• Matts.

    Tohtoročnú sezónu už niekto okorenil nejakým kvalitným držkopádom, prípadne zlomeninou? Teda absolutne to nikomu neprajem, stačil mi minulý rok 2 mes. PN.

    0 0
    • climber  

      Naštěstí eště nic, ale ono to přijde. To chce jenom čas.

      0 0
    • kralovek  

      Jsou to uz sice 3 roky (18.5.) ..

      http://www.wistiti.fr/…uInvites.asp?…

      0 0
    • Eila  

      to je divna sezona, ja este taky nic:-)

      0 0
      • biker007  

        No taky letos o tom jezdeni vic mluvis nez ze bys jezdila:D A neboj, Kral a Sudety teprve budou:)

        0 0
    • Bobo  

      Položil jsem to na silničce v březnu a jako pokaždé doufám, že to bylo letos naposled. Trochu to odnesl šaltr, omotávka a stehno.

      0 0
    • -b-n-x-  

      No tak ja sice nic nezlamal na biku (krome prehazky predevcirem), ale 18.3. na lyzich palec prave ruky. Diky tomu letos jezdim asi nejvic za poslednich x let :-). Se sadrou se da docela v pohode jezdit, ale ted uz ji nemam.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Vladimír  

      jo jo, letel jsem pres riditka v nedeli kousek od Černé Hory, naštěstí nebyly žebra zlomená, ale jen naražené, ale bolí to fest.

      0 0
      • -b-n-x-  

        ja si narazil zebra dvakrat a vzdycky to tak 3 mesice bolelo. To jenom abys vedel :-)

        0 0
    • cabbage  

      jo, zlomil sem si diky svemu zlozvyku vozit mobil v kratasech display. pocita se to mezi zlomeniny?:-)

      0 0
    • MARIN  

      Zatim nic ale ono to jiste jako kazdy rok prijde :(

      0 0
    • fousac  

      ?UK ?UK ?UK !!! zatim nic vaznyho, jen neviny tuknace… posledni vcera, takovy maly salticko ve sjezdu do haldy listi…

      no vlastne dva ramy tak nejak pukly.. to se pocita?? ;)))

      0 0
      • Matts.  

        Počíta, kostra ako kostra.

        0 0
      • McBlacky  

        to byl krutej sjezd :) na to jak blízko je to Prahy to je totálně neježděný (s tím už něco uděláme). já se minizrakvil pak co jsme se rozdělili, ale objevil jsem brutální singl ve svahu :)

        jinak k tématu, letos zatím jen mini držky z technických chyb při snaze vyřešit nějakej kvalitnější problémek :) velký tlamy letos neplánuju, ostatně jako nikdy :))

        0 0
        • Mamut  

          Kde?

          • ked mozes, tak mi zopakuj ako sa dostanem na ten neznaceny zjazd okolo potoka niekde pri Jilovom.
          0 0
          • McBlacky  

            tenhle to se fakt těžko popisuje, je to mezi sjezdem úžlabina a podle plotu na strákách velointestu a není to ta hrozná brutalita co začíná serpentinkama. Lepší když někdy pojedeš s náma a já ti to ukážu

            to je Jíloviště ne Jílové. Vyjedeš nahoru ze Zbraslavi a dáš se na zelenou směr Trnová, kousek za vesnicí sjedeš lehce dolů a na pravo máš rybníček ze kterého vytéká potok. Tak podle toho potoka, začátek je místama pěknej brutál potokem, kousky i neseš, pak se to dá jet, pak zase chvíli moc ne a závěr je úplně skvělej, je tak pěšinka.

            0 0
    • Beeda  

      Leden – silnicka smyk lehka tlama, asi 4tyd zpet silnicka koleje tlama na pesi zone, mtb zavod Ceska Lipa pad pres riditka tezsi tlama, Plzen lehka tlama. Pak jsem poslal auto za mnou do prikopu a v Plzni jsme se potkali v protismeru s motorkou. Cili normalni situace kdyz se jezdi:-) B.

      0 0
    • pegal  

      Ja ne, ale kamos se v utery docela rozbil. Ted lezi v nemocnici, ma otres mozku, prekousl si jazyk, vyrazeny zuby, trzni rany a odreniny. Brrr jeste ted mi z toho beha mraz po zadech, doufejme ze bude v pohode.

      0 0
    • fousek  

      No jako vylozene drzku jaxvine sem letos nezazil ale jeden prelet pres riditka, jo a ted v tejdnu takovou drzu, to sem nezazil: jedu se podivat na mistni skatepark jestli tam neni nekdo znamej, no a kdyz odjizdim tak si chci dat takovej skocik, no rozjizdim se zabiram docela dost a najednou mi preskocil retez, no na to ze to bylo na rovnym asfaltu docela drzka, nic se vpodstate nestalo az na urazenej cep na zadni brzdu, obrouseny packy, lokty, kolena, ale pak sem sem si to stejne skocil, taky sem zjistil ze je tam docela hrubej asfalt

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Kikinka  

      Asi před 3 týdnama. Moc jsem se rozjela a ve sjezdu letěla přes říditka na hlavu. Ještě že vozím helmu! Důsledek: šrámy, modřiny, roztržené kra?asy, bolavé záda a koleno. Už jsem v pohodě, jen mě ještě trochu „zdobí“ ty modřiny a šrámy :DD

      0 0
      • Kikinka  

        Ještě jsem zapoměla, že jsem si udělala parádní osmicu na zadním kole a prasklo mi sedlo :DD

        0 0
    • kankrlicek  

      No, měl jsem 2 takový příhody. První – to se mi v nástupu (na silnici) svlékl pedál z osy (šlehač), nic se nestalo, ani odřeniny. Odnesl to levý roh a levá tretra. Na Istrii jsem to moc položil v pravotočivé zatáčce – odřené stehno, předloktí, rameno. Pravý roh a pravá tretra :) Tak obě strany jsou si kvit – letos to už bude dobré, ale pořád se mi na asfaltu blbě zatáčí doprava :)

      0 0
    • black.horse  

      No, zatím myslím jenom kotník:-) ten momentálně bolí a bolí… sem nějak nechyt nohanda:-)

      0 0
    • Siddha  

      jenom kotoul do travy na B52 v sobotu, jinak nastesti nic. klep klep klep

      0 0
      • Siddha  

        jo a zlamal se mi ram. ale to sam od sebe…

        0 0
        • Honzajs  

          Já ebou švihnul na tý B52 v druhým kole ve sjezdu z Baby, taková úzká cestička. Po hlavě přes řiditka. Do cíle jsem se doplazil a ještě dneska mě bolí žebra. Asi zítra Starobrno nepojedu.

          0 0
          • Siddha  

            tam to bylo v klidu jen bylo treba neprecenovat svy schopnosti pac to tam potom uz pekne skakalo, hlavne ze jinak budes ok…

            0 0
            • Honzajs  

              Jako obvykle jsem zapoměl na to, že ve sjezdu se maratony nevyhrávají. Ale dolů to valilo pěkně

              0 0
    • PietroUL  

      Jak už tady řikal loni muj táta, odřeniny a jelita se nepočítaj. V tom případě jsem letos spadnul jenom jednou :) Před 2 tejdnama natáčeli Američani na Strahově nějakej film a přes cestu měli položenej asi 10 cm vysokej kabelovej přejezd. Bylo to mírně z kopce, tak jsem to rozšlapal, při skoku mi vycvakla noha z pedálu, šlápnul jsem na zem a za asistence přihlížejících policajtů jsem hodil ukázkovou mrchu. S přihlédnutím k materiálním škodám se to obešlo bez blokový pokuty a tu první letošní čárku jsem si připsal za sešívanej palec na ruce. To, že se ještě teď pořádně nevyspim na levym boku, se zase nepočítá :)

      0 0
      • RUMcajs  

        Smarja chlape, ja se snad vratim a naucim te jezdit!

        0 0
        • PietroUL  

          To jsi sliboval už loni a nic z toho. Aspoň teď vim, kdo vlastně za ten poslední pád může :))

          0 0
    • forest  

      zlomil, ale nastesti jen mapnik na MTBO :-) ale rameno to celkem dost odneslo – preletel jsem a dopadl na klady svezene u cesty (na posledni chvili jsem to zkorigoval, takze jsem do nich neletel hlavou napred, ale „jen“ ramenem) ⇒ podreny (nic tragickeho) na cele leve strane tela (jeste me trochu po tydnu boli to rameno :-(

      0 0
    • chemik  

      Jo, klíční kost udělala křup po přeletu řídítek. Byla to pěkná šupa a zrovna na apríla. Taky helminen je v kelu.

      0 0
    • cat  

      Před dvěma týdnama polet přes řidla-noha v ortéze na 10 dní a včera jsem to neubrzdil při sjezdu-celej popálenej od kopřiv,klíště,na­ražený žebra+ruka a 15 stehů(vnitřní i vnější) na loktu+znečištěnej sval…už na to kolo ani nemám chu? vlézt.:-((

      0 0
    • Misfit  

      No tohto roku hend prvykrat ked som siel do mesta som trochu podcenil prednu brzdu a letel cez riadidila jedna ruka narazena na druhej zlomene zapastie stalo sa to pred dvomi mesiacmi est estale ma ta zlomena ruka dost boli pred dvoma tyzdnami mi dali dole sadru nosim elasticky obvaz ale stale to boli :( snad to prejde

      0 0
    • vifon  

      Minuly tyzden prelet cez rajdy.Ked som sa zdvihol zo zeme a oprasil, zacal som sa rehotat na tom ako je mozne na takom kamienku spravit ukazkovu tlamu.Inak iba narazene rebra, nejake odreniny a zlamana kokoska. Na biku len odrete sedadlo a poriadna osma na prednom kolese.

      0 0
    • keksik  

      dnes mi nedala jedna slepica v petrzalke prednost (zachytila mi zadne koleso) a asi v 35km/h som sa zmotal na asfalt. za obet padla prilba, dres, rukavice, okuliare, blikacka. skody na biku bude zistovat az servis.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.