• gargas

    Zdravicko! Chcem sa spytat ci mate nejake skusenosti s tymto e-shopom ( http://www.snowboard-zezula.cz )…Ceske e-shopy neznam tak sa vas pytam… Dik za odpovede…

    0 0
    • emarco  

      Nikdy jsem si přes tento eshop nice neobjednával, ale s kamenným obchodem mám jenom dobré zkušenosti. Ale od té doby co změnili design webu, tak mně někdy blbne prohlížení v katalogu…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      na tomhle shopu, jsem si vybíral novou sestavu, ale nakonec jsem si stejně vybral v kamenném obchodě…:)), takže ti asi moc nepomůžu… :))

      0 0
    • jakub  

      jo, ja jsem tam prodaval vazani na snowboar a nakonec i prkno, moje zkusenost: poctive jsem to nabidl a prodal (((-:

      0 0
    • vrazdit  

      kupoval sem tam prkno aj s vazanim, vsechno probehlo v pohode…myslim ze muzu doporucit…

      0 0
    • Martin  

      Již léta mohu doporučit buď osobní návštěvu nebo net www.snowboards.cz . Nejlepší zkušenosti s nákupem i s reklamací.

      0 0
      • fousek  

        Ja sem pres net kupoval kompleta a taky bez problemu, prislo mi co sem si objednal a prislo to docela rychle

        0 0
    • Luka  

      Jsou moc dobri, ja mam od nich prkno a doslo mi naprosto ok v domluveny termin a jeste za lepsi cenu nez jsme si dohodli. Tedy zkusenosti: ty nejlepsi.

      0 0
    • gargas  

      Dikes hosi…

      0 0
    • madcat  

      zezula je celkem vyhlášenej, co tak sleduju diskuze třeba na nyxu, tak se tam pořádají výpravy třeba z Prahy :)) a já sám mám taky dobrou zkušenost, i když sem tam kupoval jenom brýle :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.