Zlomená patka a odřenej rám kvůli ježkovi!!

35 nepřečtených
  • Kol.ista

    Včera sem si vyjel s kamošema večer do vedlejší vesnici. Jedem si v klidu ale pak mi vběh před kolo ježek.V dobrém ůmyslu ho nepřejet sem zařval „pozor ježek“ a zabrzdil. Ale ten za mnou to neslyšel, vesele jel dálo, narazil do mně a urval mi patku s přehazkou, která se mi prolisovala mezi ty dvě zadní tyčky rámu, podřela je a zasukovala se do řetazu. Prostě jedna velká radost že? Taky se vám už něco podobnýho povedlo?

    0 0
    • R.1  

      nebrzdim nahle, kdyz za mnou nekdo jede. jen kdyz vidim hospodu. :)

      0 0
      • Kol.ista  

        Musel sem, jinak bych ho prejel. Ale ted uz na to seru, priste az uvidim jezka, tak si este prislapnu.

        0 0
        • jirka volena  

          se asi díváš na rodinná pouta, že :-)))

          0 0
        • R.1  

          Tak kdyz se stiha tak skakat. Ale chapu, nedavno sem taklhe prepulil slepyse. Byl presne na stezce, blb a uz sem nestihnul nic delat.

          0 0
          • Kol.ista  

            Ty zvirata lezou hlavne cyklistům pod kola. Ježek je moje noční můra. Loni sem o jednoho kterýho sem přejel píchnul obě kola.

            0 0
            • Volf  

              ..... a já teď sním hrocha . Jinak nám řekni ještě o Červený Karkulce, ta je taky dobrá. Píchnout kolo o ježka ????

              0 0
              • Lance  

                jestli nemysli toho v kleci.......

                0 0
                • cabbage  

                  v kleci je nezkodnej, ale bez klece(jako kdyz pitbullovi sundas kosik)…:-)

                  0 0
                • Volf  

                  No nejhorší jsou prázdniny. To se tady bude zase přetřásat kravin.

                  0 0
                  • Lance  

                    vlku vlku, a co chces furt pretrasat,vzdyt uz to tu bylo, proste „kecas“= pises o nicem a to je prave o co tu jde ne?:) Ja bohuzel zadne prazdniny nemam:(((

                    0 0
              • jihra  

                To volf: Když tu vzpomínáš Červenou Karkulku a kola – tak znáte tenhle? Jde Červená Karkulka po lese a potká vlka, který jede na kole. „Kam jedeš vlku?“ ptá se Karkulka. „Za babičkou.“ odpoví vlk. Karkulka na to: „Já ti dám babičku ty hajzle jeden …“ – a vlka zmlátí jako psa, kolo mu rozmlátí na hadry a jde dál. Druhý den vlk opět jede na kole po lese, tentokrát Karkulku nepotká a tak dojede až k babičce, babičku sežere, lehne si místo ní do postele a čeká, až dorazí Červená Karkulka. Zá chvíli je Červená Karkulka tady, kouká do postele a ptá se: „Babičko, proč máš tak červené oči?“ A babička-vlk na to: „Protože jsem musel celou noc svařovat to kolo, ty krávo jedna!!!“

                A ještě jeden kameňák: Víte co je maximální frajeřina? Zapít prášky na spaní Šaraticí!

                0 0
            • widlicka  

              …a potom ho svist balil do alobalu:)))

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • Daf  

          Me zas vlitnul do vypletu vrabec. Ten chudak to uz nerozhejbal…

          0 0
          • RomanH  

            Ja jsem s kamosem zajel zajicka. Oba dva jsme sice vyskocili, ale kamos jej nejak chytnul zadnim a on se mi zkutalel pod dopadajici predni. Bylo nam to lito, ale stalo se.

            0 0
    • náčelník  

      Alespoň jsi o něj nepíchnul :)

      0 0
      • Kol.ista  

        To jo, ale ted nemuzu jezdit :-(( Nemam prehazku. Teda mam, ale ve spicich.

        0 0
    • dalimil  

      http://www.reflex.cz/…ek20256.html to jsi na tom ještě dobře…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • hydrant  

        taková škoda, taková krásná holka

        a z článku dále plyne, že ježci se žábama můžou za to, příští volby v Německu vyhrajou komanči ! Takový roztomilý zvířátka, ti ježečci, a voni to jsou přitom pěkný potvory :-)

        0 0
      • Daf  

        Chudak holka. Jeste by me zajimalo jestli to prezil ten jezek.

        0 0
        • -b-n-x-  

          Sice chudak, ale taky dost blba. Sbirat jezka z frekventovane cesty je kravina. Kdyztak bych se to snazil udelat co nejopatrneji. Ovsem jak znam nektere zeny, jakym zpusobem se snazi zachranovat zviratka, ani se nedivim, ze k podobne tragedii doslo :-((

          0 0
    • enjoy  

      kdybych mel zarvat pozor jezek a pak brzdit,tak by to asi vypadalo nejak takhle:pozooor jezeek,DRC DRC,brzda:-). ale nevim co je to za zvyk mirit na patku prehazky a ne na druhou stranu.ja taky kdyz uz to nahodou pri prudkym brzdeni napalim(jednou za 10 let) tak mirim ani nevim proc na patku:-)

      0 0
      • cabbage  

        prozoze patka byva levnejsi nez kotouc co je na druhy strane:)

        0 0
      • McBlacky  

        no panáčku ta moje patka ti asi zůstane na triku, nejde to srovnat bez prudy :( takže ted deset let nesmíš nikoho trefit :)

        0 0
        • enjoy  

          no sice si brzdil prudce a nenadale jak zenska:-),ale beru to tak ze jsem nedodrzel bezpecnou vzdalenost.jestli sezenes novou tak ti ji zaplatim,at to stoji co chce.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.