• Dumbo

    http://the.mtbiker.sk/picture.php?…

    nasiel som to v inzerate za 5500sk bez papierov… s popisom ze surne predam…

    poviem pravdu i napriek tomu ze som vo fore odsudzoval lopatarov… tak RB dragster je moja srdcovka… a je len za 5litrov… hrozne ma to pokusa… :) ram vizera byt opieskovany co mi napoveda ze by to aj mohla byt corka…

    0 0
    • wroum  

      tak asi takhle: vypada to na corku nebo spatne napsanou cenu. corkarum bych rezal ruce, ale na druhou stranu mit nabidku na takovej ram za takovou cenu, tak asi budu vahat a zralo by me to, protoze vim, ze kdyz to nekoupim ja, tak to koupi nekdo jinej. Kdybych do toho sel, tak budu mit asi blbej pocit a kdybych to nechal byt, tak taky :-)

      presne vim, co se ti ted deje v hlave :-)

      0 0
      • Dumbo  

        to ma serie, co ak to nieje čorka… akurat nejaky zbohatlik sa potrebuje zbavit RB pretoze ma doma este 5 :) a ja by som spravil velmi dobry obchod…

        ale čo ak je to skutočne kradnute a mna v lese prebehne nejaky nasraty biker pestov… pretoze to bol kedisi jeho ram :) ??? hmmm

        0 0
    • blue  

      jeste bych se zamyslel mozna nad tim, co pak s nim… nevim, jak to RB ma s vyrobnima cislama, ale urcite na tom uz nebude… a dragster neni zas takova masovka, takze kdekoliv by ses s nim objevil, vzbudis asi trochu pozornost

      osobne bych se spis vyrovnal s pocitem, ze to koupi nekdo jinej, nez ze jezdim na kradenym, i kdyby to byla jakkoliv srdcovka a touzil sem po tom

      0 0
      • hanz  

        rb už masovka je…se koukni co jich všude jezdí…mam na mysli jak gragster tam monster a xcčkový už vůbec nepočítaje

        0 0
    • vlk  

      řek bych že tam ještě na začátku zapoměl jistou číslici.

      0 0
      • Dumbo  

        skusam mu volat no nezdviha telefon… skusim sa ho spítat na vyrobne cislo… ak sa bude vykrucat tak to bude asi kradnute… no neverím že niekto kupy nový ram za 50litrov a neodloží papiere…

        0 0
      • hkek  

        Ten co daval inzerat?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.