Neválí se někomu doma zadní MTB kolo?

9 nepřečtených
  • MartinX

    Rubriku bazaru koupím moc lidí asi nečte a tak mě prosím nekamenujte, že použiju forum na inzerci! :-)

    Pro zimní ježdění na trenažéru sháním starší zadní kolo, nejlépe i s kazetou (stačí i 7–8) – jestli se někomu doma válí a pár stovek by se mu hodilo – nechť se ozve! Nechce se mě přehazovat plášť a špunty pláště na válci nechutně hučí!!! Praha a osobní předání by potěšilo! :)

    0 0
    • MartinXC  

      Takže budeš radši přehazovat řetěz a/nebo pastorky ? (staré pastorky ti odrovnají řetěz, devítku řetěz na 7–8 pastorek asi nedostaneš)

      0 0
      • sir_mike1  

        Me se doma takovy vali, jestli chces, muzem se domluvit. Stejne je mi k nicemu (trenazer uz nemam) a par korun by se urcite hodilo :o)

        0 0
      • MartinX  

        Mám pevného oblatníkovaného zimáka na osmičkovém alífku (GT avalanche 2.0) – takže jenom zadní kolo! Včera jsem jezdil na trenažéru doma ve sklepě a o víkendu bych rád jel někam ven. Nedělá mě problém přehodit pláště, ale je to opruz a zbytečná ztráta času! :)

        PS. Nechci si zničit jedničku Gianta NRS a šetřim ho i před zimním provozem.

        0 0
    • black.horse  

      jestli si ještě nesehnal, tak bych doma něco měl:-) tak mi kdyžtak písni na mejl… Alivko náby + Mach1 ráfky… to by mělo na zimáka stačit bohatě:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.