POSTE RESTANTE aneb zasilani na postu v jinem state

11 nepřečtených
  • vratan

    Mate nekdo skusenost se zasilanim baliku na postu v jinym state (Poste Restante)pouze na jmeno odberatele? Chci objednavat na www.bike-discount.de a ti pravdepodobne neumoznuji zasilat do CR/SR.Proto bych chtel odeslat balik do Rakouska. Dik…

    0 0
    • Mamutt  

      Hmm… možná by se nechali ukecat na zaslání kurýrem? Co kupuješ?

      0 0
      • vratan  

        asi 2× marathon SL…

        0 0
        • Mamutt  

          Tak to jich chceš moc :o) mám k disposici jen jednu. Ale mohli bychom ji zkusit zlomit napůl :o)

          0 0
    • Vrci  

      Takhle jsem objednával z www.bikeparts-online.de a z www.actionsports.de, ale na německou poštu.

      Do adresy při registraci, jsem nasal svoje jméno a příjmení a dovětkem poste restante a adresu poštovní agentury, kam jsem to chtěl poslat.

      Zkus se s nima dohodnout na zaslání do ČR, i na dobírku to třeba nabízí UPS.

      0 0
      • vratan  

        CR je pre mna trochu daleko. lepsie by bolo rakusko…

        0 0
        • Vrci  

          Tak nějak mi nedocvaklo, že nejsi z Čech, ale myslim, že UPS vozí i na Slovensko.

          0 0
    • RomanH  

      Z ActionSports mi to poslali pres UPS. Nejprve ale samozrejme musis zbozi vcetne dopravy zaplatit, teprve pak dostanes zasilku.

      0 0
      • vratan  

        snad to tak bude fungovat aj u bike-discount.de…

        0 0
        • vratan  

          takze bike-discount.de do CR ani SR neposiela. vitajme v EU. V rakusku vsak funguju Postlagernd (poste restante). Sluzba stoji 1 EURO. Takze kto byva pri hranici to ma asi zajedno…

          0 0
    • R.1  

      Ja ani nepanimaju, co je to PROSTE PRESTANTE :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.