• metronom

    Vazili jste tohle kolo? Mam rocnik 03 a nameril jsem 14kg. V katalogu je 11.9kg. Mam vsechno puvodni, velikost 18, vidlu od M. Nechce se mi verit, ze je takovej rozdi mezi katalogem a praxi. Porad jeste doufam, ze mi blbe meri vaha.

    0 0
    • zdenal  

      Mam velikost 19, vlastovky, vepredu kotouc, jiny plaste a taky sem navazil kolem 14 kilo…

      0 0
    • Výběr z produktů
      Cannondale Trail SL 4 29 kolo, černá/šedá Skladem 1 kus

      Akce -14% Cannondale Trail SL 4 29 kolo, černá/šedá

      26 599 Kč -14% MOC 36 299 Kč

      Marin Rift Zone Carbon 1 29 kolo, červená/karbon Skladem 2 ks

      Akce -20% Marin Rift Zone Carbon 1 29 kolo, červená/karbon

      67 299 Kč -20% MOC 93 999 Kč

      Giant Talon 29 GE 1 kolo, černé Skladem 1 kus

      Akce Giant Talon 29 GE 1 kolo, černé

      od 21 199 Kč MOC 28 399 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • Pavlos  

      ta vaha bude ok u me taky kolem 14kg spis vic nez min:)

      0 0
    • McBlacky  

      Tak to je docela zábavný… to že to dávaj vod voka je mi jasný, ale ne o dvě kila… Snad vám to jen blbě váží…

      0 0
    • vlty  

      to je nějaká blbost, já mám RM Flash, což je nižší lajna, než Tsunami a mám ho teďka na 12,3 kg, je fakt, že je na něm hodně úprav, ale třeba vidlou jem zas váhu zvýšil (Marcoka 2,2kg)

      0 0
      • vlk  

        no ten tsunami 03 má komponenty hardvare.Shimano deore a přehazku LX.Marcocchi EXR air.A sedlo hardvare.Tak jak je ksakru možné že ten flash je lehčí než ten tsunami a to skoro o 2 kg.Co tam máš ještě jiného.

        0 0
        • vlty  

          všechno, co bylo hardware je tam pořád, přibyly nášlapy 536 (to je nárůst váhy-sou těžký jaxviňa), zhubl jsem na klikách původní alivio teď LX, kazeta původně Deore teď XT, přední kolo celý tam jsem taky něco zhodil a potom mám ultralight duše a celekm lehký pláště (kolem 550g jeden). Jo a s tou vidlou jsem kecal, tam jsem nic nenabral, je to šulnul (RST 321 za MX Comp) JO a velikost mám 20". Ale původně myslím stejně nemělo víc, než 13,5 kg, ale jistej si nejsem.

          0 0
    • enjoy  

      hele to nic.muj bajk mam mit 11,75 kilo a mam tam o 200g vic na plastich,o 100g na riditkach,taky podkovu a at vazim jak vazim tak to ukazuje 11,3 kilo:-))

      0 0
      • McBlacky  

        pamatuješ jak ti Foušáč říkal že se to váží i s předním kolem :-)

        0 0
        • enjoy  

          ja to vazil dokonce i se sebou:-) a taky si pamatuju jak rikal ze je nejaky tezky:-)

          0 0
    • Bidlo  

      Ahoj, kupoval jsem rocnik 2003 s 2004 ramem, velikost 20 a kdyz mi ho vazil v kramu tak mel rovnych 13kg se vsim puvodnim.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.