• Kreten

    mozem dat tie vymedzovacie kruzky na vidlu pod ram a nad vidlu? zvysil by som tak „zdvih“. jazdim totiz na rame co je doporuceny na zdvih 100 a mam pevnu vidlu bez zdvihu. nemoze sa tak nic ******?

    0 0
    • Daf  

      A jak bys to chtel udelat?

      0 0
    • Vilém  

      Pokud jsem to dobre pochopil tak myslis krouzky co se davaji pod predstavec?Jestli ano tak ty dolu nedas.Krk vidle je dole sirsi aby na nem drzel spodni krouzek hlavoveho slozeni.Kdyz ho podlozis tak to nepujde.I kdyby jsi ten rozdil vymezil,tak by to bylo na zabiti,pochybuju ze b krk vydrzel.Radsi to nezkousej.

      0 0
    • Daf  

      Jinak krome toho ze to kolo se bude s pevnou vidli chovat divne by pevna vidle nemela nicemu vadit.

      0 0
    • Tomcat  

      Jo můžeš dovolim ti to :-/

      • nepudeto
      • zdvih to nezvýší
      • pokud seženeš koužek, který by tam šel tak je šance na ulomení sloupku , deformaci korunky nebo pokurvení hlavovýho složení.
      0 0
    • Vrci  

      Čistě teoretiky ano, ale musely by přijít pod kroužek hlavovýho složení, který je na krku a ten výš než úplně dole (krk je tam širší) držet nebude. Muselo by se to vyvložkovat nějakým tenkým plechem a stejně by tam asi zůstala malá vůle, takže by to s velkou pravděpodobností odneslo hlavový složení a pokud je integrované tak i rám.

      PS Jakej máš teď úhel hlavový trubky, že ti to tak vadí?

      0 0
      • Daf  

        Jeste je potreba mit dostatecne dlouhej krk, precijen vypodlozit to o 10cm na to je potreba hodne krouzku :)))

        0 0
        • Vrci  

          Jo o 10, to bych investoval do jiný vidle dělaný na tuhle geometrii. Mám takovej pocit, že je tu dost odkazů na výrobce.

          0 0
    • jecnak  

      Jestli kvuli tomu nemas blbou geometrii, tak to neres, protoze tak jak pises to nejde. Musis si koupit pevnou vidli, ktera ja delana jako nahrada odpruzene. Ja jsem si ji nechaval delat u Barese v Brandyse n. Labem a vysla me z obyc HiTen oceli na 750.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.