• tomaschek

    Po marném shánění cyklistických šortek, jejichž střih by stoprocentně splňoval mé představy, jsem rezignoval a koupil necyklistické volné kra?asy.

    Teď řeším problém chybějící vložky. Sice jsem schopen jezdit i bez ní, ale nechtěl bych dlouhodobě týrat citlivé partie. Z toho, co jsem viděl v obchodech v Ostravě, mě napadla dvě řešení – spodní prádlo Moira mono s vložkou, ale to se mi zdá dost teplé – podotýkám, že se potím extrémně a všude. Druhou variantou jsou vložky z originál cyklošortek, ale ty se prý nedají koupit samostatně.

    Řešil jste někdo podobný problém? Jde mi opravdu o co nejtenčí a pot odvádějící spodní prádlo s vložkou. Budu rád za každý tip.

    0 0
    • blue  

      dexter (g-sport) a axon maj v nabidce samostatny vnitrky

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • tomaschek  

        myslíš, že tyhle vnitřky jsou co do odvodu potu lepší než Moira mono? Teď jsem se díval na stránky Moiry a tam píšou, že je to druhý nejlehčí a pot odvádějící materiál hned po Ultralightu, takže by v tom horko být nemělo.

        Nemáte s touhle moirou někdo zkušenosti?

        0 0
        • ravo  

          Hele, odvod potu je dobrá věc, ale když to bude nepohodlné, bude ti houby platné. Moiru mám, bohužel nevím, která to je, a už si ji znovu nekoupím, protože ta vložka nic nevydrží, brzo se zanče krabatit, švy začnou vadit, prostě mně vůbec nevyhovuje. Po několka vyjížďách jsem nabyl pocit, že je nic moc a jak se dalo správně očekávat, dál už se první dojem nezlepšil. Ale je to můj subjektivní názor.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • blue  

          ke spatnym zkusenostem s moirovejma spodkama se muzu pridat, vubec mi pri jizde nesedely, ackoliv pri zkouseni v kramu padly perfektne, tak na kole jsem mel neustale pocit, ze jsou volny a vlozka nesedela, kde by mela

          pak jsem jeden cas vozil spodky s vlozkou od g-sportu, tam byl zase problem ten, ze nohavice jsou docela kratky a shrnujou se k trislum, takze to je po chvili trochu neprijemny

          0 0
      • orca  

        marně hledám..můžeš prosím upřesnit ??? nenašel jsem snad nejsem slepej…A nebo je to info z osobního jednání či dotazu ?

        0 0
    • igor  

      neviem kolko jazdis a kolko chces do toho investovat, ale tento rok zacal Pearl Izumi vyrabat Liner Shorts, na pouzitie ako potrebujes aj ty. Ta ich 3D vlozka je vobec asi jedna z najlepsich. Ja ich mam a som spokojny.

      0 0
    • Darkson  

      taky bych se rád zeptal na nějaké prádlo s vložkou, kde netlačí švy. poraďte:-)

      0 0
      • MartinXC  

        Zkus Sugoi – krom ceny nemají chybu – jak spodní prádlo, tak šortky.

        0 0
    • m.k.2  

      Zkus to tady, ale nevím jestli prodávají i jednotlivé kusy. http://www.tessuti-sport.cz/vlozky.php

      0 0
    • widlicka  

      A co tak nahradit vlozku tamponom?:))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.