• Smepet

    Ahoj,
    zajimalo by mne, jestli v ramci treninku behate, nebo si myslite, ze se behani jako doplnovy sport k cyklistice vubec nehodi nebo vyrazne nijak neprispeje k zlepseni vasi kondice na kole, apod. Diky za vase nazory.

    0 0
    • Luka  

      Beh je nejblbejsi zpusob dopravy ;)

      Ja behani neprovozuju, teda ani ten trening, ale k tomu behu: neudejcham to… zlaty kolo. Sedis a jedes!

      0 0
      • lubos  

        Ale jo, rozdejchas, ale jak jsem psal wroumovi … chce to na tyden-dva zatnout zuby. Mel jsem naprosto stejny problem :)

        0 0
    • wraftler  

      beh je super, chodievam na drahu.. vezmem este do ruk kilove cinky a odkruzim si tak od 5 do 10 km..

      0 0
    • kobra  

      já běhání taky teda nemusím, člověk je rychle unavenej a ještě si ničíš klouby.

      0 0
    • pavelr  

      Když mám velkej hlad, tak v sobotu a v neděli si běžím z obýváku do kuchyně pro oběd. Jinak neběhám, protože mám v kotníku povolený vazy.

      0 0
    • wertigo  

      vytrvalostni beh ne. hraju fotbal i tenis a tam se zvedat nozky museji a je to fajn, cely rok na kole bych sedet nedokazal…

      0 0
    • petryk  

      Běh není můj kamarád, běhám tak akorát při squashi a na běžkách. A když je opravdu velká nutnost, tak se přemůžu a doběhnu bus:) Jinak jezdím na kole, proto jsem na bikeforu a ne runforu:)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Obcas mam chut s nekym vybehnout, ale vetsinou si zalezu do kouta a pockam az to prejde.

      0 0
    • dalimil  

      když vyběhnu,tak mě každý doběhne a předeběhne.To pak už nic neuběhnu.

      0 0
    • kralovek  

      Miluju behani, mam ho radsi nez kolo … ale od ty doby co mam kycle v prdeli … no to mame vsichni, ale vite jak to myslim … tam moc behat nemuzu … jen do kopce :o(

      0 0
    • TinkTink  

      V ramci treninku nebeham, ale nejcastej v zime sem tam beham…max 8km sem daval…vic ne…ted v zime asi zase…kolena a kotniky mam docela zdravy a na snehu je to docela sranda :o)))…v lete teda jenom jednou za moooooc dlouhy cas… :)

      0 0
    • Darkson  

      já chodím v zimě, vyhovuje mi běhat při nízkejch teplotách a za tmy. nejhorší je vždycky začít po delší době, ale po pár vyjížďkách…ehm, vyběhnutí už je to v pohodě

      0 0
    • gadzo  

      Neběhám, poňáč jednou jsme byli na bečce a po 10 kusech jsme dostali sqělý nápad uspořádat běžecké závody na 5 km. 95% lidí se pak poblilo a 5% uhořelo. Takže běh ee.

      0 0
    • wroum  

      beh je muj nejneoblibenejsi pohyb. bolej me pri tom kolena a kotniky, nemuzu dychat a picha me v boku. strasne pomal a neefektivni pohyb. Radsi budu doma uklizet nez abych sel behat :o) proste mi tenhle pohyb vubec nevyhovuje. ale nevadi mi beh ucelovy – dobehnout tramvaj atd.

      0 0
      • lubos  

        To chce pravidelnost. Zabehas si takhle 3–4 po sobe, tak 15minut, pak den-dva nebudes moct chodit a pak to rozchodis a bude to hracka :)

        0 0
    • fousac  

      jednou se mi jenom zdalo, ze sem nekam bezel a probudil sem se pekne zpocenej.. ani nebudu zkouset jak je to v realu…

      0 0
    • rock  

      Neskutečně mne to nebaví ⇒ tuto činnost neprovozuji ⇒ díky tomu by byl výsledek tristní i kdybych to náhodou chtěl zkusit …

      0 0
    •  

      beh samotny mi nevadi, ale jakmile je to s necim spojene, treba pri hrani fotbalu ci neceho podobneho tak to nestiham,neudycham to, ve skole sem jednou malem omdlel, ale jinak toho ubehnu dost, kdyz se dostanu do toho svyho tempa tak sem v pohode, ale nemam s kym behat a samotnyho me to neba, tak ze nebeham

      0 0
    • Martyss  

      Jako příprava na zimní sezónu na curva lyžích je to v mém případě nutnost. Jinak bych asi celý den lyžovat nevydržel:-/

      0 0
    • os  

      Naposledy jsem běžel předloni při jednom off road triatlonu a měl ze všech nejpomalejší čas…takže raději na tom kole. Ale mám přecevzetí to zlepšit…

      0 0
    • pegal  

      Zdenda Krizu v zime behal 15 km na Javorici, tam a zpatky, takze dohromady 30 km a v metrovym snehu .. a kam to dotahl …

      0 0
    • Vrci  

      Jenom v zimě na lyžích. Moje kolena nemaj běh moc rády a drhej den většinou nadávaj.

      0 0
    • Beeda  

      No v sezone na to neni cas, ale od podzima do objemoveho treninku urcite, obzvlaste pro bikery dobre. Dalsi efekt je, ze tim i vycistis hlavu od kola… No a u me je behani na stiru, pripadam si moc pomalej:-), a davam pozor na kolena, cili moc nebeham, v zime tak kolem 45min-1h. Nakonec je v priprave dobre dat i tury, plavani,bezky, fitko, tak je to docela pestre…B

      0 0
    • McBlacky  

      uvažuju že zase začnu, dřív jsem běhal hooodně moc, ale bike je lepší :)

      0 0
    • prema  

      běhám celkem pravidelně několikrát do 14 dnů, neboli parkrát do týdne. ale nemam skoro vůbec čas, ale snažim se. vždycky na rovině 10 km a nebo 2× nahoru a dolu na petřín (2× 4km). a docela mě to baví. za rok chci zkusit maraton, tak uvidim ;). každopádně na bike je to vždycky na 2 hodiny a běh na 3/4 hoďky, takže spíš teď chodim běhat.

      0 0
    • Meesha  

      Kdyz sem hraval florbal, tak sem behal denne. Nekdy vic nekdy min. A taky podle toho kolena vypadaj… Ted beham tak maximalne na tramvaj.

      0 0
    • -b-n-x-  

      jednu dobu jsme s kamosem behali do kopce. Coz bylo super a dost to pripominalo vyjezd na biku. Vydrzelo nam to jen 2 mesice kazdy druhy den. Mam rad behani z kopce. Nejlepe v Tatrach po skalach a chodnikach. Jinak ale behani po rovine celkem nesnasim, pokud numism chytnout autobus, vlak, etc… Jednou jsem teda bezel z prace domu (22km) a potom 2 tydny kulhal na obe nohy. Mela to byt priprava na Prazsky marathon, o kterem jsem uvazoval. Po zminene anabazi me toto uvazovani preslo :-)

      0 0
    • seis  

      Jo,sem tam si jdu zabehat, je to takove zpestreni.Beham tak 30–45 min, max 3× v tydnu.Ale v tehlech vedrech je je jeste lepsi beach nebo plavani:)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      já jsem kdysi dělal atletiku a zároveň jezdil na biku, ale trenér mi to kolo pořád rozmlouval, že se na něm zkracujou šlachy a při běhání to prý není dobré. Zkrátka běh a bike k sobě nejdou (PRÝ)

      0 0
      • lubos  

        Atletika a kolo skutecne ne. Ale vytrvalostni beh a kolo ano. Resp. beh jako podpora bajku, naopak moc ne.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        haha......teda při jízdě na kole to není dobré :-)

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Sem rád, dyš doběhnu tramvaj…

      0 0
    • Siddha  

      v zime urcite!

      0 0
    • Lister  

      Nechápu otázku, nějak mi dělají problémy tyhle dvě slova : trénink a běh???

      Co to je, rozhodně ani jedno z toho neprovozuju, protože to zavání pocením a zadýcháním a tomu se snažím vždy za každou cenu vyhnout :-)

      0 0
    • Fucker  

      Běhám jen když mám běhavku, jinak záměrně nikdy.

      0 0
    • MARIN  

      Beham kdyz uz se moc neda na kolo (brzy tma, v lese humus,moc snehu,…)takze listopad-unor. Bezne tak 2–4× v tydnu pokazde aspon 10km po lesnich cestach a dooost z lehka.

      Letos jsem to ve snehu parkrat zkusil i s batohem(sva­cinka,piti,oble­ceni,fotak) a spis stridal beh s chuzi a v zavejich kdy clovek zapad po pas jsem toho po 4hodinach mel akorat ale za tyden jsem do toho sel znovu a uz se tesim na dalsi hromady snehu :)

      0 0
    • Volf  

      Běh není pohyb který bez kterého se neobejdu, ale je fakt, že pokud potřebuješ sundat nějaký kilo a máš málo času tak je dobrej, protože na kole bys strávil pro stejnej efekt víc času. Výhodu mám v tom, že jsem za pár minut v lese a běhám po měkým. Na asfalt by mě nikdo nedostal. Jo a teď jsem si pořídil kolečkový brusle. Prej je to lepší jak běhání.

      0 0
    • kajulka2  

      Neběhám, mám malinko „použitý“ koleno, nedělá mu to dobře. Zlatý kolo

      0 0
    • Homer  

      Slovy popoveho klasika: A gentleman will walk but never run.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.