• mh

    Jedete někdo v sobotu Silesii? jakou jedete trat

    0 0
    • kolda  

      jedu krátkou

      0 0
    • pcejka  

      Silesii pojedu poprve, tak jsem zvedavej, trat 90km, jsem vsak zatim nachcipanej (jel jsem s tim i dlouhou Mamut Bike u Prerova ted v sobotu), tak snad do vikendu bude lip, ale moc asi nezatrenuju…

      0 0
    • Lance  

      kratkou

      0 0
    • piskot  

      jedu dlouhou, když už tak už… :) Po vyklepaném a ďábelsky rychlém Mamutu se už těším na něco pořádnýho.

      0 0
    • ananas  

      … jedu taky, tentokrát se vydám na delší, 55 se mně zdá docela málo, pojedu Silesii potřetí, tra? je tam opravdu perfektní !!??

      0 0
    • Frankenstein  

      Kratkou. Jake panuje v Opave a okoli pocasi?

      0 0
    • kolouš  

      jedu už po několikáté krátkou tra?.

      0 0
    • Pavlos  

      By me spis zajimalo kolik lidi se zase posere:D

      0 0
    • daymaker  

      3 týdny do startu letošního ročníku… ! tak co „báby“, jedete doufám všichni dlouhou a krátkou necháte dětem? .-)

      0 0
      • Hynas  

        Dětská už je naštěstí uzavřená, takže podobné chutě se vzdát dlouhé mě naštěstí opustily. Každý maraton dělá tím pravým právě dlouhá trať a na silesce to platí dvojnásob. :o)

        0 0
        • daymaker  

          mno, dětskou teď trochu promazali, páč ne všichni měli zaplaceno… :-) takže pár míst tam ještě bude… jinak dlouhá je parádní, doufám, že po loňském pěším masochismu to bude letos trochu jezdivější… .-)

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Klasika, krátká… ;-)

        0 0
    • blisterexist  

      nejdete tam někdo ze Zlína?

      0 0
    • jim1f  

      Taky jedu dlouhou.A po loňských bahnech bude každý ročník super:)

      0 0
      • daymaker  

        tak to je svatá pravda… myslím, že horší už to být nemůže… :-))

        0 0
        • Pavel  

          No jen aby nám ta dě..a příroda neukázala, že MŮŽE… :-)) Ale jo, ještě by to šlo zdokonalit. Okořenit to bahno pořádným slejvákem, silným větrem a tak 5 st. nad nulou… :-)

          0 0
          • Shadow.1  

            aaaaa, pán je fajnšmekr ;-)

            0 0
            • Pavel  

              Jsem tam ještě chtěl připsat i chumelenici, ale nechal jsem přírodě ještě nějaký prostor k seberealizaci ;-)

              No, ale už jsem takový závod jel. Vč. té chumelenice…

              0 0
        • rock  

          Ale může, může … loni to bahno bylo řídký a tekutý a vlastně ani nekladlo nijak velký odpor jízdě. Místy to byla docela zábava. Akorát na cestách holt tekla voda, místy se jelo v podstatě korytem dočasnýho potoka :-). Navíc nepršelo a nebyla zima.

          Takže až bude pršet, bude o 10 stupňů větší kosa a bahno se bude lepit tak, že rovinky se budou chodit s bikem na rameni a z kopce bude třeba šlapat, aby se kolo nepřilepilo, začne to být blbý :-)

          0 0
          • daymaker  

            vzhledem k tomu, že mám rád své komponenty, tak jsem stejně většinu těch míst co jsi popsal(roviny,louky a kopce např. poslední do Bohučovic) stejně šel pěšky, páč při záběru jsem měl pocit, že mi musí uletět všechno kromě rámu… :-)

            0 0
            • rock  

              Když jsem po závodě kontroloval škody, tak na odpis byl jen přední probržděnej ráfek (ten už stejně dosluhoval a navíc to biky s kotoučovkama netrápí) a brzdový špalky vpředu. Čekal jsem to horší.

              0 0
          • rock  

            btw. aniž bych patřil k drsňákům, neměl jsem loni pocit, že by to bylo nejetelný. Pěší loni byly jenom dva krátký úseky před první občerstvovačkou a pak jsem vyměkl v půli kopce před tou třetí. Ale ta louka by se dala s trochou pevné vůle vyjet. Zbytek byl snad stejně jetelný, jako obvykle, ne ?

            0 0
            • daymaker  

              OK, beru… máme asi jiný pohled na to, co je jetelné(vlastně vše), ale za jakou cenu… letos doufám v „jetelnější“ závod… .-)

              0 0
              • rock  

                Cena viz o příspěvek výš :-). Ale je pravda, že s fullem bych se tak v klidu asi necítil.

                Ale samozřejmě za sucha je zážitek z té krásné jezdivé tratě o několik tříd jinde.

                0 0
    • Melvin  

      Vzhledem k tomu, že to bude můj první závod tak jsem zvolil dětskou variantu Silesie.

      0 0
      • Marskatin  

        já dlouhou, když zemřít, tak na kole. Očekávaný čas kolem 9 hodin.

        0 0
        • daymaker  

          kdyžtak v Zálužném je sympatická hospůdka přímo na trati… nejednou jsem tam viděl cyklistu se startovním číslem a pivečkem… :-)

          0 0
          • Pavel  

            Sakra, vědět to, tak jedu dlouhou… :-))

            0 0
          • Melvin  

            tak to je pravý důvod proč jsi zvolil dlouhou.

            0 0
            • daymaker  

              pravda, že už v Raduni zjistím, že závod se mění na survival, takže menším kratochvílím na trati se meze nekladou… .-)

              0 0
          • Marskatin  

            to je dost důležitá informace :)

            0 0
        • kolda  

          dlouha je moc pekna a neni nijak tezka.

          0 0
    • kolda  

      letos me zarezala firemni akce a bohuzel nemuzu :( dost me to mrzi, sileska je srdcovka

      0 0
    • alex44  

      Mám takový dotaz, jak je na tom s náročností krátká Silesia v porovnání s krátkou Šelou? Dík

      0 0
      • Fran-tic  

        Za sebe můžu říct, že krátká sileska je hodně o technice, také v rychlém tempu (ale záleží na jezdci) a celkově mi příjde náročná…prudké stoupací pasáže tam jsou na denním programu :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.