• Darkson

    20:53 – Osobní auto srazilo ve Vídeňské ulici v Praze-Krči 42letého cyklistu. Na místě zemřel. Tři lidé ve vozidle byli lehce zraněni, sanitky je odvezly do nemocnic v Krči a na Vinohradech.

    doufám, že to nebyl nikdo z mých známých, je to kousek od mýho bydliště…

    0 0
    • Meesha  

      Kua, uz to mame i „doma“! :-(((

      0 0
    • petr  

      Stalo se to na prechodu u mostu pod drahou. Vede tam cylostezka. Jel jsem zrovna okolo autem. Sedel tam chlapik na zemi a mel zafacovanou hlavu, tak jsem si rikal, ze to snad docela dobre dopadlo… Bohuzel to byl zrejme nekdo z toho auta. Kolo bylo odhozeny asi 30m za prechod … To misto je hodne nebezpecny. Kdyz tam jedu na kole, tak radeji slezu a cekam az jsem si 100% jistej ze prejdu (nekdy to docela dlouho trva).

      0 0
      • Darkson  

        jo, tak to je jeden z nejhorších přechodů, co znám. jsou tam 2 pruhy + odbočka na jižní spojku a málokdy Ti zastaví víc jak jeden pruh. tam si fakt dávám pozor a někdy čekám i 5 minut

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Jo, viděl jsem to z busu. Zrovna odjížděl pohřebák. Nabral ho na přechodu, kolo skončilo až tak 50m daleko. Potom to švihnul do sloupu. Ale nejvíc mě zarazilo, jak to auto bylo zrušený od toho chudáka bikera. Nehezkej pohled, musela to bejt hrozná rána. Problém toho přechodu je v tom, že po tý ulici nejezdí nikdo 50, spíš tak 70–90, a zě spojuje Milíčovskej les s Kunratickym, což je vyhlášená „výletní“ lokalita.

        0 0
    • dalimil  

      vím,že to bude asi nepopulární,ale tenhle přechod bych zrušil,nechal ten co je u benzínky a tam udělal semafor.Jezdím tam jak na kole, tak autem a je fakt nahovno…

      0 0
      • Pebe  

        Spíš než vytvářet další smradlavý kolony u semaforu by byl lepší nějaký nadjezd/nadchod.

        0 0
        • blue  

          a oplotit tu vozovku, jinak ten nadchod nema smysl

          0 0
          • Pebe  

            Nebo tam dát rovnou zákaz vjezdu a betonový bloky :-))

            0 0
            • pelt  

              Jsi můj člověk – betonový bloky, nejužitečnější vybavení vozovky – hezky od kraje ke kraji jen s dírama na cyklisty:))).

              0 0
        • cabbage  

          podchod, co se da projet je kousek odtud u nemocnice, tak nechapu proc vsichni jezdej pod mostem pres silnici.....

          0 0
          • Pebe  

            Asi že to je do kopce, když jedeš z Kačerova :-)

            0 0
          • Glum  

            Protože k tomu přechodu je přivádí cyklostezka z Braníka a za přechodem ta cyklostezka pokračuje Krčským lesem. Ten přechod je šílenej a frekventovanej, ideální by byla nějaká lávka.

            0 0
            • cabbage  

              vim, ale stejne snad neni takovej problem odbocit z cyklostezky mezi vilky, k nemocnici a pak se zase napojit u Labute?

              0 0
              • vojtechposmourny  

                Jestliže tam někdo jede poprvý, tak ho tam navede ta cyklostezka a pokud není místní, o nějakým podchodu u nemocnice nemusí mít ani páru. Pokud by tedy nešla udělat lávka, jakože na stejném místě asi ne, volil bych přesměrování stezky k nemocnici. Ale tam by mohlo docházet ke kolizím cyklista x chodec…

                0 0
                • cabbage  

                  Proctam by mohlo docházet ke kolizím cyklista x chodec…? tam uz knim davno dochazi, pac mi nikdy nechtej uhnou:o) a nejhorsi je to na ty pesince k podchodu, ale aspon tam nejsou auta;

                  0 0
                  • vojtechposmourny  

                    Máš recht. Takže bych lávku postavil na tom druhym přechodu, u shellky.

                    0 0
                    • Gatier  

                      prechod cez viacprudovu cestu je somarina!

                      0 0
                      • Darkson  

                        somarina..to jako velbloudařina?!

                        0 0
                      • Toams  

                        Nooo, na vypadovke z Prahy na Pisek (nejaka rychlostna komunikacia) je na 4 prudovke prechod:-)))

                        0 0
                        • Meesha  

                          jo, to je pod Cukrakem. Ten nekdo musel vymyslet opravdu hlavou! :-)

                          0 0
                          • blue  

                            kde je prosimte pod cukrakem na ty ctyrproudovce prechod?

                            0 0
                            • Meesha  

                              Spatne sem to rek – ne pod Cukrakem, ale na Banich nebo jak se to tam jmenuje.

                              0 0
                            • pelt  

                              Tam u tech policejnich kasaren, je tam neco jako padesatka a obcas tam asi docela vybiraji… kazdopadne dostat se pres ten prechod musi byt, zejmena pro nejakeho duchodce, docela adrenalinovy sport…

                              0 0
                              • Toams  

                                Hej, je tam padik, ale este ani raz som tam nevidel nikoho ist pod 60:-)))

                                0 0
              • dalimil  

                nesmysl,cesta vede přes velmi frekventovanou zastávku autobusu a pro lidi se tam nedá projet.

                0 0
              • Glum  

                No teoreticky není problém jet podchodem. Pokud bych jel z vyjížďky do Krčáku, můžu absolvovat těch půlkilometru zajíždky a prodírat se lidmi na zastávce (přiznám ale, že bych to neudělal). Tu cyklostezku ale užívá dost lidí k jízdě do práce (Jižní Město – nábřeží), pokud spěchám, pak bych skutečně radši, kdyby ta cyklostezka šla přímo. Ten přechod je šílenej, vloni jsem tam viděl, jak přecházela rodina s dětmi, vedli kola a stejně málem došlo k masakru.

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pos3k  

      dneska jsem tam jel obzvlast s ocima na stopkach

      0 0
    • McBlacky  

      tam je to fakt na pizzu. Na svých trasách horší přechod neznám.¨ Ale kolikrát za to ani auto nemůže, včera sebou sekl žiletkář před tunelem u Vyšehradu a fakt měl kliku že za ním nikdo nejel, jinak KO. Nezřídka tam auto jede za kolařem 5 metrů v rychlostech okolo 40…

      0 0
    • dalimil  

      ráno jsem jel okolo a mám pocit,že ten přechod ruší.Jestli ale každou dobrou věc bude muset někdo zaplatit životem…

      0 0
      • Meesha  

        jo, psali to v Blesku :-) Rusi se. Nejaka asociace tlacila na magistrat uz dlouho, ze je nebezpecnej, ze se ma zrusit… ale proste se nejdriv neco musi stat, aby se tim nekdo zacal zabejvat. Stejne jako prechod u tramvaje na Barrandove, kde na jare prejela tramvaj nejakou holcicku.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • wroum  

      jezdim tam casto a je o fakt debilni misto. radsi prechazim u Shellky a cekam az auta fakt stojej.

      0 0
    • MattsSpeed  

      toz to dnes 19.8.05 cca 8:00 pod motolskou nemocnicou (webwrova), siel som na hlavnej z vedlajsej koly mne auto flekovalo asi 3 metre a este mi ten curak hrozil pastou ze co nedavam pozor… o 50m dalej na konci weberovej pokracuje hlavna do prava na brdlikovu, mislite ze mi tam dali prednost? som si len hovoril, ze este dobre ze to je tak blizko jak do meotolskej tak na homolku…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.