kde sehnat velke el moro III levne

6 nepřečtených
  • sorak

    Cau lidicky, hodlam koupit SPD botky, problem byl v tom, ze jsem shanel velikost 49 (12UK) a taky takove, ve kterych by se dalo i chodit. Nakonec jsem nasel El mora III, ale oficialni dodavatel adidas cycling kolekce do CR je ma za cenu 2590,– a to se mi zda docela drahy… Nevite nahodou o nejake sleve? Popr. o jinych botach velikosti 49 za cenu idealne pod 2k. Nejsem z Prahy, ale v bikeexpertu jsem se byl podivat nekolikrat a jen vyjimecne tam meli vel. 48, vetsi ne. Ale nevim jak je to s velikostma u toho freeportu…

    0 0
    • hydrant  

      no já mám obdobně velkou ploutev a poučen spoustou špatných zkušeností se sháněním jakýchkoli bot ( kolo, běh, volný čas, pantofle pro plážovýho povaleče, společenské boty atd. atd. ) beru to co je. Spekulovat nad cenou s našima lyžema je nesmysl, levnější neseženeš a až půjdeš po úmorným neúspěšným shánění pro tyhle dražší, tak už bude tvá velikost dávno prodaná…

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • sorak  

        :-) tak to me taky neco rika… boty na behani – New balance jsem ve velikosti 12.5 shanel skoro 3 mesice… zajima me, jestli v tech prazskych outletech maji i velke velikosti, pripadne ma nekdo zkusenost s freeportem na Hatich

        0 0
    • Homer  

      Netusim, jestli ti je sezenou v tvy velikosti, ale tady je maji pomerne levne: http://www.phenix.cz/index.php?…

      0 0
      • sorak  

        jo, cena dobra, trochu me ale sere barva – kolo a hadry mam modro cerny :-) psal jsem tam, pry maj vsecky velikosti az do 13,5, snad tam vydrzi jeste par dni nez se rozhoupu… ;-)

        0 0
    • sorak  

      tak jsem zasoby BikeExpertu podcenil – jeste jeden par El moro v extremni velikosti tam meli :-)) toz jsem zvedavy kolikrat si dam na hubu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.