• Vašur

    koupil jsem mazání na řetěz Lubrichain racing wax. I když mi v obchodě říkali, že to není vosk, přesto jsem podle návodu měl dojem, že to za 3 hodiny zavadne a nebude tekutý. Za 3 hodiny byl pořád dost tekutý. Ale i když jsem to otřel a řetěz byl čistý, tak při jízdě (za 36 hodin) se olej vytlačil z čepů a řetěz byl mastný, umastil i pastorky a kladky přehazovačky a převodníky. Protřepat před použitím jsem se snažil dost. Máte stejné zkušenosti, kdo to používáte?

    0 0
    • gobike  

      No ale když se to menuje wax tak to musí bejt vosk, ne? Si kup radši něco jinýho

      0 0
    • JMT  

      jezdim ho uz tak 4 roky porad, v zime, v lete…proste porad, namazu vecer pred svihem, rano utru a jedu, kdyz neprojedes nako hodne vodou tak to v poho vydrzi celej den (150km) z vodou a bahnem se to samozrejme skracuje, v suchu a cistu mi loni prezil i cca 300 km a porad ok p.s. je to vosk p.s.2 o nicem lepsim nevim

      0 0
    • Martinkaa  

      Taky to pouzivam uz nekolik let a musim rict, ze na nic lepsiho jsem zatim jeste nenarazila. Vydrzi to bez problemu celodenni svih (pokud se teda nejede v nejakem extremnim bahne, vode…). Pokud jedu neco kratsiho a zda se mi posvihu, ze to jeste neni uplne suche, ale zaroven by to neco chtelo, premazu to olejem na sici stroje a mam zase na chvilku vystarano ;-). Trosku to spini, ale neni to zadna hruza. Suchy hadr to spravi ;-)

      0 0
      • Vašur  

        Dneska jsem s tím dal 60km, trochu jsem na to nakydal bahno, dva brody, takže i sprchu dostal a vypadá, že drží a to bahno, respektive písek z něj se na tom nechytalo. Taky to extrémně nešpiní, to je pravda. Jen bych od vosku čekal, že fakt zaschne. Nakonec to vypadá, že to nebyla špatná investice.

        0 0
    • malko  

      Jo mam stejne zkusenosti a proto jsem to prestal pouzivat. Proste se ten retez spini jak svina, i presto, ze to nechavam zaschnout a utiram to do zblbnuti. Tedka retez mazu TF2. Musi se mazat casto, ale zato to jenom tak striknes a jedes.

      0 0
      • JMT  

        tf2 je na retez naprosto nevhodny a nepouzitelny (leda pro ty co trenujou na zahrade)

        0 0
        • RomanH  

          Nesouhlasim, v suchem prostredi vydrzi na retezu cca 50–60 km, coz mi na vyjizdku po praci staci (a nejzdim po zahrade). Je to olej, ktery ze vsech nejmene chyta prach a bordel. Je ale fakt, ze na delsi svih ci do mokra je nevhodny. Tam pouzivam Lubrichain racin wax extreme nebo Motorex Dry lube (pokud je sucho).

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse