ráfku (ta má 10–18 gramů kus podle typu)? Na fotce ji nemáš. To už asi pod 1,5 kg nebude.....

      0 0
      • dada  

        samo bez ní.....uznávám že některý záplety ji nepotřebujou tak to možná byla chyba…:)

        0 0
    • Bafoon  

      pěkný :o) dostat tak na tuhle váhu za takový prášky 29" záplet :-))

      0 0
    • scret  

      mimochodem srovnavat tyhle kola s SLR je trochu odvazny..:) u kol vzdycky nejde jen o vahu… i ta tuhost je tak trochu dulezita…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.