Máte zkušenosti se značkou BRIKO?

15 nepřečtených
  • RodOlsson

    Ve vyhledávání jsem nic o této značce nenašel. Mám od nich cyklodres (cca 6 let). A zatím drží. Chtěl bych pořídit i další vybavení od této firmy. Máte někdo zkušenosti s čímkoli co se sem od nich dováží (brýle, spodní prádlo, cyklokalhoty, přilby)? Více na: http://www.northwave.cz/index.php?… Díky za pomoc.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja nasel 16 threadu.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • RodOlsson  

        Napíšu do vyhledávání slovo Briko a najde mi to pouze tento thread. Co tam zadáváš? Chtěl bych to umět také jako ty. Vážně.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zadal jsem „Briko“ a vypadlo jich… 36.

          0 0
          • RodOlsson  

            Teď jsem zadal znovu Briko, ještě k tomu zaškrtnul políčko před rozbalovacím menu, které začína VŠE. A našlo mi jich to taky 36. Díky za pomoc.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak tim to nebude, protoze to je vyhledavani v nicku ;) ale nemas zac :)

              0 0
              • RodOlsson  

                Máš pravdu tím to nebylo. Teď už mi to najde všech 36 threadů i když to nezaškrtnu. Ale před tím mi to nenašlo nic. Asi mám v počítači duchy, nebo co?

                0 0
          • RodOlsson  

            Jinak jsem ty thready zběžně prošel a o věcech od Brika se tam moc konkrétně nepíše.

            0 0
    • JFB  

      mam par let vlony kratasy a spokojenost.

      0 0
      • skicool  

        Tak mam od tej firmy kratasi asi tri roky a som spokojný ale značka neni moc propagovaná aspon na slovensku.

        0 0
    • Jester  

      Mam zimni bundu a dlouhy dres. Trosku drazsi, ale vyborny vecicky.

      0 0
    • BB  

      S oblecenim ty nejlepsi zkusenosti, dobry strih i material.

      0 0
    • djano  

      Priatelka ma prilbu a je spokojna (okrem ineho aj s designom). Okrem toho okuliare su u profesionalov (cesta, ale aj biatlon a bezecke lyzovanie) dost rozsirene.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.