• Alibaba

    Jezdíte do práce na kole ? Já tedy ano, celá leta si ho dávám na odlehlé místo interiéru, až v poslední době jsem byl vytlačen stavebními úpravami. Dal sem ho do kanclu (na místo v rohu kde se nikdo nepohybuje), který sdílím s pěti kolegy a dlužno dodat, že se v něm vyskytujeme tak 5% času z pracovní doby. Najednou to mým nadřízeným vadí (své pracoviště mají ve vedlejší budově a v našem kanclu se vůbec nepohybují) – prý kolo do kanceláře nepatří. Já jako „patnáctiletý“ biker vím, že kolo do kanceláře patří, ale vysvětlujte to někomu, kdo na kole seděl (možná) naposledy před čtyřiceti lety :( A kde máte svá kola vy ?

    0 0
    • wroum  

      oprene o zed v kanclu :-) a este mi na to nikdo nic nerek. taky kdo by mi na to mel co rict. sme tu 4. ja 2 kolegove a sef. sef tu je tak max 1 hodinu denne, kolega tu je obcas a 2. kolega sem taky jezdi na kole :-)

      0 0
    • climber  

      Bohužel já jsem „bílý límeček“ non plus ultra, takže u mě na biku do práce v žádném případě nehrozí (bohužel).

      0 0
    • blue  

      v mistnosti vedle, ktera slouzi jako knihovna a sklad vseho moznyho… vzhledem k tomu, ze sef jezdi taky na kole, je to v tomhle ohledu zcela bez problemu :-)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ve skladu.

      0 0
    • náčelník  

      Viz. paragraf 145 zákoníku práce.

      0 0
      • Alibaba  

        Viz. paragraf 145 zákoníku práce … že ono to bude něco ve smyslu: „…přechováváme na místech k tomu určených…“ ;)

        0 0
    • rock  

      Když jedu na kole, tak v kanceláři – zatím no problem …

      0 0
    • Habib  

      Zamestnavatel ma povinnost zajistit bezpecnou uschovu dopravniho prostredku na kterem se dopravujes do prace (mimo automobilu)! To jentak mimochodem… je to v zakoniku prace:

      § 145 Uložení svršků a dopravních prostředků Zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečnou úschovu svršků a osobních předmětů, které zaměstnanci obvykle nosí do zaměstnání, jakož i obvyklých dopravních prostředků, pokud jich zaměstnanci používají k cestě do zaměstnání a zpět; za obvyklý dopravní prostředek k cestě do zaměstnání a zpět se pro tento účel nepovažuje osobní automobil. Tuto povinnost má i vůči všem ostatním osobám, pokud jsou pro něj činny na jeho pracovištích.

      0 0
      • Habib  

        Stala se zrada: tohle je muj prispevek!! (LUKA) co mi ho beres muzi muj!!!

        TO ADMIN: Houstone, mame tu problem :) Jsme na Lance skrz jeden server pripojeni dva uzivatele fora a LUKU to ulozilo jako HABIBA.....

        0 0
        • Alibaba  

          Stala se zrada: tohle je muj prispevek!! (LUKA) co mi ho beres muzi muj!!! TO ADMIN: Houstone, mame tu problem :) Jsme na Lance skrz jeden server pripojeni dva uzivatele fora a LUKU to ulozilo jako HABIBA.....;

          • Jedno tělo jedna duše-

          Není to snad partnerský ideál ?

          0 0
          • Luka  

            JJenze jsou urcity hranice :)))))))))))

            0 0
            • Včelda  

              Jsem 12 let ženatej, ale aby za mě moje žena psal příspěvky do BF a pod mojí přezdívkou, tak to je fakt vostrý :-))) Máš to dobře zmánutý Luko

              0 0
        • admin  

          nevim jestli dobre rozumim dva PC pripojeny na net pres jednu gateway? to by nemel byt problem.

          Pokud jste na jednom Pc prihlaseny ve dvou otevrenych browserech tak to bude problem to bych doporucil aby kazdej pouzival jinej browser.

          0 0
          • Luka  

            nene… mame tu jeden server (pc s pripojenim na net) a na nej se pres LAN pripojujeme kazdy svym kompem. Ja pouzivam IE 5.0, Habib nejakej MY IE prohlizec. Ja byla pripojena a jakmile se nalogoval on, zacaly se moje prispevky zobrazovat jako od Habiba… ale coz, nestava se nam to tak casto aby muz byl pripojenej na siti zrovna kdyz ja mam BF, takze pohoda, jen ze me to vylekalo :)

            0 0
    • Glum  

      Kolo mám v prostoru pro parkování kola, který určil zaměstnavatel. Což je zastřešená kóje na cca 30 kol, už v areálu, zamykaná, navíc hlídaná ostrahou. My tři staří psi, co jezdíme furt bez ohledu na roční dobu a počasí, tam máme i stabilní označené místo. Jen musím zhruba 100 m dojít pěšky než se ocitnu ve sprše. Je to ideální.

      0 0
      • Alibaba  

        To je právě problém, my sice taky kóji máme, avšak se směšným zámkem a prakticky na ulici. Navíc na ní není odnikud z pracoviště vidět a nikdo jí nehlídá. Takže kterýkoli kolemjdoucí si může vybrat a za pár dní si přijít s klíš?kami.

        0 0
        • Glum  

          Myslím, že zaměstnavatel přebírá za ta kola zodpovědnost, pokud to určil jako parkovací místo (nebo alespoň kdysi přebíral). U nás kdysi byla kóje podstatně horší, pak dvakrát zloději někomu kolo ukradli a zaměstnavatel ho platil, což byl dobrý popud k tomu, aby se postavila kóje nová. Když to projektovali, přizvali si nás, skalní cyklisty, abychom si řekli, jak si to představujeme.

          0 0
          • Luka  

            Jojo, to plati porad, nese zodpovednost zamestnavatel, takze si ho tam dej Alibabo, oni ho ukradnou a dostanes penizky na novy :))

            0 0
            • Alibaba  

              Jojo, to plati porad, nese zodpovednost zamestnavatel, takze si ho tam dej Alibabo, oni ho ukradnou a dostanes penizky na novy :)) Kdyby to bylo to desetileté a měl bych doloženo, že jsem za něj vyplázl 35 tisíc tak prosím. Jenže na tom Sagu jezdím dva měsíce a mám ho za 14500.- oproti „skutečné“ ceně 22000.- Takže to tak úsměvně nevychází… Já vím, jsem potížista ;)

              0 0
    • mastihuba  

      V šatně nebo ve skladu, ale myslim že je mu to fuk. Do kanclu bych si ho nepostavil, mám novej koberec. :)

      0 0
    • dalimil  

      ve skladu,kde je sprcháč a možnost hadicí kolo opláchnout…

      0 0
    • jecnak  

      Chladim si ho v servrovne.

      0 0
      • Raydowe  

        AKurat som bol zbuzerovany ze ho nemozem mat v takej chodbicke pred vychodom z kanclu, aj ked sa tade chodi, je tam dost miesta a aj keby isly traja vedla seba, tak nikomu nazavadzia, ale proste tam nesmie byt, tak ho musim dot do dalsej chodby kde uz na nom nevidim… no co uz..

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • thulio  

      davam ho do kanclu alebo nechavam pred budovou (mame to tu cele strazene)

      0 0
    • Pebe  

      http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… v šatně jsme přestavěli skříňky a za zdí máme sprchu. Paráda :-)

      0 0
    • martin L  

      Vyrábí se uzamykatelné stojany na kola. Poměrně hodně bezpečné. Protože je vyrábím já a nechci být zjebán za dělání si reklamy, neuvádím zde link. Např v Seznamu se to dá ale snadno najít, kdyby měl někdo zájem.

      0 0
      • Jogador  

        Jsem šílená lama, a v seznamu neumim, mohl by jsi mi ho sem napsat?

        0 0
        • martin L  

          poslal jsem ti adresu mejlem. Jinak pro vyhledávání je nejlepší zadat obchodní název stojanů: VELOCK

          0 0
    • fousac  

      davam ho bud na hlavni NN rozvodnu, nebo zamykam do skladu nebo opru na dilne o ponk.. podle toho, kam mi po ranu upadne.. ;) prostoru spousta.. a nikdo tam nesmi – zapovezene pasmo.. ;)

      0 0
      • Jogador  

        Upřímně, kdo by to tvoje krad?:)

        0 0
        • fousac  

          joooo.. to neznas lidi u nas.. kdyby se domakli, ze to je z hliniku, tak sou schopny to dat do sberu.. ;)

          0 0
    • Hipo  

      V kotelně. Kol je tam hromada, pár už od podzimu. Jo někteří kolegové jsou vskutku náruživí bikeři a bez kola nedají ani ranu. Spíš mám problém kam s hadrama, v kotelně za prac. dobu neuschnou a uklidovou komoru kam je dávam chtejí předelat na WC. Jako by jedno pro 20 lidí bylo malo? No dám je do kanclu a? si také kolegové užijí :)

      0 0
    • keksik  

      este ze tu nikto z vas nepracuje v jadrovej elektrarni. boh vie co by sa dalo potom kupit v bazari… :)

      0 0
    • RomanH  

      Pokud jedu vyjmecne do prace na kole (nemame zde sprchu), tak jej zamcu a zakoduji v serverovne.

      0 0
    • MARIN  

      Ma, ho v kanclu a nikomu tu nevadi – ono taky nema komu jsem tu s nim sam :)

      0 0
    • ddd - andy  

      Kancl to jisti.. :-)

      0 0
    • Floydie  

      Kolo i hadry mam v serverovne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.