• Twisp

    Otázka hodna pro agronoma. Uz nekolikrat me napadlo kdyz projizdim nejakou pastvinou kde se pasou ty pul tunovy mazlicci, jestli nevystavuju svoje bezbrany telicko velkymu riziku ujmy. Mam vzdy takovy divny pocit, ta krava si vas prohlizi takovym zpusobem, ze lze jen tezko odhadnout z jejiho vyrazu jeji umysl. Mno nastesti vzdy uskocili ale nechavaj to na posledni chvili mrchy. Otazka teda zni jestli v tom stadu muze byt nejakej samecek co by branil svoje samicky tim ze by me vystouchal az za elektrickej plutek. Jeste navic mam na trikotu cervenou farbu, ale negde sem slysel ze oni na farby nehrajou, staci kdyz se neco trepe. Ja se negdy trepu hodne. :)

    0 0
    • Volf  

      Nosameček tam určitě nebude, ale pětimetrákový zvíře je nebezpečný už jen svojí váhou. Jinak mě řekni jak na tu pastvinu lezeš pře ohradník a pak taky musí být zabavná kličkovaná mezi produkty jejich metabolizmu.

      0 0
      • Meesha  

        ha, sem jednou takhle prelejzal ohradnik s proudem :-) Sem si sahnul, jestli kope – nekopal. Tak sem prehodil bika, a obkrocmo prekrocil ten drat… kopal! :-))

        0 0
        • kovar  

          ohradník dává velmi krátké párdesítektisícové voltové pulsy asi jednou za sekundu, takže až budeš zase zkoušet, zda kope, tak drž víc jak jednu sekundu :-)

          0 0
        • JirkaD  

          chacha – nedobrovolný dárce :-)

          0 0
      • Vrci  

        S tim „určitě nebude“ bych to tak nepřeháněl, jezdim kolem jedný ohrady, kde sou jenom býci a druhý, kde je stádo krav, několik telat a jeden býk. Toho poznáš, má jinou stavbu těla.

        0 0
        • Volf  

          No nejsem ,,jezedák,, ale opravdu bych se vsadil, že si do stáda krav nenansadí bejka už jen proto, že fungujou řízený chovy, kde se krávy oplodňují uměle a ten bejk by jim to asi pěkně boural.

          0 0
          • Nodar  

            no možná nějaká velká farma, ale dneska jsou i malí zemědělci. A taková malá pastvina s 5-ti klidnejma krávama se může stát pěkně horkou, pokud se z jedné krávy vyklube mladý bejček :-) Ten parchant, co jsem ho potkal byl vyložený puber?ák a bavilo ho prohánět jiné bejky :-D Ještě že jsem to měl k ohradě kousek …

            0 0
            • pelt  

              Že ty jsi měl na řídítkách rohy? Se pak nediv…

              0 0
        • hydrant  

          bejk má větší bicáky…

          0 0
      • Twisp  

        Sem vyssi postavy takze kdyz je natazenej jen drat tak ho prekrocim aniz by se mi kdekoli dotykal. :) A klickovana to je, ale co muzu delat kdyz ta turisticka vede skrz tohle minovy pole. :) Navic musis byt furt ve strehu jednak kvuli jejich skvelymu traveni a jednak musis sledovat jejich reakce na tebe.

        0 0
    • Beeda  

      asi takhle :-) http://www.beeda.net/index.php?…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • admxx  

      Jo krav bych se nebal…ale jednou na me v lese vyletel nejaky vztekly srnec…sice sem zdrhnul(teda ujel:-), ale muze takovy srnec neco udelat???

      A co teprve zatoulani psi(nedej boze zdivoceli).

      0 0
      • Gumicuk  

        Prosimte co by ti udelal… to mas jako divocaky ty jsou taky neskodny :-))

        0 0
    •  

      hehe, kravy sou docela zvedavy, jednou bezela podel ohrady za nasim psem co bezel venku, docela sranda se nane divat ;)

      0 0
    • universal  

      ..tady u nas jsou kravy v pohode, s bejkama je to horsi, vzdycky se tak divne koukaj, ale nikdy mi nic neudelali a to jsem projizdel skrz stado..jak rikam kravy akorat koukaj… http://universal.vmoste.cz/foto/krava.jpg

      zdravi http://universal.vmoste.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.