• Univega

    Ahoj. Máte někdo taky tyto tretry? Vloni jsme je koupil před sezonou a letos na jaře jsem vytrhl celý díl v podrážce , do kterého se šroubuje kufr. Vyměnili mi je obratem za nové a včera jsem objevil, že už se to zase trhá!!! (po 1000km). Jediný rozdíl je , že jenom kousek oproti minulému vytržení naráz :-(. Chvíli to asi ještě vydrží, ale už přemýšlím o vrácení peněz než výměnu. Jsem trhač sám nebo s tím máte ještě někdo další problém? Dík

    0 0
    • Gatier  

      Preco si nekupis poriadne tretry? :-)

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • gios  

      Rudo,kup si tretry Specialized Sport MTB…nebo vyssi!!Ja sem taky jedny scotty roztrhl.Spesly sou lepsi.To ze nevypadaji jako normalni boty ti prestane vadit,az je zkusis;) Protoze na kole stejne jezdis a nechodis vedle nej,ne?;)

      0 0
      • Shaadow  

        Spesly nejsou spatny, ale zadny zazrak to neni z hlediska kvality provedeni boty (spesly po roce „vypadaji“ jako addidas po 5letech), hrozne do nich pada smeni a pro lidi, kteri maji snizenou klenbu u prstu nepripadaji spesly v uvahu…

        0 0
        • gios  

          Ja mel spesly 4 roky a porad jsou jako novy!A to jsem je rozhodne vubec nesetril.Jeste jsem je prodal kamosovi a ten na nich jezdi ted.Dal jsem je pryc jen kvuli velikosti:(

          0 0
    • mechanik  

      Zajímavé prodalo se hodně treter Scott a bez nějakých problémů za posledních min. 5 let.

      0 0
    • nOra  

      Mam sice uplne jiny tretry, ale stejnej problem. Odtrhava se podesev pro montaz kufru od podrazky. Mam pocit, jestli neni na vine pesi tura. Chodil's v nich ?

      0 0
    • bam  

      Mel sem podobny od Scotta, ale starsi model. Trhat se to zacalo asi taky tak po 1000km. Ale vydrzely mi takhle 2 roky. Akorat byly dost mekky a pekne v mokru vrzaly na pedalech. Vyhoda byla, ze se v nich dalo jezdit v zime bez navleku a taky mi jich nebylo v ty soli lito.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.