Vesak na zaveseni kola za pedal (s lyzinou)

20 nepřečtených
  • Luka

    V historii nenalezeno (ani na netu nenalezeno) a proto: shanim vesak na kolo, primontovatelny na zed, kde kolo drzi za pedal a stoji v kolejnici. Existuje vubec neco takovyho? Nasla jsem jen jeden drzak za pedal a to byl jen zkroucenej drat, po kolejnici ve ktery by se opirali pnaumatiky ani vidu ani slechu. Diky!

    0 0
    • Beeda  

      Ty uz chces dat kolo na hrebik:-))?

      0 0
      • Luka  

        No, jo, da se to tak rict. … Maaaam maly stan… me na kolo taaahne, snad ze vsech stran :) (prekazi mi v chodbe, potrebuju ho povesit do vejsky…

        0 0
        • Spajky  

          ja mam kola povesene na haku od stropu za rafek a je to v pohode, jinak v holandsku se takove drzaky pouzivaji na auta dozadu na kouli, tam by jsi ho urcite sehnala.

          0 0
          • Luka  

            No, jo, za rafek to jde taky, ale ne do nasi chodby. Je totiz ouzka a tak kdyby tam visela kola 30cisel od steny, tak byse tam nedalo skoro projit. Takhle se povesi az nahoru a tak nebude prekazet…

            0 0
            • Spajky  

              No to je blbe, ja je mam nacpane ve vyklenku tak pul metru. tak si udelej dva haky a ves to za ramovou trubku.

              0 0
              • Luka  

                Jo, to me taky napadlo, hak a lyzinu dolu, jenze muj muz si vymyslel ze za pedal, tak ja ted hledam jak magor hak za pedal :(

                0 0
    • pened  

      kup si ten „zkrouceny drat“, na ten to kolo zavesis a pod predni kolo si do zdi pridelej dreveny spalek. Kolo se opre a funguje to. Mam tak doma zavesene dve kola.

      0 0
    • lidumil  

      Jsem to někde viděl na netu – zkusilas Conrada? Ale mám takovej pocit, že to bylo dost drahý.

      0 0
    • blue  

      nevim, jestli se to jeste prodava, nebo kde to sehnat, ale urcite minimalne existovalo, mel sem dva…

      http://volny.cz/…zeni_kol.jpg

      nicmene myslim, ze vyroba je dost jednoducha i v domacich podminkach, staci ti jeden L profil a vrtacka, pripadne nekdo tady daval fotku, ze ma na zdi drevenej hranol a na nem to kolo stoji

      0 0
      • orca  

        No jo někdo si dává na stěnu obrazy a někdo kola :-) Ale popravdě pravidelně mejt kolo abych ho mohl mít v obýváku či pokojíku…hm.. to nevím jestli bych se přinutil…

        0 0
      • chupas  

        to je luxus, taky bych chtel mi tak vysoky stropy v panelaku :'( to by se kola daly skladovat hnedle lip

        0 0
    • Daník  

      Myslíš něco takového: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      Viděl jsem to hned v několika obchodech v Ostravě do 150,–. Ptej se v prodejnách-pedál visí za hák, přední kolo nutno podepřít nějakou lištou.

      0 0
      • Luka  

        Jojo, to je presne ono, diky… prisroubovat pod kolo kolejnicku a k tomu ten klasickej vesak a pujde to…

        Toz tak dik vsem :)

        0 0
      • orca  

        škoda že tym chybí fotka samotného háku :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.