• MartinXC

    Dotaz na lidi, co občas mění ISIS střed za nový ;-) Voda mi odepsala milovaný FSA Platinum, tak jsem narychlo koupil Truvativ Megapipe (na široký domeček). Zatím má asi 100km, ale připadá mi, že jde pořád dost ztuha – i když trochu povolím levou matici – když brnknu do klik prstem, tak se pootočí o 15–20stupňů. Když to vyzkouším na jiných kolech, kliky se otočí o 360 a víc…

    Jak dlouho se vám zabíhá nový střed po výměně, než jde hladce ?

    0 0
    • pegal  

      tenhle pujde porad takhle .. ale udajne ma vydrzet mnohem dele nez FSA ..

      0 0
    • TinkTink  

      Vyndej ho, sundej misky a zkus jednotlivy loziska…toto bych za bezny rozhodne nepovazoval…uvidis sam…pokud ho budes vyhazovat, vyhod ho smerem k nejakymu DH userovy…tomu je to fuck :o)

      0 0
      • MartinXC  

        Než jsem ho namontoval, tak jsem si s ložiskama zatočil – šly ztuha ale hladce – přisuzoval jsem to vazelíně a malé setrvačné hmotě vnějších kroužků. Ale v mufně jde i s klikama úplně stejně ztuha. Asi to ještě jednou rozhodím.

        0 0
        • TinkTink  

          Zkus to…uvidis…ja mam zdvojeny loziska na obou stranach a pohoda – najeto asi tak 60km…ale nemuzu za to…ve sjezdu ty kilometry nepribyvaj :o)

          0 0
      • ddd - andy  

        Me to teda fuck neni.. :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale ty ses krosar. To DHacko pod tvym zadkem je jen omyl a vsichni budem radi, az te zase omrzi :)))

          0 0
        • TinkTink  

          Ty ses jinej…z toho si nic nedelej :o)

          0 0
          • ddd - andy  

            Hehe to je sranda – kluci co jezdi radsi z kopce ve me vidi krosare a XCckari sjezdare.. :-) Sem divnej!

            0 0
    • Manas  

      Kdyby ses ho chtel zbavit za nakou zajimavou cenu tak bych asi chtel :-)

      0 0
    • lubos  

      Mel by chodit lehce od zacatku. Ale se mi mari, ze s Truvatiem jsem mel vzdycky problemy, stacilo ho dotahnout a sel ztuha, pripadne jen tak-tak. Loziska o nicem a jednou jsem musel osu reklamovat. Pak jsem koupil FSA osku a uz jsem nic neresil.

      0 0
      • MartinXC  

        Tak jsem střed rozhodil, znovu složil, dotáhl velice s citem (bez ráčny) a chod trochu povolil. Není to teda jako zaběhnutá Campa, ale už se to podobá aspoň tomu FSA. A možná si to ještě trochu sedne. Asi jsem to jako nové moc přetáhnul. pamatuju, že jsem takhle přetáhnul před rokem a půl i FSA (divil jsem se, že zaběhnutý střed najednou nejede).

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • MartinXC  

          Tak po cca 300km už střed točí o dva řády hladčeji, ale začalo v něm pro změnu jemně lupat (při sundaném řetězu a po roztočení klik). Koloběh spotřebního materiálu začal :-(

          0 0
          • Stancek  

            Nejsou ty osy truvativ nejaky divny? Prvni mi nevydrzela prez zimu Truvativ BB04 SPL… cca 600km..strasny skripani a v jednom miste se zasekaval, reklamace, vymena za novej BB03, jde i po necelch 300 dost tuho a navic zacina jaksi lupat, jenom zatim nevim kde, pripada mi to jak kdyby lupaly misky v ramu, je to mozny? Ten stred jsem si nechal namontovat v servisu, jestli jsem blb a nemel jsem to pred tim spatne, chtel jsem ho sundat a podivat se na to, ale je to dotazeny dost nakrev, tak s mym naradim jsem to nepovolil.

            0 0
            • MartinXC  

              Přečti si text předchozích příspěvků. Máš-li ten střed dotažený na krev, tak důvod ztíženího chodu je pravděpodobně tohle přetažení. Doporučuju povolit a dotáhnout rukou. Až to začne lupat v záběru, pak po troškách dotahovat.

              0 0
              • Stancek  

                Jo, cetl jsem to… Ono to prave lupe i ted kdyz je to nafest :-( Ja uz su z teho uplne blbee … Ted me tak napadlo, ze jsem nezkusil dotahnout prevodniky na klice, to by taky mohlo delat neplechu…

                0 0
                • lidumil  

                  A taky kliky k ose – jednou mi to dělalo takovej kravál, že se mnou kluci nechtěli jezdit .-(

                  0 0
                  • lidumil  

                    kluci=kamarádi…

                    0 0
                  • Stancek  

                    Tohle me napadlo jako prvni, to delaval 4hran… tak to mam dorvany co to slo, imbusak a nasazena tak 20cm trubka, az jsem mel strach ze ten sroub zarvu. Maznuty vazelinou pod ty kliky mam.

                    0 0
                    • lidumil  

                      Tak jak píšeš, ještě převodníky.

                      0 0
                      • Stancek  

                        Kufa ty to taky nejsou :-( Kdybych nemel stary kliky na 4hran tak domlaceny, tak koupim obyc stred s konusama a bylo by ticho… To jsem si teda s ISIS „polepsil“ :-(

                        0 0
                        • lidumil  

                          tak zkus sundat kliky, rozebrat střed a namazat to vazelínou víc. Tehdy mi to taky pomohlo.

                          0 0
                          • Stancek  

                            Myslis namazat zavity v ramu nez tam nasroubuju tu osu? To nevim jestli je namazany, mechanik to udelal takovym fofrem, ze nez jsem se otocil, mel to tam.

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.