• Mark1

    Dnes jsem se projížděl na kole s uvedeným rámem, a když si odmyslím že je to krapet těžší, vypadá to jako zajímavá hračka.

    Teda muselo by se trochu do toho kola šáhnout, asi začít tlumičem , který je nastaven tak na 140kg bikera, prostě ani já se 100kg jsem ho skoro nerozhýbal, ale cosi to pochytit dokázalo. Otázka je co snesou pouhé čepy na místě ložisek, vím že tady proběhla diskuze nad tímto rámem a pár userů, ale jsou již nějaké dlouhodobější zkušenosti ??? Na hraní s fullem to může být zajímavá investice, i když to dost smrdí marketem, prostě to beru jako hračku vede normálního HT rámu.

    0 0
    • Santus  

      Ja mam ten ram, kupoval jsem ho na zkousku, jestli me full oslovi a abych nevyhodil treba 50t co mi nesedne. Nelibi se mi tam ten uplne vrchni cep, kde se hridel otaci primo v hliniku ramu a hlavni cep kde bych mel strach, ze se to bude taky protacet hridel v bocnich dirach zadni vidlice, tim padem se hlinik okamzite vydre a oprava je horsi, nove vystruzit a prefutrovat. Mam strojni vybaveni, tak to budu cely predelavat, udelam novy vahadlo s kulickovyma loziskama a s menitelnym zdvihem cca 80,100,120mm, jinej pomer remen abych mohl zachovat puvodni pruzinu.
      Taky novej hlavni cep, protoze user LL s nim mel problemy(cekam az se ozve).
      Myslim ze po upravach to muze byt slusnej full, jako kazdej druhej, jen vaha je o 0.5kg vyssi, nepocitam do toho tlumic.

      0 0
      • Mark1  

        Takže když to řeknu jinak, prostě je to skutečně hračka a nemá smysl o tom uvažovat (beru usera, který v servisu končí u dotažení imbusů a u nastavení V-brake přemýšlí jak je možné, že nové patky tam nevlezou), prostě asi full v levných ČR podmínkách končí u bazaristů, druhé ruky nebo pro odvážné u SPYDER.

        Každopádně díky za nazor, mě se to zdálo zajímavé na hraní, prostě vedle HT mít ze zbytků postavený rádoby full, který občas protáhnu na projížďky z rodinou.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Mark1  

        Váho o 0,5 kg, tj finále na kolika (rám) ???

        0 0
        • Santus  

          LF vazi 3.4 kg s tlumicem vel.18, predpokladam ze jiny ramy jsou lehce pod 3kg.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Tomcat  

      Krátké kolo na blbnutí s dost blbou geometrí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.