Při cyklistickém závodě zemřel u Dobříše jeden ze závodníků

36 nepřečtených
  • lubosx

    Při cyklistickém závodě v sobotu zemřel mezi Dobříší na Příbramsku a Hostomicemi u Prahy jeden z účastníků. Lékař označil za pravděpodobnou příčinu mužova náhlého úmrtí infarkt, řekla ČTK středočeská policejní mluvčí Soňa Budská

    0 0
    • wbiker  

      To je ta odvrácená stránka cyklistiky. Je to hrozný. A aniž bych měl něco proti černé kronice, nechcete podobné zprávy nechat přece jen „pouze“ pro ty noviny a televizi? Už tak je tam podobných zpráv až moc.

      0 0
      • fousmen  

        Infarkt te muze trefit klidne i pri vysivani.. To s cyklistikou zas tak moc asi nesouvisi..

        0 0
        • Krutohlav  

          Mno a nieje predsa len vačšia šanca to chyti? niekde v kopci ? Trebars nestačíš dýcha?, srdce divo bije, neprekrvuje sa ti mozok a je to tu. Ja mám napríklad na začiatku sezóny problém vyjs? po schodoch do prvého poschodia (peši, nie na bajku) bez toho aby som nevyzeral ako po infarkte :)

          0 0
          • fousmen  

            Jasne ze fyzicka namaha cloveku infarkt privodit muze. Stejne treba jako stres.. Ale jen to ze jezdis na kole ti infarkt neprivodi. souvisi to s celkovou zivotospravou atd.

            0 0
            • Alex  

              Neni hlavna pricina infarktu v mnozstve cholesterolu ?

              0 0
              • Lada1  

                hlavni pricinou je nedostatecne krevni zasobeni osrdecnic, a tam je pricin vice.

                0 0
        • wbiker  

          Ani jsem to až tolik nemyslel v souvislosti s tímhle příspěvkem, jako spíš vůbec s příspěvky podobných témat. Je to smutný, ale každej den umírá na silnici několik lidí a určitě dost z toho jsou i cyklisti. Spíš se bojím, aby se forum nestalo takovým hromadným partem. Vůbec mi přijde, že člověka spíš přitahují katastrofy, než pozitivní zprávy.

          0 0
      • paww  

        souhlasím s wbikerem. Koho všeho tady budeme pohřbívat??? …nechci aby to znělo cynicky, ale lidi bohužel umírají. …a navíc to nikomu nepomůže

        0 0
        • pelt  

          Pomoct to muze – jestli se nekdo diky tomu zamysli nad tim, jak jezdi, tak to muze vlastne zachranit zivot. At uz proto, ze nepreceni sve sily ve stoupani, vezme si prilbu, nekde trosku pribrzdi, nebo nejaky ridic zacne objizdet cyklisty o par centaku dal, protoze nikdo nikdy nevi, co tam tomu cyklistovi cestari pripravili za prekvapeni…

          Btw. vcera jsem potkal jednoho magora, ktery jel HOOODNE v protismeru nekolik set metru (v aute) a pak me nejaka holka malem sejmula rukou, kdyz se snazila stopnout auto, ktere jelo tesne za mnou…

          0 0
          • fousmen  

            no aspon lepsi nez kdyby nekdo chtel treba z auta placnout tu holku po zadku a trefil tebe.. (-:

            0 0
            • zirafon  

              placnut po pozadi nejaku holku za jazdy z auta – urcite nie. cestou autom mal jeden znamy taky zamer so slecnou na korculiach iducej pri ceste. lenze nejako si neuvedomil, ze auto nejde uplne krokom a namiesto jemneho placnutia ta baba letela vzduchom niekolko metrov a skoncila v priekope pri ceste. uz si nespominam, ci sa mu nieco stalo aj s rukou..

              0 0
              • Meesha  

                :-)) To je stejny, jako kdyz si placnou motorkari, co jedou naproti sobe!

                0 0
              • hydrant  

                to je na regulérně zlomenou ruku. sem si takhle plácnul před lety, když jsme byli mistři v hokeji, jeli jsme autem oslavnou jízdu městem, asi 40 km.h, plácl jsem si s chodcem, rána jako hrom a nadloktím jsem si dal o sloupek dveří a myslel, že bude po mě…

                0 0
              •  

                no vy s z toho delate prdel, ale naky s prominutim hajzlove co me mijeli v takovym hnusnym stoupaku na fichtlu me placly pres zadek,teda spis pres zada, nevim jako jestli jim to udelalo dobre, ale ja myslel ze chcipnu, fakt hnusna bolest,a pak za zatackou sem videl jenom nakyho chlapika jak nasedal na kolo, nevim jestli dostal taky

                0 0
              • mlyny  

                Já jsem byla jednou fandit strejdovi na závodech a on jak mě viděl stát u cesty, ta kmi chtěl dát takový přátelský pohlavek jako pozdrav, akorát že jel z kopce… Tak mě bolela huba jetě týden.

                0 0
          • mlyny  

            Přilba fajn, nepřeceňovat síly fajn, přibrzdit fajn- ale hlavně by se někteří jedinci měli zamyslat nad tím, co do sebe cpou- redbully, kofein a další široká paleta různejch zaručeně zdraví neohrožujících preparátů… :-(((

            0 0
    • Volf  

      Možná jsem asi trochu divnej, ale prostě se to stává. Může to potkat mladýho i starýho jeden nikdy neví. Na druhou stanu od pátku do neděle na našich silnicích umřelo 15 lidí.

      0 0
    • norman  

      Pozor – náhlá srdeční smrt nemusí mít nutně příčinu v infarktu. U mladých sportovců jsou to nejčastěji smrtící komorové arytmie ( sportovci mají jednozačně významně vyšší riziko proti ostatní populaci, na to existují závažné evidence). Někdy se jedná i o vzácné dědičné syndromy, které mohou arytmii způsobit ( LQT sy, viz patrně mladý Vojtěch při Rallye Paelhřimov v dubnu).

      0 0
      • McBlacky  

        neměl bys k tomu nějaký bližší info? kdyžtak spíš na mail…

        0 0
        • Mirek1  

          Neco o tom psali tak pred dvema roky ve Velu, byl tam nekolika strankovy clanek…

          0 0
          • McBlacky  

            to je mi platný jak v prdeli zuby :)

            0 0
            • Mirek1  

              To je pech, ale vic Ti nepomuzu… Referat Ti z toho nepodam, ja to necet, me tyhle veci dost nebavej, jsem rad, ze jsem s biologii skoncil pred lety na gymplu a nehodlam se k tem tristnim zazitkum ze skoly jiz vracet :-))) Jestli by Ti nepomohli v redakci Vela, jestli neumej paslat starsi cislo nebo text…

              0 0
            • cabbage  

              tak obrat peristaltiku strev:)

              0 0
        • norman  

          Máš to v mejlu, abych nestrašil ty š?astné kteří o tom nemají vůbec tušení.

          0 0
      • Meesha  

        nechcete jit strasit nekam jinam? :-)

        0 0
        • Extremist  

          Resite peachoviny!!! Radeji potrenujte a neznechucujte ostatni lidi. Srdecni prihody se proste stavaji, ale jak je videt z tohoto prispevku, hodne zalezi, jak jej kdo poda!!! Nemyslim si, ze clovek, ktery je kazdy den nasrot, ma vetsi sance na preziti… Nechapu, ale kdyz nejaky kreten napise to, co napise (norman). Co se tyka kontroverznich clanku ve Velu, mam na to svuj nazor..

          0 0
          • norman  

            Dej si pozor na hubu, primitive. Hlavně když jde o věci o kterých víš absolutní hovno. Vrat¡ se ke svý lopatě a tam si dál pěstuj svoje nulový kritický myšlení.

            0 0
          • lubos  

            Zavidim ti tvou sladkou nevedomost.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.