• aku

    Teda ja vim ze je to absolutni offtopic a ani si nepreji aby tady nekdo reagoval ale nedalo mi to. Kdo zazil stare bikeforum urcite tusi kdo to je Jarin. Brouzdaje po zive na co jsem nenarazil: http://www.zive.cz/…SubChild.asp?… (zacatek diskuze) Svet je maly. Jinak hezky den vsem Dan

    0 0
    • rasto  

      no to me podrz! jestli to je on, tak to je sila :-))

      0 0
    • Mamutt  

      Hohó, legenda se vrací! ;)))))

      0 0
    • enjoy  

      to nemusi byt vubec on:-) uz jsem mu tam chtel neco pripsat,ale cokdyz…:-)

      0 0
    • Roman  

      Mimochodem, není vám po něm malinko smutno? Vždy? to někdy byla docela čurina, číst, co zase napadlo Jarina.

      0 0
      • enjoy  

        hmm,95% uplny kraviny.po nejaky dobe uz jsem se nesmal.

        0 0
      • RomanH  

        Občas se člověk zasmál, když ale začal přidávat nesmysly do všech příspěvků a všechno pořadí rozhodil, tak mě to štvalo. BTW: Daleko více mi teď chybí Pádlista. Co je s ním – už 2 týdny zde nebyl. Nezrakvil se někde ?

        0 0
        • Tomcat  

          Pádlista byl vyslanej na delší dobu na praxi do fabriky v Německu. Kde je konkrétně nevim

          0 0
          • vinca  

            To jako, ze je totalne nasazenej na nucenejch pracich v risi ? No doufam, ze se to tyka jen Liberecaku.

            0 0
          • fousac  

            ze by jeste v nemecku nemeli net???

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jsem zpet a v plne sile:)) Mel jsem u nasich zapadnich sousedu jine starosti nez vysvetlovat nekomu, ze celoodpruzene kolo za 1590,– neni nejlepsi kauf nebo, ze kdyz se o vidlici rekne, ze je tuha, nemysli se, ze spatne pruzi a uz vubec se tohle slovo nema objevovat v diskuzi o skarebu :) No nic. Prokousu se poslednima 280ti tematama, ale az prijdu z kola. Vcera jsem prerval retez, tak ho nejak zadratuju a pokusim se zjistit co je spatne :)

              0 0
    • dalimil  

      o čem to sakra mluví???????

      0 0
      • RomanH  

        Soft na primou vymenu souboru (= hlavne filmu, muziky atd.) – dobra vec :o))

        0 0
        • rodriguez  

          myslím, že se spíš ptala na to co nebo spíš kdo je to „JARIN“

          0 0
          • Gumicuk  

            Pomalu mi zacina bejt lito ze jsem ho na starym bikeforu nezazil… Koukam ze je to takova myticka osoba jako Padlista :-)

            0 0
          • biker007  

            no.. co je to Jarin.. to se neda vysvetlit, to se musi zazit ;-)

            0 0
        • kovar  

          ale vo co tam jde v te diskuzi o DC? JAko ze Jarin se svymi komplexy znicil nejaky hub?

          0 0
          • RomanH  

            Ne, stezoval si, ze diky nejakemu hamounovi konci jeden s hlavnich HUBu a on nebume mit kde stahovat.

            0 0
            • aku  

              JEstli si vzpominam dobre, tak jeden jeho prispevek za destnych dnu bylo neco jako: jaky kranked si myslite ze je nejlepsi? ja 3. (asi o par minut/hodin se tam objevilo: uz ne je to 4). Kde jinde kranked stahnout rychleji nez na dc ze. (no flame) Dan

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse