• wroum

    by me zajimalo na jakym pristroji poslouchate hudbu venku?

    0 0
    • MF  

      HP 2110.

      0 0
    • cabbage  

      na zadnym…;

      0 0
    • goofy  

      Momenalne na CD mp3 playeru, ale v nejblizsi dobe bude snad klasicky mp3 prehravac… Prece jenom tahat porad toho diskmana…

      0 0
    • mar_tin1  

      SE K750i + koss porta pro

      0 0
      • wridfe  

        jak tyto sluchátka vozíš?? nebo nepoužíváš přilbu?

        0 0
    • blue  

      uz ted mam problem, ze mi jeste vecer pred usnutim huci v usich diky vsem moznejm strojum a ventilacim v praci, takze si uz primo do usi nic jinyho nervu

      0 0
      • 10  

        Rádio na 7210.

        0 0
      • wroum  

        to znam :-)

        a ani zadnej MP3 nepotrebuju/ne­vyuziju, ale vcera sem dostal od sefa darek k vanocum/za zasluhy v roce 05 novej iPod nano 2 GB (ano, ten co se dava k upgradu Quarku :-) a tak nejak premejslim, jestli by nesel vymenit treba za brzdy… :)

        0 0
    • ananas  

      Pocket PC

      0 0
    • Manas  

      Moje kolo.

      0 0
    • sasafras  

      nieje treba sa este aj vonku, niekde v lese nechat otravovat „hudbou“. mam toho napucuvaneho cez tyzden dost, tak ked som na biku vonku si to pustam spatne po pamati…a do toho mi ide este aj „real video“

      0 0
      • wroum  

        ja myslel venku nikoliv jen na kole, proste jen kdyz nejses doma/v praci :)

        0 0
    • Lookas  

      hekani a funeni toho, kdo me jede v haku :-) :o)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Normálně používám discmana, ale teďkom bych už bral mp3 player, ten discman je takový nepraktický.

      0 0
    • náčelník  

      Aparatura obecního rozhlasu :)

      0 0
    • fousac  

      Tesla KW320 + Transiwatt TW 40 v praci, doma PC, vyjimecne na mobilu…

      0 0
      • náčelník  

        TW 40 mám doma, do práce bych ho teda nedal :)

        0 0
        • fousac  

          neboj náčelníku.. je o nej dobre postarano.. ;) doma by nemel vyuziti a zabiral zbytecne misto..

          0 0
          • assassin  

            tak ja mam TW 140 studio u kompu … v obyvaku hraje marantz pm7000 + marantz cd6000 + mission703 – ty jsou ovsem nic moc …

            venku mp3 mega od msi + koss porta pro

            0 0
            • zbynek1  

              hlásím se do klubu transiwattářů :-) na privátě t.č. polofunkční TW40 doma v kuchyni TW44 (ten sice nešumí, má o něco větší výkon ale zase má uplně zdrbané ovládání) a v pokoji mám sony str-de-315, který mě ale trochu zklamal. On nějak nemá fyziologii, takže v nízkých hlasitostech je tom trochu nemastné neslané…Bedny v pokoji nějaké 50l tesly, v kuchyni 100l tesly z českého rozhlasu :-)

              0 0
              • -Alan-  

                Dobrý! Super je, že se ptal venku. Jak velký generátor máte s sebou a jak řešíte připevnění beden na rám?

                0 0
    • MARIN  

      Obcas si sebou beru http://www.sandisk-karty.cz/…3-companion/

      0 0
    • kajulka2  

      Venku neposlouchám, užívám zvuků přírody

      0 0
    • grafik  

      kdyz sem byl mladej vozil sem pravidelne na opasku walkmana, ale to obdobi davno skoncilo a na biku sem rad, kdyz mam klid a muzu se plne oddavat jizde :)

      0 0
    • Luka  

      posloucham hlavne v buse nebo pri pobihani po meste z tohoto: http://www.sandisk-karty.cz/…udio-player/ … 256 i 512 v domaci vyzbroji :)

      0 0
      • murco  

        ja pocuvam hudbu na SE k750i z 1G kartou takze sa tam toho vojde dost

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • black.horse  

      No na kole nějakej levnej mp3 myslím od Canyon, 256MB + 512MBkarta, není drahej a když ho roztříkám na kole, tak to tak nemrzí… a v autě X-clef s HDD 40GB…

      0 0
    • dalimil  

      venku : http://www.sandisk-karty.cz/…mp3-players/

      nemám rád komprimovanou hudnu,ale MP3 v MHD zkousnu :-) Doma si vychutnám originál…

      0 0
      • Luka  

        teda, asi jsem hlucha jak poleno, ale rozdil pri normalni hlasitosti (kdy nepadaji okolni lustry mnozstvim decibelu) mezi mp3 a normalnim CD nepoznam… ty jo? To tam slysis jednicky a nuly? Nechapu… Vnimam rozdil ve zluchatkach (sama mam na mp3 obycejny pecky a pritel ma Sennheissery, takze je to strasne znat)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Lookas  

          koss R35S :-)

          0 0
        • orca  

          Víš problém je v tom že velká většina lidí už dnes neposlouchá muziku na Hi-FI aparatuře tím myslím zesilovač + CD + repro . Pokud posloucháš z plasťáků u PC tak opravdu nic moc nepoznáš… Já teda osobně si rozděluji muziku na tu co poslouchám jako mp3 a co jako CD . A rozdíl musí slyšet i hluchej. A to upozorňuji že mám nižší střed řady Onkyo . A říkám pokud někdo někdy slyšel CD z aparatury v řádech set tisíc tak po příchodu domů bude mít na 100% pocit že poslouchal u kamaráda jiné CD… ale opak je pravdou . Vše stojí a padá s tím na čem se poslouchá a následně na penězích…

          0 0
          • blue  

            pak mas ale mizerne udelany mp3, kdyz i na takovy aparature slysis rozdil

            0 0
        • Krys  

          Záleží aj na type hudby. Napr. pri extrémne rýchlej metalovej hudbe, kde je na jednej sekunde fakt strašne veľa tónov, to mp3ojka nezachytí všetko. Možno pri nejakých vyšších bitrate-och by to bolo lepšie. Štandardne používam 128, to na „popík“ stačí. To mi pripomenulo, že by som si ten Dimmu Borgir už mohol konečne kúpiť, na mp3 je to len taký slabý čajík. :)

          Mp3 už z princípu nezaznamená všetko, čo bolo v origanále. To by už vlastne nebola kompresia.

          0 0
          • cabbage  

            přesně proto mam rád .mp3 – filtrují to co nechci slyšet:-D

            0 0
        • thiel  

          ci pocut rozdiel zavisi od kvality mp3. ak mas mp3 v kvalite pod 128kbit tak by to malo byt pocut, od ca. 190kbit vyssie sa to uz zacina kvalite cd dost priblizovat. ako vravis, dost to zavisi aj od kvality sluchatiek a kde tu hudbu pocuvas…

          0 0
      • Martin  

        Sandisk Sansa E130 + 1GB SD karta + Koss SportaPro

        0 0
    • fousek  

      Normalne venku neposloucham, asle v autobuse hraju na Palmu TT3 + Kossy KSC/11, ale premejslim o Porta Pro, nebo Plug

      0 0
    • Chuck  

      Iriver ifp-799 + Koss Porta Pro 2000 při cestě do práce nebo jakymkoliv chození po měste poslouchám něco pořád.

      na biku si ani nedokážu představit, že bych něco poslouchal, ani jedno bych si asi náležitě nevychutnal.

      0 0
    • Vojtas  

      Iriver iMP-400, sluchatka Sennheiser pomalu ale jiste dosluhujou, treba jezisek nadeli novy, posloucham casto na kole kdyz jedu sam, nakou muziku do tempa ;) takovou nakou motivacni, ale i treba po meste nebo na cestach osobne mi prijde Mp3/CD discman dobra alternativa, jelikoz nemam na disku zrovna moc mista, tak ze hodne palim ceda s mp3,osvedcili se mi TDK

      0 0
      • Luka  

        myslim ze doma mame totez co ty, toho irivera na cd, je to super stroj, ale od te doby co mame mp3 prehravadla co vazi cca 80g, tak uz to velky a tezky netahame :)

        0 0
        • Vojtas  

          no velky a tezky to je mozna v porovnani s tema mp3 prehravadlama co vazi cca 80g, ale jinak to moc velky neni, na discmana ;) ja mam stribrnej http://218.145.55.194/…mp400_s2.jpg

          0 0
          • Luka  

            jo, tak to vypada velmi podobne, jen mozna mame starsi provedeni… byl to tehdy prvni poradny prehravac :)

            0 0
      • Vojtas  

        tak rok a neco uplynul a situace furt stejna ;) jezis ani loni nic nenadelil, tak ze na sluchatka furt cekam ;) ale uz mi ten diskman tolik praktickej neprijde :) az budu mit prebytecny prachy nakej malej prehravac poridim

        0 0
    • Lister  

      Momentálěn na ničem, poslední přenosná věc, kterou jsem používal tak byl Walkman, ale kazety už jsem všechny zahodil, orig CD se mi nechcou tohat po venku, takže jsem si CDmana nekupoval. Jediné řešení, které by připadalo v úvahu je HDD přehrávač, který umí ogg (mp3 nepoužívám) a který umí zároveň ukládat fokty z foťáků Cannon a Nicon – to je taky hlavní důvod, proč si jeden takový v blízké budoucnosti pořídím – buď iRiver nebo iAudio

      0 0
    • jecnak  

      V aute na CD, radio nesnasim. V aute bych se asi bez muziky bud zabil, nebo ukousal nudou. Obcas pak taky doma na PC, jinak nic, randalu je vsude dost. A co posloucham? Zalezi kde a na nalade.

      0 0
      • dalimil  

        zvykl jsem si,dřív jsem měl rádio vždy,teď jezdím 3 měsíce bez a v pohodě…

        0 0
    • Tomcat  

      HW: Motorola MPX200
      stereo sluchátka paměť až 2GB OS: WindowsMobile 2003 SE program: CorePlayer

      0 0
      • Tomcat  

        změna Motorola udělala chcip.

        Takže změna na

        Nokia E50 (E50–2 to je bez foťáku) paměť 1024MB + 60MB stereo handsfree Nokia OS: Symbian S60 r3.0 program Oggplay

        0 0
    • Kol.ista  

      Nokia 6600. Splnuje vsechny funkce MP-3 prehravace (krome radia). Posloucham to pres sluchatka, reprak uz mi chrci, tak me ceka vymena.

      0 0
    • m.k.2  

      I-river ifp 795, spokojenost, používám i jako flash disk.

      0 0
      • Twisp  

        hlasi se ti jako vymenej disk ? ja na nej musim pouzit iriver soft

        0 0
        • m.k.2  

          musel jsem přehrát firmware aby fungoval jako MP3 player i jako flash disk

          0 0
    • dieegoo  

      na SX1… s originalnima sluchatkama hraje docela v pohode.. nemusim sebou tahat dalsi hracky a nabijecky a baterky

      0 0
    • Meesha  

      Thomson PDP2811 a Sennheiser MX 450

      0 0
    • pos3k  

      iAudio G3 1GB + sluchadla SONY MDR-EX71 spokojenost, po nekolika letech bez muziky na cestach si o5 zvykam :-)

      0 0
    • gobike  

      N6230 radio i mp3

      0 0
    • johny  

      iAudio X5

      0 0
    • Mamutt  

      Emgeton E2 Cult (1GB) – za tu cenu optimum, a kupodivu celkem odolný :o) Přežívá se mnou už celé 4 měsíce.

      0 0
    • JancA  

      v září jsem si koupila iPod.Naprostá spokojenost,me­gatuna hudby, jenze po 14 dnech nesel zapnout. Oprava trvala 6 tydnu (dostala sem uplne novej) a az odkaz na ČOIku je nějak poposunul. Po 5 hodinách se opět nedal zapnout. Znova servis, tentokrát to trvalo jen týden (používala sem ho pár dní) a dneska doprdele zase nefunguje!!!!!!!!!!­!!!!!!

      0 0
    • JancA  

      takže jablíčkáři never more, sem tim vlastně chtěla říct

      0 0
    • Víta1  

      PC, HiFI a pak to co te zajima stary dobry iRiver Imp 150 :) nejlepsi uz ma zasebou, skoda jen ze neumi ogg

      0 0
      • pos3k  

        zacatek me rozesmal :-) … // by me zajimalo na jakym pristroji poslouchate hudbu venku?//

        0 0
    • Toams  

      volakedy davno taky skoro-gulaty panasonic na CD only, potom gulaty panac na CD/MP3, vcul Nokia 6230 a caka ma prenho kupa adapteru na moje oblubene najlacnejsie SONY sluchatka do usi …

      0 0
      • Toams  

        samoska na bajku pocuvam tak max. vietor, na lyziach detto, nie som sebevrah:-)

        0 0
    • Orbis  

      Panasonic SL-SX 428 a sluchátka KOSS Porta Pro

      0 0
    • palkac  

      Sony MD MZ-R900 a sluchatka Sennheiser HD 212pro. Jinak notebook.

      0 0
    • micro  

      Na kole neposloucham – proc taky ??? V MHD SE D750i – metro MP3 , na povrchu Radio 1… kvalitu mp3 neresim, ale pod 128kbit nejdu..... Jinak kombinace mobil + mp3 se mi zda jako nejlepsi reseni…

      0 0
    • madcat  

      venku kdysi dávno na walkmanu sony wm-ex23 + koss gt5, teď na ničem, doma na aiwa nsx 360 + pure acoustic queen + PC

      0 0
    • Kubiczech  

      iPod Nano + Koss sporta pro, ale posloucham vicemene jen na nudny ceste Brno-Praha v EC Jaroslav Hasek… (:

      0 0
    • Raydowe  

      no ja som pocuval hudbu na mojom skromnom telefone w300. Ale bol som spokojny, sluchadla hrali priam blazene.. az kym ich nejaky „kolega“ v praci necorknul z mojho stola (kill him). to uz je doba toto. Boli to take fajn sluchadla (stuple do usi) hrali vyborne a hlavne nepadali z usi..

      bol som sa pytat v predajni, ci sa to da zohnat… ze ano, za cca 1000 sk :-(

      0 0
    • sway  

      iRiver T30 1GB + Koss Porta Pro bohate staci…na bajku nic, rusilo by me to…mozna, az budu mit silnicku…

      0 0
    • papirka  

      momentálně mám iaudio 6 a super jen potřebuju to nové kolo a pořád nevim jaký

      0 0
    • ziki007  

      discman iriver imp-400 + Koss the Plug,ale kocour mi už zase přehryzal kabel u sluchátek, u Kossu ze mě budou mít radost :-P

      0 0
    • Manas  

      BlackBerry Pearl + shitovy sluchatka

      0 0
    • Twiggy Ramirez  

      Na Creative ZEN V PLUS.

      0 0
      • MlokCZ  

        Denon 2106 + Kef iQ3

        0 0
        • MlokCZ  

          fuj, jsem to ale blbě zařadil

          0 0
          • madcat  

            ty bedýnky vypadají zajímavě… jak to hraje?

            0 0
            • MlokCZ  

              Tohle se hrozně špatně popisuje. Každému sedne jiný zvuk a jiné repro a navíc záleží na kombinace se zesilovačem + jakou máš místnost na poslech. A dá se posuzovat jen celek. Takže sice můžu napsat, že hrají za ty peníze moc pěkně, samozřejmě jako u každých regálů chybí nejhlubší basy. Akorát se docela dlouho rozehrávaly. Mohl bych trošku srovnávat s jinými repro, jenže ty jsem neslyšel ve stejné místosti a na stejném zesíku, takže by to bylo zase zcela neobjektivní. Mě osobně se třeba všude vychvalovaný Xaviany xn125 II ani o moc víc nelíbily zvojim zvukovým projevem. Takže jsem byl rád, že mi sedly ty iQ3, které stojí půlku. Navíc jsem potřeboval basrefles dopředu, na zadní nemám možnost je dát dostatečně daleko od stěny.

              0 0
              • Pebe  

                Ještě bych chtěl dodat, že celkem dost záleží na repro kabelech, až jsem byl překvapenej. Mám tebou zmiňované Xaviany a taky se rozehrávaly dost dlouho.

                0 0
                • assassin  

                  …tak ja teda rozdil v kabelech nepoznam… mel jsem tam kde co a ted mam biwire zapojeni kabelama audioqest, mezi cd a zesikem taky audioqest…dokonce ma vyznacenej smer… podle toho jakym smerem byly lesteny ty medeny draty uvnitr (audioqest nesplejta lanka, ale dela plne vodice) prej lepsi prenos vysokych freq-skin efekt… a rozdil nepoznam:)

                  dat treba za reproduktorovy monster cable 200tis mi prijde jako ulet..... zvlast kdyz se nenajde nahravka porizena na podobne kvalitnim hardware…

                  0 0
                  • Rolei  

                    Kabel bys měl poznat, a když ne, proč si utrácel za audioqesty ? Docela drahé a nejsou nic moc :-o

                    0 0
                    • assassin  

                      protoze clovek co mi privezl zesik a cd prodava audioquesty a jakoze starsi modely sem je dostal v cene..... tak sem se nebranil… poznam/nepoznam … otazka co z toho pocitu ze to lip hraje je presvedcovani ze za ty prachy to lepsi bejt musi a co skutecnost..... kdyz tam soupnu misto marantze ten transiwat, tak mi prijde ze hraje skoro stejne…

                      proste uz me to tak nebere, posloucham jen tak kdyz neco delam, nemam uz cas ani prostory jen na poslech…ted uz mam sousedy…

                      0 0
                  • vifon  

                    V kabloch je poznat rozdiel. Hlavne pri porovnani vyrazne rozdielnych cenovych hladin. Medzi CD a zos. mam XLO Reference (take v teflonovej trubicke-smerove)a repro XLO Ultra 6 (splietane-smerove). Mal som svojho casu medzi CD a zos. Van Den Hull D-102 III Hybrid (strieborne vodice) a museli prec (dal som ich k DVD). Priestor bol nejaky stiesneny a mali vyrazne menej basov. Tolko moj subjektivny pocit…

                    0 0
                    • Rolei  

                      Pěkná práce :-) to bych si rád poslechl, jen mě překvapuje že používáš měděné kabely, mně přišlo stříbro vždy lepší… Nejlepěí zkušenosti mám s kimber select. Tedy absolutně nejlepší co jsem slyšel byl Stealth – Indra, ale ty jsou finančně už úplně mimo mísu :-)

                      0 0
                      • vifon  

                        XLO Reference su zo 6–9 medi (t.j. 99,99997% cistota) s usmernenymi krystalmi. Myslim si, ze su lepsie ako vacsina striebornych vodicov. A mozno je to iba moj osobny nazor :-)

                        0 0
    • juebox  

      w700i

      0 0
    • Řechty  

      MiniDisc MZ-NH900 s asi u něj ještě nějákej rok zůstanu:)

      0 0
    • lábus  

      Emgeton E5 Cult, zatím naprostá spokojenost

      0 0
      • pos3k  

        :-) Tak bacha na tlacitko on-off, kryt baterie a kontakt baterie.

        0 0
        • goofy  

          Kdyz uz jsme u toho. Nekdo mi na nedavne akci sprasil kryt baterie u X3 Cult. Nevis kolik ta sranda priblizne vyjde? Zatim drzi, ale bojim bojim :-)

          0 0
          • pos3k  

            200 osobni vyzvednuti v pze naplavni, 290 na dobirku, 300 i s vymenou v pze (za jak dlouho nevim)… a to bud origo stribrna na X3, nebo kompaktibilni bila na X2

            0 0
            • goofy  

              O.. Diky ti. To este nejak preziju, ale uz to nikomu nebudu pujcovat :-)

              0 0
    • gobike  

      K750i->preflashovana na W800i, takze hudebni funkce, k tomu 512karta(nic moc) a sluchatka z W810i. Proste takovej koktejl, ale hraje to slusne :)

      0 0
    • yoggi  

      hudbu pocuva na pc a pc mam prepojeny s veziu

      0 0
    • screamercz  

      na zadnym, zpivam si v duchu sam pro sebe :))) Jinac doma na kompiku…

      0 0
    • blue  

      W810i

      0 0
    • kudlanka32  

      ja posloucham tohle: panasonic.cz/vy­robek.aspx?id=CDA_34­53&pohled=vyrob­ky_stare

      jinak doma Xavian s CD a zesikem Denonem…to CD a zesik bych ale vymenil.....jen este nevim za co…

      0 0
      • KubaBajk  

        nejkrásnější hudba je hukot pláště se šumem listů a větru.

        0 0
        • kudlanka32  

          take nikdo netvrdi ze to vozim na biku:) sem snad s hudbou na biku nikdy v zivote nejel…

          0 0
    • mr.antik  

      na autorádiu Blaupunkt s modrým puntíkem

      0 0
    • george.n  

      MP3 discman iRiver IMP 400 a sluchátka Sennheiser PX 100.

      0 0
    • kubajs mtb  

      ipod nano 2gb + koss porta pro, nemá chybu fakt supr zvuk

      0 0
    • Chaingang  

      Venku a v autě tohle www.mameto.cz/zbozi.php?… Doma na PC a na kole buď poslouchám hukot kol nebo v zimě vozím nějakou málou obyč 512MB mp3 mrchu

      0 0
    • Dave.6  

      drive HDD player iriver h320 (20gb) – relativne tezky a malo vyuzivany…

      Ted SE W810i + 4 GB karta + HPM-70 + na delsi cesty nebo na vylety tak jeste MPS-60 aby mohli poslouchat vsichni…

      vyhoda je ze tenhle mobil vydrzi fakt dlouho.. ma radio i s RDS no proste ideal… :)

      0 0
    • Thomasek  

      Palm Tungsten T3 + Koss porta pro

      0 0
    • mike!1  

      Iriver H10, ale znovu bych do jeho koupě asi nešel:-)

      0 0
      • tonik666  

        Pěšo Iriver T10 + Koss Sporta Pro, na kole nic.

        Zvuk bez chyby, jen mi tam oproti minulému Iriveru iMP150 chybí nějaké funkce, firmware by chtěl vylepšit.

        0 0
    • james11  

      Emgeton E5 Cult 1GB Metalic Silver :-)

      0 0
    • acc  

      SONY NW-E003 + koss porta pro nebo The Plug…na kole nic, to sem jak bez oka:(

      0 0
    • přišlapávač  

      iPod 30GB

      0 0
    • saab  

      počítá se za přístroj kolo? páč já docela rád, když nejedu úplně přírodou, posloucham z mp3ky.. Mám gigovou od Philipse, až na to, že strašně žere baterky (a to tam stejně musim cpát alkalický, jiný to nezvládnou ani na půlhodiny), jsem docela spokojen..

      úžasné je, jak člověk udržuje stejné tempo při jedné skladbě..

      0 0
    • madcat  

      tak nově i na laciné čínské napodobenině iPodu za asi 270 Yuanů + KOSS GT5… něco podobnýho se dá senhat i u nás, ale za asi dvakrát tolik… zatím to hraje, a až to klekne, tak to tam rozhodně reklamovat nepojedu :-)

      0 0
    • cabbage  

      FS Amilo Pro :-D

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Už 2 roky na Nintendu DS :-) Asi budu celkem originální,ne? Není to úplně nejkvalitnější zvuk, ale ve vlaku se to stejně nepozná..

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Na kole samozřejmě nic, nejsem sebevrah. Podle mě je při takový činnosti (řízení auta, kola – hlavně ve městě) poslouchání hudby naprosto kontraproduktivní.

        0 0
    • Rolei  

      Jako kulisu venku hudbu vůbec nejsem schopnej poslouchat, preferuju zvuky okolí, takže žádný přenosný něco nevlastním. Zato doma jsem se rozšoupnul to zas jo…

      0 0
    • revish  

      I River T30, ale ted uz jen minimalne, uz tak je ve meste hluku dost, a na kole jen nekdy kdyz jedu sam. Na horach posloucham ticho, pokud teda neprojedou nejaci Motokrosari :o(

      0 0
    • jardas92  

      PSP FAT BLACK    8gb  MS PRO DUO      KOSS PORTA,zatim nejlepsi prehravac,ktery sem mel

      0 0
    • Dados  

      N95ka + Motorola S9 na uších – na kole moc neposlouchám ale při cestování je to příjemný.

      0 0
    • Bucho  

      PDA Acer n10 :)

      0 0
    • Tomcat  

      Nokia E51–2 Siver + přibalené stereo sluchátka

      0 0
    • werža  

      nokia 5500sport,ale většinou ne dlouho protože při zaplé navigaci to žere tak 100na100.Jinak klasickou Mp3 od SanDisku.

      0 0
    • Oakey  

      Venku poslouvhám muziku z MP3 discmana iRiver IMP400, pravda, starší ročník, ale furt docela dobrej  zvuk v kombinaci se Sennheiserama PX100, ale brigádničim, abych si mohl dopřát nějakou lepší MP3ku.

      Ale na kole muziku neposlouchám, to slyšim akortát zvuky lesa a vlastní funění :)

      0 0
      • Vojtas  

        hele jak dlouho ho mas ? ja ma imp400 od 2003 a vcera mi prestal nacitat cedecka :( :( :(

        0 0
    • HockeyBiker  

      i pod nano…nemuzu si stezovat

      0 0
    • JARDA0011  

      já poslouchám skrz mobil…SE 550i (s přeflashovanym software na hudební verzi:) )a sem spokoj…

      0 0
    • storm!!  

      CREATIVE ZEN NANO PLUS 1GB

      AAA baterie, maly, lehký, snadno ovladatelný

      Doporučuji.

      0 0
    • mirosek  

      Na kole :)

      0 0
    • kofolka  

      Nokia N70… Když už teda něco poslouchám. Na kole většinou neposlouchám…

      0 0
    • Frankq  

      V mp4 nebo v telefonu SE W810i, nejlepší sluchátka co sem kdy měl a teď je mám Skullcandy Hash. Parádni zvuk to má a dá se to poslouchat ale musí bejt i dobrá kvalita hudby.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.