SRAM kombinace packy vs gripshift

36 nepřečtených
  • rich

    v jednom US shope ponukaju v sekcii radenie kombinaciu GS vlavo/packy vpravo, od X.O. po nizsie sady. Zvolili by ste takuto kombinaciu pre jazdenie? Podla roznych nazorov by to spajalo skor vyhody oboch platforiem.

    0 0
    • Vilém  

      Proc ne, aspon si muzes doladit smyk,navic je to lehci.

      0 0
      • rich  

        tiez si myslim – jedine co tomu prekaza je dizajnova disharmonia :-) kazdopadne suntour uz myslim tuto kombinaciu vyraba dlhsie.

        0 0
    • kovar  

      ne. Hlavně kvůli GS vlevo (na přesmyku) jsem od otočného řazení natrvalo odešel

      0 0
    • enjoy  

      podle me je microindex(nebo jak se to:-)) blbost.bud razeni na presmyku funguje bez rachtani ve trech polohach nebo nefunguje a pak je to smejd.nejaky doladovani,na to nemam cas ani nervy.

      0 0
      • náčelník  

        Někdy ten smyk prostě vyladit nejde. Zlatej mikroindex.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Platinovej jednoprevodnik.

          0 0
        • enjoy  

          naucil jsem se pouzivat ekvivalentni prevody tak abych s tim nemel problemy.. resp. nepouzivam nesmyslny prevody.

          0 0
          • náčelník  

            Někdy nejdou seřídit ani „smyslné“ převody :)

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • enjoy  

              ok,priznavam se:-).trosku bych toho tady vyuzil a zeptal se jestli nekdo nevyresi zahadu,proc mi CRX ramu skrta na nejmensi placku voditko presmyku o plast(RR 2,1):-).driv to nedelalo a jediny co na biku zmenilo,jsou crossmaxy,nevim jak bych je z toho mohl podezrivat:-). uz jsem se dozvedel i to,ze tam mam moc sirokej plast.tomu jsem se s chuti zasmal:-)

              0 0
              • Daf  

                Hele a mas to kolo presne vystredeny v ramu?

                0 0
                • enjoy  

                  musi byt.jinak by skrtal kotouc.aspon doufam ze na to spoleham spravne.

                  0 0
                • enjoy  

                  jeste teda jeden poznatek,ze rafek crossmaxu je trosku vetsi nez X717.RR na ne sly s nejvetsim vypetim:-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Protoze maj UST patky.

                    0 0
                    • enjoy  

                      to je vsechno hezky:-).ale jak budu v zime nekde venku prokrehlej menit dusi,na to radsi nemyslim:-))

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        A to mas jeste hadrovy plastiky. Co kdybys tam mel plaste.

                        0 0
                      • jecnak  

                        Precti si nekde navod jak se meni plast u UST a pak ti to pujde snadno.

                        0 0
                        • enjoy  

                          vporadku,uz jsem to tam „v pohode“ narval:-))

                          0 0
                          • jecnak  

                            No dobre, tak ti prozradim to sladke tajemstvi. Kdyz plast nasazujes, tak patky plaste davas do rafku do stredoveho zlabku. Kdyz pak nafukujes dusi, tak ta si plast sama usadi do patek na rafku. Pak jde nasadit plast na rafek bez problemu rukou. Stejny postup je i u sundavani, jde to taktez rukou.

                            0 0
                            • enjoy  

                              takhle mi to zni,ze to nepujde:-).ale verim ti,zkusim to:-)

                              0 0
                            • lubos  

                              problem byva, kdyz sirka obou patek plastu je sirsi nez stredovy zlabek , to pak nasadit UST plast byva docela morda.

                              0 0
              • Pá-dlista1  

                A uz je tu prvni problem :-D

                0 0
              • Mamut  

                Nie je rafik CrossMaxov sirsi ako jeho normalny predchodca?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.