Ják jste dopadli na Pražské 50?

14 nepřečtených
  • sfinga

    Jak jste dopadli na Pražské 50? Závod docela v poho, ale mohlo být tepleji a suší terén, ale i tak docela dobrý

    0 0
    • Meesha  

      ja sem taky spokojenej, ikdyz sem trochu jinde nez ty :-) Docela sem mel promrzli lokty a kolenum to taky urcite neudelalo dobre. Jel sem kratky/kratky a to nebylo to nejlepsi. Ale do brodu sem sel :-)

      0 0
      • sfinga  

        já jel s návlekama na ruce a kosa mi byla taky. Ten brod sem broběhl, ale pak sem toho litoval, protože mokro v botech a studený nohy není zrovna nic moc. Jinak mě trochu mrzí začátek. Dost sem to napálil a pak mi tak strašně došlo, že sem byl rád že sem točil nohoma :-(

        0 0
    • zac  

      taky spokojenost. Zima byla priserna (dekuji Meeshovi za navleky :) ) no bahynko taky paradni ale mel sem dobre obuto…

      0 0
      • sfinga  

        na čem si jel? Já jel Karmy a naprostá spokojenost

        0 0
        • bikemanx  

          238 celkový (myslim) no jinak v poho, na bahýnku to tancovalo jak v lucerně…:-) to bude asi tak tím, že jsem skoro na slickách…

          0 0
        • Meesha  

          ja jel Ralphy. Sjezd do Sarky sem jel pomalejs a nahrane, ale jinak zadnej problem.

          0 0
        • zac  

          ja mel vepredu schwalbe jimmy (ten neustrelil ani jednou) a vzadu sem kormidloval ralpha… :)

          0 0
        • Jenca  

          michelin xcr dry a pohoda jeli tam kam jsem chtel

          0 0
    • Jenca  

      cus covece ja te videl ale ty me ne jak si to udelal ze si se s cislem pres litr dostal uplne na spicku? :)

      jinak spokojenost taky sice cas horsi jak loni (verim ze diky pocasi) a pozice naopak o dost lepsi nez loni (bohuzel diky ucasti lepsich bikeru na meride)

      … ale jak se rika na to se historie nepta :)

      0 0
      • sfinga  

        já neměl přes litr, já měl jen 125, ale co se týče mého místa v cíli, tak sem hodně zklamaný, myslel sem na víc

        0 0
        • Jenca  

          jo a ja myslel ze si mel 1025 :) taky od te doby jsem te pak uz nevidel :)

          0 0
      • bikemanx  

        ja měl taky čas horší jak loni a předloni a místo parodoxně better

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.