Prodluzuje se den - muzete jezdit dele za svetla

112 nepřečtených
  • Lance

    konecne

    0 0
    • sasafras  

      ..ešte nie až od ± 19:00, potom sa perdlžuje… …ale stale sa teším na večerné vychádzky posnehu so Sigmou po tme…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
      • miťo  

        …ja myslel, ze zima je krava, kdyz je rodu zenskeho … :)

        0 0
    • rock  

      Jo jo JOOOO, už je J A R O !!!!!

      0 0
      • McBlacky  

        típni to :)

        0 0
      • blue  

        omyl :-) Ve středu začne astronomická zima. Přesně v 19:35 totiž Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat.

        0 0
        • Lance  

          co? to uz zas bude zima?

          0 0
        • rock  

          Dlabu na to, co ve středu začíná pro astronomy. Zimu neuznávám a ignoruji, jednou se prodlužují dny, tak je to jaro a basta …

          0 0
          • Lišák  

            No jo, ale dle této dedukce začíná 21. června podzim…

            0 0
            • rock  

              Nee, to je jenom pozdní léto. Když o tom tak přemýšlím, tak se mi rok rozložil na jaro / léto / pozdní léto … mně osobně tyto tři roční období stačí …

              0 0
    • tjuren  

      Je to zvlastni ty planety, prej jiz nejkratsi den byl, a nejdelsi noc teprve bude, jeste snad nekdo rekne , ze nekterej den ma 25 hodin. No a s tim prodlouzenim dne to tak slavny neni. Prej ze na tri krale asi 6 minut :-(

      0 0
      • rhuman  

        ovsemze ma nektery den 25 hodin, nektery dokonce jenom 23 ;) at zije zmena casu (nemam rad)

        0 0
    • Kol.ista  

      Na kdy tipujete, ze zmizne snih a zacne se oteplovat? Doufam ze uz brzy :-( V zime na bajku nejezdim. Musim mit na sobe tu tlustou bundu a v nu sem imobilizovanej jak v brneni…

      0 0
      • -b-n-x-  

        pokud to bude jako minulá zima, tak dole půjde jezdit koncem března a úplně na kopcích až tak nějak v květnu.

        0 0
      • Radek Broz  

        Jak kde. Ale už aby to bylo!

        0 0
        • -b-n-x-  

          Ty bys to měl raději prochrápat. Protože mám pocit, že si ještě dlooooouuuhoo počkáš. :-)

          0 0
          • goofy  

            Jelikoz je poctivy student, tak jako ja, tak mu stejne zbyvym maximalne nejakych 6 hodin denne na spanek, tak to asi prochrapat nepujde… ;o) Nebo mozna maji v Praze flakarnu…

            0 0
            • Radek Broz  

              Hmmm, driv mi to stacilo, ale ted si cas na spanek rozhodne najdu;-) I kdyz ted zacne zkouskovy, takze budu spat asi az v unoru.

              0 0
              • goofy  

                Jo minule 3 roky sem si taky dopraval dlouhy spanek, ale letos proste neni cas… Soudruzi nam toho dali na praci tolik, ze z kazdeho predmetu bych mel co cely semestr delat, a kdyz si to clovek vynasobi 8, tak uz se misto na spanek hleda tezko…

                0 0
          • Radek Broz  

            Kdyby to slo, tak to udelam;-) Zatim to uspesne pouzivam pouze pri cestovani – v Pze zavru oci, najesnou otevru a jsem ve Varech… Na celou zimu to nefunguje.

            0 0
      • black.horse  

        kdybys byl Pražák, tak bys skoro nevěděl, že je zima… tady pořádnej sníh na Vánoce nebyl ani nepamatuju…

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Martin  

      Vítáme slunovrat, ještě přivítat letní čas a bude to žůžo.

      0 0
      • jIrI___  

        Já včera rovnou přivítal i jaro – 13°C, zelené louky, sluníčko… :)

        0 0
      • iron.hide  

        Nevis kedy sa to uz konecne zrusi? A zaviest by mohli letny cas ako default.

        0 0
        • popokatepetl  

          Nic nerušit, ti blázni jinak vyberou zimní čas a bude po krásných letních večerech.

          0 0
          • Pavel  

            Naštěstí o tomto rozhodují Němci a ti budou mít letní.. ;-)

            0 0
            • Bubaaak  

              A Turci, nebo afrikánci, chtějí jaký?

              0 0
              • Pavel  

                Těm je to jedno, ne? :)

                0 0
                • Bubaaak  

                  No pokud budou Turci chtít zimní, tak německo musí vyhovět utlačované menšině :)

                  0 0
                  • Pavel  

                    Tak to by bylo super! Turecko má UTC+3!! :-))

                    0 0
                    • Lišák  

                      Řekl bych, že Bubaaak myslel kluky turecký v Germánii.

                      0 0
                      • Bubaaak  

                        Tak prezident Turecka zas řekne, že vypustí uprchlíky a vybombarduje syrii a budeme vstávat ve dvě ráno do práce :)

                        Ale jinak máš pravdu, měl jsem na mysli němce :)

                        0 0
                      • Pavel  

                        Však já taky!

                        0 0
          • Pán z Dubu  

            Mohl by se čas posouvat po částech – to by nebyl pro vnímavé fyziologicky nepříznivý skok, v létě by slunce nebudilo tak předčasně a lépe to koresponduje s rychlostí změny světelné periody:

            Leden +5 min

            Únor + 15 min

            Březen +30 min

            Duben +15 min

            Květen + 5 min

            Červen 0

            …. :-)

            0 0
            • figur  

              Nebo říznout ten hodinovej posun napůl a to nechat celoročně.

              0 0
              • Martin  

                Nehrát si na půlhodiny a nechat UTC+2

                0 0
                • embi  

                  Ano, já bych bojoval však za UTC+3 a následně udělal kompromis na UTC+2

                  0 0
    • Lance  

      Letos to je jiz 14.let, leti to, leti

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Romancero  

      no konečně! mám ho delšího a tvrdšího, můžu déle souložit :-)

      PS: to je stejná argumentace! Nic o biorytmech , nic o životní energii, nic o specifickém metabolismu a povaze, kterou máme každý jinou..

      Někdo si naivně myslí, že si v zimě nahoní fyzičku na sezónu, jenom tím , že bude sedět na prdeli na kole a šlapat , jak magor :-)

      0 0
      • Barak  

        Devět z deseti trenérů potvrdí, že je to lepsi, nez sedět doma na prdeli na gauči a cpát se klobasama.

        0 0
        • Romancero  

          jasně…akorát v padesáti pocítíš následky obou přístupů a to dost výrazně!

          Když vidím vrcholové sportovce v 50 letech ..dost smutný pohled! aneb taky jsem trénoval ve sněhu a v mrazech!..a teď si říkám , jaký jsem to byl hlupák!

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Barak  

            Profesionální cyklisté opravdu v zimě netrénují ve sněhu a v mrazu. Pokud máš na mysli jiné sporty, třeba běžecké nebo sjezdové lyžování, ke kterým už sníh a mráz už pasuje, tak bych opravdu neřekl, že jsou to v padesáti letech trosky. A pokud ano, tak to asi nemají ze sněhu a mrazu, ale prostě z toho, že dělali vrcholový sport.

            0 0
            • novas752  

              Né vůbec né, cyklokros se vůbec nejezdí za sněhu a mrazu.

              0 0
              • Jáchym 1  

                Viz.včerejší SP.To jim výrazně vylepšilo zdraví.

                0 0
                •  

                  To byl jeden z nejlepsich zavodu za buhvijak dlouho.

                  0 0
                  • Jáchym 1  

                    Všichni,kdo se do těch sr…k vydali,mají mů absolutní respekt.

                    To si musí člověk umět tu hlavu naprogramovat,aby se s tím popasoval.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Cece, mit mechanika a nemuset si platit matros, pocasi bych mel tak nejak na haku. Beru to z pohledu hobika.

                      0 0
                • jIrI___  

                  +1, ten vítěz po dokončení cestou do stanu a i přímo ve stanu nevypadal jak zrovna v nejlepším stavu.

                  0 0
                • l-e-t-o  

                  Ví někdo jak se vlastně zrodil cyklokros? To si silničáři řekli, že přes zimu budou jezdit ve sračkach namísto toho, aby jezdili po asfaltu?

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                  • Pán z Dubu  

                    Cyklokros vymyslely ženský, ne? Chlapa by nenapadlo vybíhat z nezastavené­ho kola.

                    0 0
              • Barak  

                Máš recht. Cyklokros někdy ano. Ale asi jsi pochopil,co jsem tím chtěl říct, že jo?

                0 0
          •  

            Na mne je porad radostny pohled ;). Pohybovy aparat je v poradku, jenom trochu chronicky průdušky a snaz pribiram. Samozrejme se zhorsila intenzita a regenerace. Jezdim na kole celorocne a kdyz je snih tak beru bezky na skejt nebo sneznice. Chce to nebejt ubulunej a hlidat si co a kolik polykam ;).

            0 0
    • osobne  

      Už aby bylo jaro.

      0 0
    • Pavel  

      Dnes super! Vyjel jsem za světla, přijel jsem za světla..

      njn, když hospody jsou zavřené..

      :-)

      0 0
      • osobne  

        Bych teď v zimním období to studené pivo stejně nepil. A kdybych tam objednal teplý čaj, tak se budou koukat divně.

        0 0
        • Pavel  

          Jak studené pivo?! Vždyť je teplejší než venkovní teplota! :-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.