• PetisV

    Zdar lidi. No doufám, že zima pomalu začne ustupovat a zároveň s tím se blíží návrat mých koleček na balkón v mém panelákovém bytě. Nevím, jestli jsem sám, ale u nás se nějak houfujou holubi a rozhodl jsem se hrozbu posraného kola nějak eliminovat. Pozorováním jsem došel k závěru, že velikou měrou k tomu přispívají důchodci, pro ketré je krmení holubů koníček. Takže jedna z možností je eliminovat důchodce, jenže mě nenapadá žádná možnost bez následků ....... :o))) Další rady jako věšet na balkón CDčka apod. se moc neosvědčila. Balit kola do nějakého obalu se mi taky nechce, stavět kvůli kolu barák taky ne .. takže máte-li zkušenosti, nebo nějaký nápad, či řešení .............sem s ním. :o))) PS: a navíc ta ptačí chřipka, ještě aby mi bajk ochořel :o)

    0 0
    • Splinter  

      Doufej, že ti někde u baráku nepostaví Lídl…:o)

      0 0
    • RomanH  

      Sam bych na balkon nikdy nedal (kradeze, rozmary pocasi,…). Pokud uz ho na ten balkon dat musis, tak pres nej hod alespon celtu.

      0 0
    • pegal  

      tohle pomaha hodne .. www.kozap.cz/Hatsan.asp

      .. teda aspon na vrabce to plati ..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • pos3k  

      vyloupit priridovedny kabibenet a uzmout vycpaneho dravce :-)

      u nas na koleji jsme meli stejny problem , dokonce nam holubi lezli do pokoje. Moc jsem toho nenaspal ale plasil jsemje sam furt.Hlavne at tam nedaj vejce a mlady, ty se tam pak vracej jak bumerang.

      asi draha zalezitost „zateplit“ balkon…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Zasklit. Ale ten barak by byl lepsi reseni.

      0 0
      • pegal  

        .. a co prodat kolo? .. a ty holuby krmit s duchodcema misto jezdeni na kole .. :)

        0 0
    • rasto  

      zkus se podivat, zda tam nahodou nemas nekde hnizdo. mne stacilo vyhodit hnizdo s holubima vejcema. od ty doby na muj balkon ani jeden nepachnul :-)

      0 0
    • Martin  

      Vyzkoušenej systém – CDčka na provázku. Holubi se jich nějak bojej nebo co a na balkon nelítaj.

      0 0
      • Splinter  

        A já už sem si myslel, že ty CDčka jsou na plašení těch důchodců :o)

        0 0
        • PetisV  

          Jo jo jo to jde taky, jen je k tomu třeba přehrávač s dosti silným výkonem, bedny a vhodný obsah :o))) Taky jsem přemýšlel o kombinaci s pohybovým senzorem, takže by se to spustilo samo a nahlas a plašilo holuby i důchodce .............no a v noci i mě :o))))

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • VA3  

      Kola na balkóně nemám, ale s holuby jsem měl podobný problém. Vyřešila to síť (původně určená k pěstování karafiátů, oko 10×10cm … ;-)) natažená přes celou „vstupní“ plochu balkónu. Když se tam omylem nějaký dostal, bafl jsem na něj, on se zamotal do té sítě a byl mi vydán na milost a nemilost. Vymotal jsem ho, vypustil … a už se nikdy nevrátil ;-)

      0 0
    • Medunka  

      Ja mam na balkone tibetske modlitebni vlajecky a zadnej operenec se tam neukazuje ;-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • ju.mu  

      Zasklení balkonu od 10,000kč, nebo od nějakého deratizéra sehnat takové to červené obilí, popř. granule a krmit s důchodcama.Do 14 dnů se to značně projeví na množství holubů. Je to drasticky, ale za výsledek ručím.

      0 0
    • gummo  

      Melo by stacit povesit na snury na balkone jedno dve cd.. jak se to blejska tak ptaci tam pak nelezou..

      0 0
    • Twisp  

      CD na snurce neni moc esteticky … V centru mesta Usti n. L. na magistratu, resp. v takovym pruletu jsem videl zavesenej obrys (chapej orizla tmava plocha) v podobe nejakeho dravce – nejspis postolka nebo neco na ten zpusob

      0 0
      • Martin  

        To nebyl dravec ale zlej pták. Toho se pak ty hodný bojej a nelítaj tam:-)

        0 0
        • Twisp  

          Od kdy je holub hodnej ? :) Jedine pro ty co cetli Holubi mambo od C.D.Payna ;)

          0 0
    • Sirenna  

      Tak proc je neschovas doma? ;)

      0 0
    • fousek  

      No jelikoz nas duchodovy system je v neudrzitelnem stavu, tak za nedlouho vlada bude tolerovat sem tam zmizeni duchodce no a za dalsich par let za zmizeni duchodce dostanes cestnej diplom:-)

      0 0
    • Krutohlav  

      Najprv by som si urobil Individuální praktický kurz imobilizace zvířat a vyzbrojil sa pre aktívny boj: www.glass.cz/…products.asp?…

      Na pasívny, partizánsky spôsob boja by som si kúpil 3ks: Past na holuby skládací Cena bez DPH : 9368 Kč

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.