• Tommy

    Zajímaly by mě Vaše názory a spokojenost případně nepokojenost, a s čím s tepákem z Lidlu. Nezajímají mě pokácené stromy, to patří jinam. Sám ho totiž mám a mám i Sigmu PC1600 a celkem mi vychází zatím líp ten z Lidlu. Díky za názory.

    0 0
    • Lister  

      hledej v historii, je tam toho opravud hodně. Stačí zadat tepák a lidl a budeš se divit :-)

      Mám ho zatím krátce a až na to že se nadá při zastavení vypnout zvuková signalizace tak pohoda.

      0 0
    • DyEm  

      koupil jsem ho jako náhradu na týden za Polar, nesnáší se s bezdrátovejma snímačema od Polaru :), až jsem odklonil čidlo od magnetu, začlo to fungovat

      0 0
    • Siddha  

      koupil sem ho holcine. prijde me to jako lepsi nez moje PC 14… a snad i lip vypada.

      0 0
    • Santus  

      tak to tady mame znovu, jinak muzu doporucit, mam ho 2roky a dost ho pouzivam, zatim bez problemu. www.lidl.cz/…p.Pulsometr_

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Toams  

        jj, ten mam … len v cervenej:-) obcas sice zblbne a hodi mi 240 tep (zrejem VN), ale inac funguje vcelku spolahlivo, vyskusane aj v tom hnusnom lejaku, co bol minuly piatok:-)

        0 0
      • Lister  

        doporučuju, mám, používám, za ty prachy skvělá věc :o)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • JJ  

        Ja koupil v Liberci v pul osmy jeden a jeste jich asi 10 meli, ale duchodci to brali po 2:)

        0 0
        • Martula  

          Já tam šla s bráchem raději na sedmou :o) viz fotogalerie:)

          0 0
        • vlk  

          K čemu jsou důchodcům tepáky, to jako aby věděli, že ještě žijí.

          0 0
          • Martula  

            Jednom budem taky…:(

            0 0
            • vlk  

              No tak to je jasný, ale asi pak nebudu shánět tepáky, ale přístroje na měření tlaku.I když vzhledem k tomu, že se důchodu nedožiji, a že už vlastně žádné nebudou, tak možná budu shánět spíše levné rohlíky :o(

              0 0
          • pos3k  

            to berou jako digitalky :-)

            0 0
            • Martula  

              Za 400Kč? To raději půjdou do Brna do „Myší díry“ nakupovat k šikmookým;)

              0 0
    • jonti  

      Uz ho mam tiez. Rano som bol ako spravny „Lidl nakupovac“ v lidli uz o 7:40, no nemali ho este v systeme. Tym ma riadne vytocili. Kupil som si aspon lacne hrozno a nektarinky. Hrozno bolo hnusne, ako sladka voda. No fuj. A teraz som si zasiel do bohnic po tepak, hodinky na ruke, fakt obrovske :(, asi vacsie ako Sigma, dufam, ze to bude kvalitnejsie ako vacsina veci z Lidlu.

      0 0
    • BikerM  

      Já ho mam a jsem s ním na 100% spokojenej.Ten hrudní pás jde i k tepáku Sigma..

      0 0
    • zdenek  

      Taky jsem neodolal a koupil. Proti mojí CP8 má podsvícení, hafo funkcí a stál sotva polovinu. Zatím jediná drobná vada je špatně čitelný displej při pohledu shora.

      0 0
      • JJ  

        A me jeste vadi male sipecky, ktere ukazuji, jestli ses pod nebo nad nastavenou zonou

        0 0
    • elbi  

      Tak jsem včera taky neodolal, říkám si že pokud by mě to přestalo bavit tak oželím 4 kila. Večer jsem nedočkav vyjel, testoval .. tepák pískal já se divil kam až to může lézt. Jen ten displej by mohl být lépe čitelný.

      0 0
      • elbi  

        Jo a ještě musím říci že jsem jako nezkušený frontový bojovník dorazil k Lidlu před 7, zařadil se mezi tlupu důchodců a čekal na start do dveří. Co jsem ovšem nečekal to byla fantastická startovní reakce našich seniorů, po otevření dveří se kolem mě a málem i po mých zádech přehnal peloton vozíků a já se propadl o několik příček dozadu. Naštěstí jsem byl jedinej zájemce o tepák, ale nezapomenu na pohled jak si babča vezla hůlky ve vozíku a vystartovala jak Alonso ze zadních pozic. Bravurním startovním manévrem se natlačila do šikany mezi dveřmi a i v prodejně skvěle akcelerovala. :))

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Frankie  

      Nevite nekdo, jestli ho maji v Lidlu u Vrsovickyho nadrazi, ze bych ho tam skocil pritulkyni koupit??

      FV

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Roma  

      Tak uz ho mam taky.Zatim jsem jiny nemel takze nemuzu srovnavat.Trochu mi vadi ze v klidu je celkem rozjety cca 10tepu.Dela vam to taky?Pri jizde je to ale OK.Schvalne jsem to sledoval a tep neustreluje jde pekne „pomalu“ nahoru i dolu.Zatim jsem ho zkousel pri 3 mensich vyjizdkach.Nikdy predtim jsem si neuvedomoval ty zmeny jake srdce dela s profilem trati a zatizenim na poprve je to zvlastni zazitek ta regulace.Dneska rano kdyz jsem bez rozehrati hrabnul do pedalu tak mi ukazal 207 myslite ze je to mozne?Mam to do prace 10,5km a abych mel prumer 30,5km/h (dva kopce, dve krizovatky)tak se musim snazit hned od zacatku.

      0 0
      • Martin  

        údaj o tepu se aktualizuje po 5 sekundách… a pokud nemáš pás na „správném místě“ tak to může ukazovat kraviny.

        já jsem s tím spokojený. za ty prachy dobrá věc. už jsem s ním i zmokl a funguje bezpro.

        0 0
        • Roma  

          Ja jsem taky velmi spokojeny.Ale v klidu i kdyz mam pas dobre tak mi tep ustreluje napr.68–72–77–79–74.Kdyz se rozjedu a tep se zvysi asi kolem 100 uz to ukazuje dobre.Samozrejme mi to nevadi mam to jezdeni.A ty ranni vystrely asi budou realne, protoze i druhy den jsem mel dokonce vyssi 220.Je to chvilkove nez se rozjedu a stabilizuju tak mi tep lita.Je to asi individuelni.

          0 0
      • ivaneck  

        To je mozny, mne to ukazalo na prvni vyjizdce i 240 ;o)

        0 0
    • macin  

      Ja ho sice nekoupil, ale zjistil jsem jednu vychytavku. Pokud ten tepak nevyprodali v cele CR, staci zavolat na zakaznickou linku, dovezou ho do zadane prodejny a pak ti jeste zavolaji, ze uz tam je. To je dost good a muzu se aspo poradne vyspat. :-)

      0 0
      • Martin  

        to je dobrej trik, to vyzkouším. díky!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.