• lenochod

    mám kámoše v cyklokrámu… docela nářez ti lidé :o)) Dobrý den, jaký máte přání pane?

    • No já bych chtěl ňáký horký kolo tak do 15 tisíc a aby bylo bílí. no a odpověď :o))))) To jedině pane že by jsme to kolo vyprali v PERVOLU

    Taky jsem viděl maníka cca 60 let jak si vybíral mezi dvěma silničkama. Author a Maerida. Určující pro něj byla barva. No teda vlastně odstín. Obě kola byla červená. Povídal že si musí dobře vybrat to proto aby si nemusel měnit oblečení.

    prej to je naproto normální a častý :o(((

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Ke kámošovi do obchodu přišel nějakej borec a řiká: On: „Máte představu?“ Kámoš:„A o čem?“ On: „Jak o čem? No představu přece!“ Kámoš: „Jasný no, ale očem jako?“ On: „No já nevim o čem, přece představu!“ Kámoš: „No tak teda to fakt nevim, to vám asi nepomůžu“ On: „Támhleto chci!!“

      … a ukázal rukou na představec… :-))

      0 0
    • Vrci  

      Tohle se událo v době konání Země Živitelky v OBCHODĚ S KOLAMA. Zákazník (Z), asi 40–50, dvě igelitky, pivní mozol, basebolka s rovným kšiltem.

      Z: „Dobrý den, máte lístky na autobus, jsem ze Strakonic, potřebuju na nádraží.“ P: „Ne, nemáme.“ Z: „To je hrozná prdel, ty Budějovice. Ve Strakonicích je maj všude.“ P: „Jestli máte 10 Kč, zajděte si naproti na zastávku, tam je automat. Řekněte, že chcete na nádraží.“ Z: Přejde na druhou silnice a místo toho, aby se zeptal někoho z okolí jakej lístek si má koupit si stoupne na špičky, jeho ústa se dostanou do výšky otvoru pro mince a spustí: „Na nádraží. Na nádraží. Nádraží.“

      0 0
    • scret  

      Hahaha,znam tyhle lidi…:))) Makam v outdoorshopu a lidi k nam chodej pro obleky,„vesty bez rukavu“:)) atd. A pak prijdou borci ktery chtej napr. remen do siciho stroje…:))) Jo a prej taky jestli mame teda nejaky to „autodorovy obleceni“?:)))) Tech perlicek je za den docela dost…

      0 0
    • JMT  

      nevim co je na tom pravdy, ale do obchodu, kde obcas pomaham prej kdysi prisel typek, ze potrebuje svarit preriznutou zadni stavbu, na otazku jak se mu to proboha stalo, suse odpovedel ze potreboval sundat retez ! (fak verim ze se to stalo-takovydle exoti chodej dost casto)

      0 0
    • Meesha  

      proste nektery lidi chtej kolo aby se jim libilo. Me to zas az tak divny nepripada.

      Ale predstava husta! :-) A prerizlej ram? Asi byh se pochcal smichy! :-))

      0 0
      • jizby  

        Mě dostal nejvíc ten automat na jízdenky.
        Kdysi na návštěvě jsme poslali synka zavolat výtah. Tak volal dolů do šachty. „Výtahu! .. výtahu!“ To mu ale byly asi tak čtyři roky…

        0 0
        • MartinXC  

          Tohle děti dělají, stejně přivolávala výtah neteř (když jí bylo 3–4 roky) a do nedávna (2,5 roku) i můj malý synek.

          0 0
          • Medunka  

            Mi nedavno znameho syn vzal mobil, ktery v tom momente zacal zvonit, tak jsem mu rekla, aby ho zvednul. No a on zvedl rucicku i s tim telefonem nad hlavu :-)

            0 0
            • MartinXC  

              Ano, v tomhle intuitivním uposlechnutí primárního významu slov jsou naši miláčci slaďouncí :-)

              0 0
              • Pebe  

                Moje dcera teda primárně neposlouchá :-) Víceméně si dělá co chce :-)

                0 0
                • MartinXC  

                  :-) no to je jasné – musí si přece vymezit místo na světě. Já myslel vnitřního uposlechnutí-vyložení významu. Náš malý (bez 2 týdnů 3 roky) teď začal vyslovovat zvídavé otevřené otázky, typu: „Kdyby Martínka přejelo auto, tak by ?“ „Kdyby hasiči nepřijeli a neuhasili oheň tak by ?“ atd. a dožaduje se odpovědi, a tu další otázkou zase rozvíjí. Přitom míchá pohádky, filmy, realitu, představy. Obávám se, co si z toho v té jeho makovičce výsledně zkombinuje … Už ve dvou letech kladl otázky, kterými si ujasňoval objektivní a subjektivní významy, tehdy např. „Pálí – znamená ?“ „Veliký – znamená?“ „Půda – znamená?“

                  Až půjde do školy, tak si tam z něj hodí mašli …

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                  • Pebe  

                    Naše holka je taky výborná v míchání všeho dohromady, taky si strašně všechno pamatuje a vybalí to v tu nejnevhodnější dobu :-) A už se naučila tu hroznou a hlavně nekonečně se opakující otázku „A próč?“ :-))

                    0 0
                    • náčelník  

                      Kamarádova dcera jednou na polovině cesty mezi školkou a domovem oznámila: „Tati, potřebuju strašně na záchod, domů to nevydržím. Ale potřebuju naštěstí jenom na velkou.“ :)

                      0 0
                      • SavaH  

                        Taky jedna perlicka: Pred cca 4 lety jsem byla se segrou (3.5let) a expritelem v zoo. Kdyz jsme sli kolem lvu, tak Radek na ni:„Anicko, to je jesterka!“ Anja na nej divne koukala a myslela si svy. Prijdem domu a ona na tatu:„Tati, Dadek je uplne blbej, on zikal, ze lev je pli jestelka!“ Deti nejsou blby

                        0 0
                    • Nemrava  

                      Tuhle otázku s velkou radostí pokládám svému šéfovi, když mi vysvětluje co mám dělat ;-)

                      0 0
    • 7LK  

      Chápu to, je to pro zasmání, ale aniž bych chtěl provokovat nebo někoho zesměšňovat!!! tak položím otázky a odpovězte opravdu dle prvního mínění. Já pak doplním odpověď a zjistíte jak jsou věci relativní:

      1. Přijde Vám normální při rýmě smrkat do látkového kapesníku?
      2. Přijde Vám normální při rýmě smrkat smrkat do papírového kapesníku?
      0 0
      •  

        ANO/ANO :D ja pouzivam A

        0 0
        • jizby  

          já používám za cé: smrkám do luftu, hlavně za jízdy i při běhání. Chce to trochu cvik, ale není to nic těžkého. Při sportování odlehne a ven jde spíše voda, takže kritický je první frk, a pak už to jde.

          0 0
          • SavaH  

            Souhlas, ale tohle praktikuju jen pri sportu. Jinak doma hadrak a venku papirak ;o)

            0 0
      •  

        i kdyz nektery lidi pouzivaj jenom papirovy kapesniky, pri ryme je to celkem divny no, kdyz maj po konci dne ve skole plnou lavici zmuchlanejch kapesniku,pricemz se do nej vysmrkaj jednou,ale zas latkovej kapesnik je za chvili uplne mokrej, ble, tak ze ja jich pak nosim vic,

        0 0
        • 7LK  

          No – pak tedy – např. v USA je smrkání do látkového kapesníku krajně degradující – strkat si ty sople zpět do kapsy jim přijde egál :-) A v Japonsku se smrkání na veřejnosti považuje téměř za stejný prohřešek jako když se na veřejnosti močí. Inu jiný kraj jiný mrav a tak z neznalosti dojdeš k pěknému trapasu. Taky mám úsměvné historky, ale pak si uvědomím, že jsou situace kdy i největší machr ve svém oboru vypadá jako pitomec v jiném a snaším se pomoct a vysvětlit. Jistě jste zde nikdo neměl na mysli onu jizlivost a pohrdání jiným, ale fakt si dovedu představit, že i člověk, který přeřízně rám aby vyndal řetěz může být v něčem špička a já za ******… :-)

          0 0
          • gobike  

            Vedouci na brigádě zásadně nepoužívá kapesníky- smrká si do trička, ke konci dne je celkem nechutný se na něho podívat…

            0 0
            • Fisi  

              To je dobry humus…

              0 0
              • lenochod  

                Hele a víš jak se močí při zimním serfování jseš-li celej v neoprénu a vzduch má 5 stupňů ? :o))) I největší cimprdlíny (děvčata) :o)))))))) Neviděl jsem nikoho že by se kvůli tomu svlíkal :o)))

                0 0
                • 7LK  

                  při ± 5 bych to ještě zvládnul :-) ale prozraď mi jak to dělají na Tour de France

                  0 0
                  • Vrci  

                    grahamwatson.com/gw/i­magedocs.nsf/pho­tos/05flanders-002000

                    0 0
                    • 7LK  

                      Aha – a co mi prostatici, čeká se na posledního? :-)

                      0 0
                      • 7LK  

                        Omlouvám se češtinářům – správně „my“

                        0 0
                  • treatt  

                    Jo to jsem videl horsi vec, myslim 2 roky zpet na TdF etapa s dojezdem na Mont Ventoux, vyhral to Virenque. Asi 5 km od zaverecnyho stoupani se najednou jeden z uprchliku (skupinka asi 6 jezdcu, meli naskok tusim 7 minut) zacal svlikat z dresu. Komentatori z toho byli uplne vedle, nikdo nechapal, resili, jestli se to podle reguli smi etc…milej zavodnik zajel k tymovymu autaku, kam odevzdal dres, chvilku jeste jel ve skupince, pak prudce zabrzdil, zahodil kolo a zabihal mezi radky vinice. Ty jo, verim, ze najit misto u silnice na TdF, ktery neni oblozeny lidma, par kilasku pred dojezdem, to musi byt docela problem. No a kdyz ho konecne nasel, zabehl mezi vinicne kere do krytu a jal si sundavat kratasy, prepnul reziser na zaber z vrtulniku… :o) pak to teda hned prepli, ale stejne…si to predstavte, hledate mistecko, kam se schovat pred lidma a pak Vas veme do nejsledovanejsiho sportovniho podniku planety do live vysilani vrtulnik… Ale stejne, opustit skupinu uprchliku par kilometru pred dojezdem, kvuli tomuhle, to je teda pech…

                    0 0
          • jizby  

            Pán s přeříznutým rámem by mohl být například chirurg… ale jestli skvělej, to? otázka. (tuhle mi včera jeden vyndaval osmičku a mám z toho novou další díru do nosní dutiny a na 10 dní neschopenku. Tak jsem z toho trochu zakyslej..)

            0 0
            • Luka  

              Me o prazdninach trhali 2 osmicky a druhy dve vysekavaly z celisti. Zaplatpanbuh bez komplikaci a pod narkozou!!!

              0 0
              • MartinXC  

                A to se dá přežít ? Nejsi náhodou svůj klon bez osmiček kterého vyměnili za nebohou Luku :-)?

                0 0
                • Luka  

                  :) prezit se to dalo a jak rekl klasik „Zuby pohroma huby“ – ceka me v blizke budoucnosti lamani spodni celisti, takze trhani osmicek je prd oproti tomu :)

                  Klony uuutociiiii

                  0 0
                  • PT  

                    To jedes nekam na kolo?:)Nechapu,proc?

                    0 0
                    • Luka  

                      Jen tak, pro radost masochistickych zubaru… Tvrdi, ze to nejde jinak, no… tak asi nejde .)

                      0 0
                      • MartinXC  

                        To ti zvrtali při vyndávání 8-ček ? (zůstal kus kořene na vysekání nebo tak něco) Nezávidím …

                        0 0
                        • Luka  

                          Kdepak, nezvrtali, to zvratala priroda :)) a zubari tomu rikaji umeni ortodonticke :) tedy rovnani zubu :))

                          0 0
      • JMT  

        pride mi normalni se vysmrkat, kdyz mas plnej nos, osobne volim radsi papir, ale moc nechapu co si tim chtel rict…

        0 0
      • pelt  

        No tedy smrkat SMRKAT do papiroveho kapesniku… to je humac, do jednoho dvakrat:))). Jinak ja preferuju textilni, je z toho min odpadu.

        0 0
        • 7LK  

          No jo, moje dcera dokáže zužitkovat papírový tak, že vypadá jako třikrát vypranej :-) a na kole nepoužívám žádný – obloukem vyfouknout mi už docela jde – jen to dělám „v soukromí“ :-)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Cha tak to jo no, to jsem v mých začátcích taky dělal a nebylo to zrovna příjemné, když se ti sopel nalepil na brýle, to si nedovedu představit ty co brýle nevozí. :)))) P.S. teď už jsem zkušený :))

            0 0
            • 7LK  

              A když ještě musím nosit dioptrické tak je to úplně k p…í když se přihodí i jiná pitomina – tuhle mi vlítla muška mezi vnější brýle a vnitřní dioptrickou vložku a já se málem poroučel, protože to pak vypadá jako když se před očima prochází slon – serval jsem je dolů a šly rovnou na zem – každý kus jinam. Od té doby je nosím na šnůrce aby zůstaly aspoň plandat na krku.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                a proč si nepořídíš čočky, můj ta?ka je má asi 14 dní a nevypadá nespokojeně, aspoň si teda vůbec nestěžuje…

                0 0
                • 7LK  

                  Problémek – nosím multifokály a ty v čočkách neumí – jsem krátkozraký, že do jednoho metru můžu bez brýlí dělat mikroprocesory bez mikroskopu, ale pak to jde rychle z kopce a na dálku mám 2,5 – blbě bych viděl vrcholy stoupání :-) tak vozím dvoje – v hospodě převlíkám za civilní abych nevypadal jako debil co si z frajeřiny nesundá ty sportovní :-)

                  0 0
                  • gaston  

                    Tom mas smulu vozim cogry a jsem maximalne spokojenej. Co takle jednu cocku na blizko a jednu na dalku :0)

                    0 0
                    • 7LK  

                      A co jsou to ty cogry? Jinak rada s jednou a jednou čočkou je dobrá, ale já umím mrkat jen jedním oken – na rozdíl od mojí ženy, která má takovou mimiku, že opravdu zavírá jen víčka jak semafor a já i při tom jednom kroutím hubou.

                      0 0
                      • JFB  

                        no do urcityho rozdilu to jde, nosej se tak cocky – jedna na blizko, jedna na dalku… takze „nic neni nemozne“:-)

                        0 0
    • bikemanx  

      hmm to já když byl na brigádě ve sportu, tak tam přišla pani. Nějak jsme se bavili o kolech a už ani nevím jak k tomu dospěla, ale zeptala jse mne proč je olpran špatná značka… fakt sem nevěděl co jí říct..

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • gobike  

      Jo, To mi vyprávěl kámoš z místního bike shopu: Jednou k němu přišel kluk a říká: Dobrý den, ja bych chtěl duši na 700×35c, kámoš: Dobře a ventilek? kluk nato: Jo, ten taky! :-)))) Kámoš vychlámanej jak kráva a kluk nechápavě čuměl a až po pár chvílích ho napadlo, že myslel typ ventilku… S lidma je prdel:-D

      0 0
    • mspalek  

      No tak já na sebe prásknu něco, kde jsem hrál hlavní a trapnou roli já a prodavač měl určitě ze mě prdel. Než to sem napíše on :-) Potřeboval jsem nutně vyplést kola. Bráchu minulý pátek srazilo auto, naštěstí úplně bez zranění, odneslo to jen zadní kolo a po víkendu (v úterý ráno) měl jet resortní přebory v horských kolech. A navíc na víkend odjížděl pryč a kvůli focení v pojiš?ovně nemohl dát zadní kolo do opravy. Tak jsem se rozhod mu pomoct, popadl součástky, co se mi doma už rok válely ze stavby kola a hurá do servisu. Tam se rozvinula asi takováto diskuze.

      • Dobrý den, můžete mi vyplést kola? Mám tady náby a ráfky. Nutně je potřebuju v pondělí.
      • Jo to bychom mohli stihnout.
      • Ale opravdu, pokud to nebude v pondělí bude to hrozný *******.
      • Jo to pude, nechte mi to tady. Hlavně jestli máte na nábách a ráfkách stejný počet děr.
      • Si myslíte, že sem úplně blbej?
      • A nechcete se radši přesvědčit?
      • To to mám počítat?
      • Lepší počítat, než pak zjistit, že to nemůžeme udělat.
      • No tak abych vám udělal radost, tak to teda spočítám…

      Ti bystřejší už asi tuší, ano samozřejmě, náby 32, ráfky 36. Holt už mi nějak neslouží pamě? a zapomněl jsem, že ty ráfky jsem chtěl původně na úplně jiný kolo, kde už starý ráfky dodělávaly. Ale už nebylo potřeba je měnit, protože se postavilo kolo nový. A tam jsem kupoval už zapletený kola, proto mi zbyly ze sady náby. Nejhorší na tom je, že kdyby byl v obchodě prodavač sám, čert to vem, ale ono kromě mě tam bylo ještě asi 6 lidí. Takže já jako člověk, kterej si už postavil několik kol sám (kromě zapletení kol), jsem rázem v jejich a prodavačových očích vypadal jak největší imbecil. Bylo mi tak trapně, že jsem to sebral a vypadl tam odsud, aniž bych si poručil buď nový náby nebo ráfky, tak aby pasovaly. Budiž mi omluvou rozrušení z bratrovy havárie. Nakonec brácha stihl během pondělka nechat přeplést na nový ráfek svoje kolo, v úterý odjet na přebory a ve středu mi zavolat, že v prvním závodu ze dvou spadl, má něco s ramenem a do druhýho ho doktor nepustí. Ale to už je jiná pohádka.

      0 0
      • 7LK  

        Chybovat je lidské – a odpouštět Ti nemáme co :-) naštěstí jsi kupoval u odborníka, kdyby Tě nekontroloval tak jsi žil v blahé naději a v pondělí by byl *******.

        0 0
        • pali  

          Pride pani do shopu ohaknuta ala tour de france predali ste mi kolo na ktorom bolo vela povolenych skrutiek ,ktore som si musela dotiahnut a nejdu mi radit prevody vcera som jazdila cely den na jednom prevode.Poucenie pre nu bolo ze nie vsetky srkrutky na kole musia byt na krv.Zahambene sa opytala co je dlzna za opravu – nic dobre ste nas pobavila.

          0 0
      • Volf  

        Takový věci se stávaj. Já to beru tak, že zákazník má právo nevědět nic a prodávající by se na něj neměl dívat jako na delbila, ale pokud dobře a kvalifikovaně poradí, získává většinou nového spokojeného zákazníka. Prodavači, kterej by jen naznačil, že je zákazník blbej, protože něco neví bych se okamžitě snažil umožnit odejít tam, kde může ze zákazníka dělat blbce.

        0 0
        • m.arek1  

          vidim to uplne rovnako … neznasam to kastovnicto s vlasnou komunitkou a hantyrkou ktorej nikto nezasveteny nerozumie … a je jedno ci sa jedna o cykloobchod alebo akykolvek specializovany obchod … hoci zakaznik by mal byt tiez sebakriticky a uznat ze nevie a nie sa urazit lebo viem si predstavit ze pri naozaj hlupej otazke je niekedy problem sa nezasmiat … cele je to proste o normalnej ludskej slusnosti … vtedysa da aj zasmiat a aj sa neurazit …

          0 0
          • 7LK  

            Já to v poslední době řeším tak, že ve spejšl obchodě začínám své vyptávání slovy: „Smí tady nakoupit starší pán co jezdí na kole v kravatě a tesilkách?“ :-) vetšinou to ty borce rozloží tak strašně, že se změní v ochotu pomoct a vysvětlit normálně a lidsky první i poslední. Klidně se zeptám co ten pojem pojem znamená a je klid. Nemají potřebu ze mě dělat blbce, protože to už zřejmě zvládla příroda a oni tomu už víc nepřidají :-)

            0 0
    • Andrzej  

      nekteri zakaznici ale maji solidni smysl pro humor. jeden prijemny a vysmaty dedous se zeptal, jestli jeste mame nahradni dily na takove to „kubanske“ kolo :) (bylo to v komunisticke ctvrti v karvine a myslel samozrejme Libertu)

      0 0
      • pingys  

        Já pracuji u McDonalda a to byste nevěřili co se tam někdy děje u kasy. Někdy se řádně zasmějem a někdy je to k pláči.

        0 0
        • Ekscel  

          S pláčem souhlasím. Když jsem chtěl sýrový hamburger, nebyl mi mekdonaldí prodavač schopen prodat nic. Jen nechápavě čuměl a teprve po čtvrt minutě ho napadlo slovo čísburgr. A pak se na mě díval jak na ******, který neumí dostatečně „anglicky“ a otravuje u Mekdonalda. (Samozřejmě, že to nebyl McDonald v zemi kde se hovoří anglicky…)

          0 0
          • Staenly  

            A ja si rikal proc maj u cheesburgru napsany v zavorce se syrem…:)

            0 0
            • wroum  

              to mi pripomina jak sem s ozralym kamosem sel do Saskoburgru u karlova mostu a on na prodavace vybalil ze chce cheesburger bez syra a ona se zeptala jestli chce tedy hamburger. on rekl ze nikoliv a svuj pozadavek zopakoval a cekal. dostal hamburger v obalu z cheesburgera…

              0 0
    • beloba  

      Kámoš přišel do obchodu a říká : sjezdovou duši Maxxis 2,50–2,70 a prodavač : Na silničku nebo na horáka :-))))))))

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • chupas  

        hustyy

        0 0
      • Komi  

        Tak to je pekelný :-)

        0 0
      • Vrci  

        Taky záleží jak to řek, pokud na něj vybalil rovnou tohleto bez pozdravu tak je možný, že jediný co prodavač zaslech a rozuměl tomu, obzvláš? jestli bylo na krámě víc lidí, který je nutný sledovat nebo se hrabal v nějakých papírech, bylo to duši.

        0 0
        • cabbage  

          bejt v kuzi toho prodavace, tak ani nevim ze je nekdo v kramne:)

          0 0
    • jaski  

      tak sem neska byl v obchode a chtel sem koupit retez na 9 sp. na dojebani(levnej)­."ochotna"pro­davacka mi rekla ze neni problem ze maj nejtovaci za 280.rek sem ji ze bych chtel s rychlospojkou­.odpovedela ze s rychlospojkoumi tam nepude ze to de jenom na ty kola z hypernovy tak sem podekoval a odporoucel sem.aspon sem zase oneco chytrejsi :DD

      0 0
    • dessloch  

      Ja som pred rokom asi, informoval v jednom obchode v BA ci mozno objednat stred FSA na ISIS. Potom som asi 5 minut vysvetloval, co to ISIS vlastne je…

      0 0
      • enjoy  

        no me nekdy prijde ze v servisech delaj lidi ktery toho moc o ruznejch znackach a patentech nevedi,ale jsou hrozne sikovny a opravej a seridej toho fakt hafo:-).

        0 0
      • Toams  

        sak urob reklamu, ktory to bol … asi nejaky nie moc preflaknuty, ze?

        0 0
      • lidumil  

        Mně nedávno prodavač v kolokrámě v centru HK :-) vykládal, že kliky LX Holl II jsou na ose Octalink :-(Chvíli jsem ze sebe nechal dělat blbce… Teď, když tam přijdu, už ke mně radši nejde.

        0 0
        • pos3k  

          ses si s tou osou jistej? :-))

          0 0
        • Toams  

          no ja by som povedal, ze sa tam nejaky ten Octalink mount nachadza …

          0 0
          • lidumil  

            Octalink mount systém u Holl II je, ale Octalink osa je na Holl I.

            0 0
        • dieegoo  

          jo, v Hradci v centru sou experti… pan mi tam radil jakou vidlici, zeptal sem se jestli by mi mohl rict neco k teto a on ze se v tom moc neorientuje.. tak sem se ho ptal, jeslti mi doporuci vzduch nebo pruzinu, on ze urcite vzduch bez toho aniz by se zeptal co od toho chci.. a kdyz sem se ptal proc vzduch, tak se zamyslel a rikal.. no jak bych to rek.. je to proste nejlepsi. A ze jestli chci vedet neco vic, ze se mam zeptat technika. Ale ze je na skoleni :D takze to byla vazne hodnotna navsteva specializovaneho obchodu.

          0 0
          •  

            to je bohuzel celkem bezny jev ze prodejce, casto majitel, o tom co prodava moc nevi, kdyz sem kupoval vazelinu do vidle v jednom nejmenovanem obchode v Usti nad Orlici tak byl majitel taky uplne bezradnej, ze prej tam je mechanik jenom dopoledne, to se tam ale nedostanu kdyz sem ve skole zejo,tak chvili ruzne volal po prodejcich a tak a pak sme neco vymysleli, ale uplne me to šokovalo.

            0 0
            • CZiko  

              no u majitelů bych to chápal… ti se spíš orientují na obchod jako takový – co prodávají je moc nezajímá, hlavní pro ně je, a? prodávají to co zákazník potřebuje a na čem vydělají. Jak to, co prodávají, funguje je už pro ně nepodstatné – ale v tom případě a? radši neobsluhují, protože když příjdu do obchodu, tak se zkrátka chci dozvěděl to co potřebuju.

              0 0
              •  

                to zas von se celkem zajima, ale skoro nic tam poradne nemaj, akorat par bot,dresu,plastu naky komponenty to moc ne, akorat takovy ty levny, akorat kol tam maj desne moc, ale jinak vsechno na objednani, vetsinou tam du jenom kvuli tomu mechanikoj, pac ten toho vy fakt hodne, ale kdyz je tam jen dopoledne tak mam smulu,

                0 0
            • Bobo  

              Jestli myslíš Švejkara, tak on je především silničář a je to vidět i na krámě. Chtěj cokoli na silničku a budeš spokojen. Jak moc dopodrobna zpaměti ovládá u biků detaily typu „která přesně vazelína do té a té vidle“ nevím, na bika jsem nic nekupoval už dávno. Ale určitě by byl ochotnej to pozjiš?ovat, sehnat a za solidní cenu dodat. Já s ním vycházím velmi dobře a vždycky mi vyšel vstříc. Je to jen o domluvě.

              0 0
              •  

                tak to jo,o silnicky se bohuzel nezajimam tak ze nevim,ale kazdopadne pristup a jednani je vyborny, to zas musim uznat,ale proste to neni obchod pro me no :(

                0 0
    • pepino  

      Dneska mi přišel,tak ho šoupnu třeba sem:-): Slovenština je krásná řeč… Start lietadla, kapitán ako obyčajne: "Vážené dámy a páni, pekne vás vítam na palube nášho lietadla. Náš let prebieha nad Atlantickým oceánom, vo výške 10.000 metrov,rýchlos? je 900 km/h, teplota vzduchu…boha ti jebem! Do riti! Mňa trafí! Jezusmária!

      " Kapitán sa odmlčí, matvolné ticho, pasažieri sú bledí, panika, krik.....
      Po dlhej chvíli sa kapitán ohlási: „Dámy a páni, prosím,ospravedlňte ma! Letuška ma obliala kávou.
      Keby ste videli moje nohavice spredu…“
      Jeden z pasažierov skríkne: „Ty *****! Keby si videl moje nohavice zozadu!!!“

      0 0
    • Al_Bunda  

      Treba se to bude nekomu libit: Pokyny pro práci na počítačích.

      V souvislosti s rychle postupující ptačí chřipkou je bezpodmínečně nutné, aby si všichni muži po použití toalety důsledně omývali ruce.

      Vzhledem k tomu, že se choroba přenáší z ptáka na člověka, existuje samozřejmě i možnost přenosu nemoci z ptáka na myš, takže rukou, kterou si člověk sahá na ptáka, by se neměl posléze dotýkat myši, a to ani té své.

      Riziko hrozí zejména v kancelářích, kde se používají myši bezdrátové, nebo? mezi elektronickými hlodavci se pak nákaza šíří rychlostí světla, a to dokonce i potmě.

      Stejné nařízení platí i pro ženy v případě, že se během pracovní doby neobejdou bez styku s ptáky svých kolegů.

      0 0
      • Al_Bunda  

        Lékař k pacientovi: „Musíte okamžitě s tím pitím přestat. Váš poslední krevni vzorek se vypařil, dřív než jsem ho mohl vyšetřit.“

        0 0
        • Al_Bunda  

          Přijde takhle koktavý do metra a ptá se jednoho: „Ko ko ko kolik je ho ho ho hodin??“
          Cestující mlčí a mlčí a tak pán se zeptá jiného a pak odejde, načež ostatní se ptají toho tichého: „Proč jste mu, chlape, neodpověděl??!!“ „Bál js js jsem s se že mi rrr ro zbi bije hu hu hubu.“

          0 0
          • Al_Bunda  

            Prostitutka stopuje na cestě. Zastaví jí auto, z okna se vykloní chlap a říká: „Co uděláš za tři tisíce?“ „Všecko, všecko!“ „Tak nasedni, jedeme betonovat!“

            0 0
        • black_raven  

          „Rontgen ukazal, ze mate prasknute 2 stavce“, hovori lekar bikerovi po pade.„Ale nemusite sa bat, uz sme to opravili vo photoshope.“

          0 0
    • blue  

      pro zasmani v uvozovkach

      http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?…

      0 0
      • enjoy  

        zda se ti jako spatnej primator? me osobne cyklostezky nijak nechybi a nepotrebuju je. ps:kdyby na me pokrikoval plnej sal lidi z kteryho cyrka petina tusi o cem je zrovna rec tak bych to taky asi neustal.

        0 0
        • blue  

          jestli je spatnej nebo dobrej, to necham stranou, ale pokud politik neni schopnej ustat takovou diskuzi, tak to neni zrovna jeho dobra vizitka

          0 0
          • enjoy  

            rozhodne ocenim vic,ze se chova jako normalni clovek mezi normalnima lidma,nez aby se dokazal ze vseho bravurne vykroutit. ale nic,dobry..

            0 0
        • blue  

          a to ohaneni se trestnim oznamenim v tomhle pripade je prinejmensim hodne smesna obrana

          0 0
    • pelt  

      koloshop.cz/in­dex.php?vyrobek=2236&sou­castka=7

      aneb jak vypada naboj:o)))

      0 0
    • Seppy  

      Já sem prisel do obchodu a rikam: potrebuju desticky na Hayes MX-2. prodavac: takove bohuzel neexistuji, to ste se musel splest. Tak asi po peti minutach kdy prebirali ruzny katalogy sem odesel. Du tam asi po mesici podruhy a ze potrebuju takovou podlozku. Opet mi tvrdili ze to neexistuje, ze jestli to neni naka novinka, tak rikam ze mam tu osu uz asi tri roky. Ten prodavac mi uplne v klidu do oci povida: No tak tri roky to je novinka, nereknu kdyby to bylo stary 10 let, to bysme treba naky nahradni dil meli ale tri roky, to snad nemyslite vazne. Chvili sem cumel jak puk a pak sem zas radsi odesel…

      0 0
      • CZiko  

        nejmenovalo se to „Prehistoric bikeshop“ ? :-)

        0 0
        • Seppy  

          nejmenovalo a navic je to shop kterej se drzi ve stredu mesta, proste shop kde bych cekal nakyho profika a ono todle :o)

          0 0
    • dessloch  

      Ja som pred 2ma rokmi, som pozeral nove presmyky XTR top swing a down swing, TS stal 4500Sk DS 2800 Sk, spytal som preco je tam taky rozdiel? Predavac: asi ze v TS je viac materiálu a preto, voditko je tam plne nie su v nom diery…

      0 0
      • bolekkrutor  

        několikrát jsem řešil požadavek od ženských tipu:prosím vás,potřebuji duši,ptám se a jakou?na jaký kolo? s ledovým klidem odpovídá-no já nevím,je to takový zelený kolo…jasně u ženské to ještě jde pochopit,ale když mě to samý řek chlap? taky jednou přišel týpek a hlásí:potřebuju „trubku na sedánek“,sedlovou trubku jsem pochopil,povídám jaký průměr?chlap krčí čelo,doplňuji jsou odstupňovaný po dvou destinách mm,chlápkovy svítlo a s úsměvem a zadostiučiněním na prstech ukazuje-asi takhle…

        0 0
    • tomfree  

      Celkem mne to vzalo:-)

      0 0
    • wroum  

      Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna,který hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najdenou vláček zastaví a její syn říká: „Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte zadkem, protože hned odjíždíme.“ Zděšená matka vejde do pokoje a říká: „V tomto domě takovýhle jazyk nepoužíváme. Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale abys mluvil jen slušně!“ Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví matka slyší: „Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu.“ Dále slyší: „Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazdala dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu.“ Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal: „A pro vás, kdo jste ******** z dvouhodinového zpoždění, jděte poděkovat té píče v kuchyni!“

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.