• SID

    co na to rikate???za 1390???

    0 0
    • miche  

      Ja koupil Lake turisticke pouze zavazka a je to des, lepsi je bota s krytem zavazky (aby to neplandalo kolem retezu a klik :-))) Nebo pouze na suchy zipy. Jinak Lake – pohoda naprosta.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • SID  

        s tkanickama neni problem ja je strkam dovnitr

        0 0
        • SID  

          jake mate pripominky a nazory co se tyce pevnosti a kvality provedeni

          0 0
          • miche  

            Co se tyce kvality, myslim ze je dobra, jak sem rikal, ja mam ty uplne zakladni, za tech ± 1400,– a celkem spokojenost (az na ty nekryte tkanicky), nevyhoda tech turistickejch je jeste mekky textilni material, malo vode odolne reseni. Kamos co se mnou jezdi ma vyssi model kolem 2000,– s tkanickama krytyma dvema suchyma zipama (tkanicky vyhodil a jezdi jen se suchacama) a taky spokojenost. Co vic dodat :-)))

            0 0
            • SID  

              dik moc za odpoved jak je mas dlouho???a jaky mas pedaly?

              0 0
              • SID  

                ja jsem ty tretry taky koupil jeste jsem teda nevyjel protoze jsem vazne nemocnej a mam to zakazany ale uz se moc tesim mam to do mesta delam messengera a myslim ze to bude ok

                0 0
                • miche  

                  Ja mam presne tyhle http://www.solidosport.cz/detail.asp?…, co se tyce pohodli, tak sou genialni, vyborne i na chuzi (mekka podrazka) !!! No vzdyt sou turisticke :-))) Mam je od podzimu 2004, najeto kolem 2000 km a zatim nepozoruju nic spatneho (tuk tuk na drevo), ale moje dalsi (jestli nake priste bude) budou uz z jine kategorie :-))))

                  0 0
                  • SID  

                    jasne ja mam tyhle jen na MTB jinak jsem zaprisahly silnicar a mam sidi…ale tyhle jsem koupil na takove ty vylety s pritelkyni a na obcasnou vyjizdku do terenu

                    0 0
                  • Krutor  

                    Sem si ani naposled nevšiml… Oni ty turistický taky mají něco do sebe, když se jede takový rodinný plížení celej den, je člověk rád, že má boty pohodlný. Jinak ZDRAVIM !

                    0 0
                    • SID  

                      no tak to mas pravdu je to pohodlny ja mam takovy vetraci z takovy prodysny sitoviny je to prijemny

                      0 0
    • kajulka2  

      Já mám MX101, ale jenom 14 dní, takže ti neřeknu, jak dlouho vydrží. Zatím ale spokojenost,jsou pevný, dobře se v nich chodí, a dobře větraj(v létě bezva, na podzim to bude asi horší)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.