• wbiker

    Ahoj. Mám takovej problém. Letos jsem začal jezdit ve funkčním prádle (dřív v tílku, které vlkost spíš sálo) a jakkoli je odvod potu lepší, objevil jsem jeden nedostatek. Když vezu v kapse dresu rukávy a vestu a nasazuju si je až když je větší zima, nebo až na začátku sjezdu, tak jsou od potu mokrý skoro na ždímání a spíš, než aby chránily od větru, tak studí. Přemýšlel jsem, že bych je vozil v sáčku, jenže nemám kapsy na zip a při jízdě v terénu věci vypadávají. Nemáte nějaké tipy, jak uchránit věci v kapsách proti vlkosti a zároveň proti možnému ztracení? Dík.

    0 0
    • Vladimír  

      vozim v ramu malou brasnicku, nevypada to moc zavodne, ale vleze se tam dost veci. Na zadech pak mam jen mapu a mobil.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • rock  

        A ta mapa se na zádech nerozmočí ? (Ptám se z vlastní zkušenosti)

        0 0
        • Schumi  

          Bohužel rozmočí, řeším to vložením do plastového obalu, ale ten vypadává. Tak jsem to začal řešit ofocením části mapy, pak kopii vložím do prospektového obalu (tenký U)a ten přeložený vsadím do kapsičky. Po dojezdu kopii mapy vyhodím a mapa zůstává celkem zachovaná. Tu ale vozím pro jistotu v kejmlu.

          0 0
    • Lada1  

      si tam nasij suchy zip

      0 0
    • Daf  

      Me teda veci normalne z kapes nevypadavaji. Pokud mas dres volnejsi, tak to riziko je urcite vetsi. Ja se tolik asi nepotim a rukavky i vestu muzu normalne vozit bez obalu. Jinak ten igelitak je dobry reseni a nebo si porid Camelback.

      0 0
    • climber  

      Si kup Camelbak a máš pokoj. Do toho v klidu uložíš všechno co potřebuješ.

      0 0
    • wroum  

      kup si normalni dres bez kapes a batoh.

      0 0
    • Lance  

      vzdyt pises,ze je vozis v kapsse dresu,tak proc by vypadavaly??

      0 0
      • wbiker  

        No, nemám kapsy na zip. Když je mám samotné v kapsách, tak nevypadnou, ale v hladkým sáčku se při drncání v terénu postupně vytahujou a už jsem takhle málem ztratil rukávy. Napadlo mě, jestli na to nmá někdo nějakou vychytávku, kromě batohu.

        0 0
        • Lance  

          vem a zabal ten sacek jeste do kouska hadry,treba ze stareho tricka a uz to nevypadne. Jak mas velke kapsy?jak krtek?kalhotky s kapsami? ja mam na dresu tri kapsy a nejsou nijak siroke, jinak ty veci balim do takove brasnicky v ktere si zavodnici vozi zradlo. a mobil davam do sacku a jeste nevypad

          0 0
    • davevi  

      proti potu či vlhkosti pomůže igel. pytlík s takovým tím patentovým zavíráním.Nevím jak máš velké kapsy na dresu, ale za dobu co jezdím jsem s vypadáváním věcí neměl problém. Dvoje smotaný rukávky do ruličky už je dostatečný průměr aby to z kapsy nevypadlo. O vestě už ani nemluvě.

      0 0
      • netuch  

        ty u sebe po lese vozis dvoje rukavky???sakra,si budu na vas chobotnice muset davat pozor…:) nestacily by jedny?:) a je pravda,ze se mi uz podaril jeden navlek na koleno ztratit z kapsy v dresu-nekde kolem pradedu.tak kdyby…asi nic.ja vim.taky dopis-klasicka obalka mi odtamtud uletela.a neboj,nejezdim po lese se zbozim maleho popirnictvi…:) myslim,ze ten suchej zip,co tu padl byl super napad…

        0 0
        • karf  

          ale musis ten SUCHEJ zip taky napred zabalit do igelitaku, vis

          0 0
        • davevi  

          to jako levý a pravý návlek na ruku…

          0 0
          • netuch  

            pravda,ten vlhkej zip uz neni tak kvalitni…:) sice drzi,ale zadna slava…ted to resim na hodinkach…mam timexy,se suchacem,ale ve vode nejak polevuje-ted jsem je malem ztratil na triatlonku…tak nakonec i na ten dres bude nejlepsi spinaci spendlik…:)

            0 0
    • Paja  

      Rukavy, kolena apod sice vozim bez igelitu, ale v kapsach vozim v igelitu zabaleny doklady a telefon – musi to mit dostatecnou sirku, aby se to "zapasovalo"v kapse a pak nic nevypadne, takze tak bych to udelal i s rukavy nebo bundou. Prestoze mam obcas ve rozbitych sjezdech pocit, ze urcite nekde neco ztratim, zatim se tak za cca 8 let co jezdim v dresu nestalo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse