Jake CRANKBROTHERS by jste doporucili ?

19 nepřečtených
  • Blue_sky

    Jake CRANKBROTHERS by jste doporucili ?CANDY TI( http://www.bajk.borec.cz/…NDY%20TI.jpg ) nebo EGG BEATER TI ( http://www.bajk.borec.cz/…TER%20TI.jpg ).

    0 0
    • Mamutt  

      Candy ti mohou nabídnout zvětšenou opěrnou plochu, ale chce to vyzkoušet – u některých bot podrážka nedosedne až na tu ohrádku.

      0 0
      • Blue_sky  

        Vypada CANDY, ze by molhly treba i vydrzet nehaky stret s kameny oproti EGG BEATER.

        0 0
        • gummo  

          no hele nevim candy sou na all mountain a slehace sou ciste zavodni pedaly. ja mam slehace a sem snima moc spokojenej.

          0 0
          • Blue_sky  

            A kdyby jsi mel kupovat slehace ted – koupil by jsis s ohradkou nebo bez?

            0 0
            • gummo  

              no nejspis zase bez sem snima spokojenej

              0 0
              • Blue_sky  

                A co treba Time ATAC XE (http://www.bajk.borec.cz/0x1/time.jpg)misto slehacu.?

                0 0
                • Mamutt  

                  Mám XS Ti Carbon – váha je stejná jako u záklaního Eggbeater S, cena téměř trojnásobná, ale ta funkce… šlehače už ne-e.

                  0 0
                • gummo  

                  jo to sou krasny pedaly ale nejlevnejsi slehace stojej 2390 a nevim kolik stojej ty Time. ale stejne bych sel asi znova do slehacu zatim uplne bez defektu akorat mi prasknul teda kufr ale stim sem pocital ze se to stane uz kdyz sem je kupoval. vpodstate se vo ne nemusis vubec starat, jednou za rok je rozeberu naplacam do nich novou vazelinu a rok zase bez udrzby, proste presne neco pro me.

                  0 0
                  • Thorn  

                    v originalnom manuali k TIME je napisane, ze si nevyzaduju ziadnu udrzbu.

                    0 0
                    • gummo  

                      jelikoz sem nikdy originalni navod k Time nevidel tak sem to nemoch tusit. ale to me porad nepresvedcilo o tom ze bych si je koupil spis nez znova slehace :) jak ses snima spokojenej a jak je mas dlouho?

                      0 0
                      • Thorn  

                        Mam 2 pary toho zakladneho modelu, jeden ma 4 roky (na MTB), druhy 3 (na silnicke), oba zatial bez akejkolvek udrzby a takisto bez znamok obotrebenia (nulovy vakel). A to som s nimi peknych par krat „chytil“ asfalt.

                        Ale zase uznavam, ze su tazsie (co vsak pre mna nie je rozhodujuce).

                        0 0
                        • Thorn  

                          (pre mna je skor dolezite to, ze za tie 4 roky som napriklad na internete nenasiel jediny thread o tom, ze by sa na TIME nieco pos*alo – o Crankbrothers je toho trosicku viac :-)

                          0 0
                          • gummo  

                            jo to je pravda ale musis to brat tak ze lidi s slehacema jezdi precejenom aspon vokolo me vic nez s Time- jeste sem je nevidel nazivo nikde jinde nez na vystavach.

                            0 0
                            • Thorn  

                              U nas je to naopak a v dobe, ked som kupoval Time slehace ani neboli.

                              0 0
                            • hanz  

                              time jednoznačně mam 4 roky a ještě namaj ani vakl…kufry v nich mám asi už 4-tý…ohlejch a jinak zničenejch šlehačů jsem viděl fakt dost…zničenej time ani jeden.

                              0 0
                              • gummo  

                                no dobre dobre time vydrzej vic je mi to jasny :) ale ja sem si zamiloval slehace a proste na ne nedam dopustit :)

                                0 0
                                • hanz  

                                  tak to řekni..prostě je miluji…já třeba miluju svojí brašničku i když je nahovno protože se do ní nic nevejde, je v ní díra a barevně mi ke kolu vůbec neladí :-)

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.